EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Соцсети о форуме Козовод

(Антон) #1

В этой будут собраны интересные сообщения, ссылки и комментарии о нашем любимом форуме КОЗОВОД, обнаруженные в соцсетях.

ПРАВИЛА Новогоднего Конкурса "Щедрая коза 2018-2019"
(Зоя) #2

Зоя Онищук

Только что ·

Хліб незамінний продукт харчування в життя кожної людини.Зерно пшениці - унікальний за своїм складом продукт, який зібрав у собі майже всю таблицю Менделєєва. У ньому безліч вітамінів: А, Е, F, мінералів: мідь, селен, магній, кобальт, цинк, хлор, натрій, кремній, марганець, калій, йод та інші.
Однак всі ці корисні і необхідні людині речовини містяться тільки в оболонці зерна і його зародку. На жаль, в процесі сучасної обробки зерна саме ця, найцінніша його частина потрапляє у відходи, а залишається в основному крохмаль і калорії, з яких і складається біле борошно вищого сорту, вважається елітною.
Сортів хліба сьогодні дуже-дуже багато.
Один із самих корисних це хліб з висівками. Висівки мають властивість поглинати токсини і алергени, сприяють зміцненню імунітету, постачають наш організм клітковиною, цінними білками і вітамінами. Висівки містять корисні харчові волокна, вітаміни і мінерали, і тому дієтологи часто призначають їх як доповнення до лікувального харчування хворим гіпертонією, атеросклерозом, діабетом, а також при жовчнокам’яній хворобі, запорах і ожирінні. Висівки додають в каші, м’ясні та рибні страви, супи, а також готують відвар висівок - цінний вітамінний напій. Можна вживати висівки і в натуральному вигляді, попередньо прожарив їх в духовці і запарюючи окропом.
Ще мене зацікавив бездріжжовий хліб на різних заквасках, зокрема,хмельовій. Він володіє легким снодійним, а також протизапальну, жовчогінну та відхаркувальну дію, сприяє підвищенню апетиту і нормалізації менструального циклу у жінок.
Багато цікавих рецептів бездріжжової випічки зустріла тут

Бездрожжевая выпечка: хлеб, куличи, караваи, пироги и другие вкусные полезности

Предлагаю в этой теме собрать все возможные варианты бездрожжевой выпечки. Делитесь полезными для здоровья и проверенными рецептами! Рецепт ржаного, бездрожжевог…

НравитсяЕщё реакции

Комментировать

(Зоя) #3

Не знаю… чи правильно все зробила :hugs: Роблю це вперше. тому підкажіть що не так…

(Галина) #4

СписокСітка

Galina Prystupa поширила посилання.

1 хв ·

С наступающим 2019-м годом – поздравления от форумчан форума КОЗОВОД

Дорогі Форумчани, наша велика віртуальна РОДИНА однодумців!!! Шановні козоводи, адміни форуму і наші гості-читачі! Від щирої душі всіх Вітаю з прийдешнім Новим 2019 ро…

Подобається

Коментувати

Поширити

Коментарі

Galina Prystupa

Напишіть коментар…

Galina Prystupa

5 хв. ·

Святкування Нового року і Різдва на форумі КОЗОВОД.
https://forum.kozovod.com/t/s-nastupayushhim-2019-m-…/25139…

Цей форум появився в моєму житті разом з козою, навіть ще скоріше -коли я шукала інформацію як обирати козу при купівлі. Так у мене появилася Баська, а вірніше Барселона, про це повне імя я теж дізналась на ньому.
З цього моменту цей форум став мені довідником по козоводству. Тут є усе-починаючи від характеристик з фото різних порід, від купівлі чи народження козин…

Показати більше…

Світлина від Galina Prystupa.

(Наташа) #5

(Ольга) #6

Маєте козу? Вам сюди https://forum.kozovod.com/ Тут ви знайдете багато корисної інформації про породи кіз, особливості їх утримання, правильної годівлі, дізнаєтеся про причини найпоширеніших козиних хвороб, про те, як їх профілактувати та лікувати, а також зможете отримати консультацію ветеринарного спеціаліста. А також на дошці оголошень форуму ви зможете знайти і купити козу, яка вам до вподоби, або знайти новий дім для кози, яка у вас зайва. Але і це ще не все! Ви зможете знайти безліч порад по варінню будь-якого сиру в домашніх умовах з козиного або коровячого молока! А також зможете знайти, де можна купити або кому можна продати найнатуральніші та найкорисніші домашні сири.
Якщо ви втомилися від політики та словесного бруду - завітайте до нас на форум, окуніться в теплу дружню атмосферу, поспілкуйтеся з щирими, небайдужими та творчими людьми, закоханими у сільське життя, помилуйтеся фотографіями домашніх улюбленців, квітів, виробів наших майстрів та майстинь - і ви надовго зарядитеся позитивом та натхненням, бажанням творити щось прекрасне!