Новичок?... Давай сюда!

Це та Оля з якою ми роги козі ломили? :face_with_hand_over_mouth: Ласково просимо до компанії, я з Хмельничинни , заходьте в гості моя сторіночка Господарство на Расєї

4 лайка

Так, та сама Оля ) Дякую за запрошення, зайду😊

4 лайка

Доброго здоров’я усім форумчанам! Мене звати Олександр Хоружий. Живу я смт Мала Дівиця в Чернігівській області разом з жінкою і двома дітками. Починав своє господарство з козочки і квочки з курчатами. На даний час в моєму господарстві корова два бичка три свиноматки і кнур венгерська мангалиця. На форум мене запросила одна добра людина. Мені тут сподобалось і я вирішив зареєструватися і трошки написати про себе. Всім добра.

34 лайка

Добро пожаловать, Александр! Располагайтесь и будьте как дома! :slight_smile:

Вітаю, Олександр :wave:t2:

Ласкаво просимо на форум, Саша! Обживайтеся, знайомтеся, створюйте свою сторінку (віртуальний будиночок). Форумчани із задоволенням будуть відвідувати Вас, черпати Ваш досвід, ділитися своїм. Мені дуже сподобалося Ваше господарство, ставлення до тварин і до людей.

3 лайка

Доброго! Яка краса, що Чернігівщина заповнює ряди “Козоводу”. Я родом з Чернігівщини, тому завжди радію, коли чую щось хороше з моєї рідної землі. Запрошую, Олександре, на свою сторінку та створюйте свою, будемо ходити у гості, у Вас господарство велике, дуже цікаво!

7 лайков

Вітаю земляків!!

2 лайка

Можна сказати сусідів! Яка гарна назва села Мала Дівиця!

1 лайк

Якiж ви молодцiщо не понехтували запрошенням та прийшли на форум.
Так дуже у нас затишно та люди щирi.
це мабуть тому що сила , воля , любов у самих козочках та передаэться всiм нам.
Кожну хвилинку хочеться сюди заглядати та повертатись.
Моl найщирi привiтання всим.

7 лайков

Добрый день. Решила и я познакомиться. Зовут меня Наталья. На форум попала случайно. Что то читала в интернете и зашла по ссылке. И пропала… Читаю день и ночь.(когда есть свободное время). Уже месяца три. На работе уже прикалываются, Ивановна козу выбирает. Вообще хобби, огород. Я повернутый огородник. Но начитавшись форум, заказала закваски, формы и сделала два сырочка. Мне понравилось. Спасибо форуму, вы все такие классные, делитесь опытом, поддерживаете друг друга.

34 лайка

Наташа, добро пожаловать :hibiscus:
Сырочки это хорошо :+1:t2: Так, а козу выбрали? :hahaha:
И какие сырочки делали?

2 лайка

Делала бри и качоту. А сырочек, здесь на форуме его называют здоровье, Уже года три делаю. Качоту все ели, бри только я и дочка. Муж и сын, сыры с плесенью не уважают. Коза, то планы на будущее, но где буду брать, Уже присмотрела. Муж говорит, выучим сына, четыре года и поедем жить в село. Но я думаю, что всё будет гораздо раньше.

18 лайков

Вітаю, Наталю вас у нас на форумі. Обживайтеся, відкривайте свою сторінку і розказуйте про свої захоплення, хоббі. А там дивись і козочка появиться, бо для сирочків саме краще молочко своєї тваринки.:rose:

6 лайков

Приятного общения! И не забывайте придерживаться правил Правила форума "КОЗОВОД"

3 лайка

Девочки добрый вечер это обращается к Вам баба Лена.Давно была на форуме подскажите как открыть уже созданную свою страничку

а як вона називається ?

Моя жизнь в селе Получите та розпишиться :wink: :kissing_heart:

4 лайка

Большое спасибо :blush: :bouquet:

Добрый вечер,меня звать Вика ,занимаюсь вязанием и бисероплетением,2 года назад купила старенькую козочку теперь ждем прибавления в семействе,а сегодня привезли еще одну и тоже с маленьким в животике

24 лайка