Мої козочки-допомога в моєму лікуванні

я була на цій сторінці три роки назад дуже мені цікаво читати все про кізоньок.захворіла кізок продали зараз я знову купила дві прості кізоньки і маленьку ламанчу .вони мені допомагають відходити від тяжкої хвороби .коли ти з ними забуваєш про все і хочеться жити

35 симпатий

Правильно коли потрібно про когось піклуватись то тоді проходе багато чого і на душі лекше. Всі тварини дають багато різних емоцій і тоді життя цікавіше веселіше.Так що бажаю побільше позитивних моментів смачного молочка гарних козеняток а вам міцного здоровя!

17 симпатий

А також знайти тут гарних друзів однодумців які завжди прийдуть на допомогу добрим словом порадою

6 симпатий

Щоб не писати " комусь", познайомте нас з собою. Як вас звати, де живете. І нехай ця тема стане вашою сторіночкою, вашою хаткою. Тоді і гості прийдуть. Гуртом веселіше!

12 симпатий

я не знаю як це зробити дуже хочу якщо вам не важко поясніть дякую

1 симпатия

Просто расскажите про себя и свои увлечения, чем вы занимаетесь. Какие животные у вас. Коротко о себе, чтоб все могли с вами познакомиться!

я вибачаюсь можна написати у вас на сторінці чи де вроді і не тупа працюю на компітері а це не знаю

1 симпатия

Пишите прямо здесь! Это будет ваша страничка!

1 симпатия

живу в мальовничому містечку полонному хмельницької обл мені 60 років працюю в лікарні колись весь час дивилась на козуль і думала було у мене всяке хозяйство но кози ні .а коли три роки назад купила першу козу і яка давала у вересні ще 4 літри смачного молока зрозуміла що з цими тварина можна просто спілкуватись вони як людина мені здається розуміють.потом хвороба хозяйство продалось пройшов час і не знаю но мені знову захотілось купити .осінь купити щось нормальне важко перша покупка була пара кізок мама і дочка маму на превеликий жаль прийшлось дорізати купила ще одну щоб ті не було сумно -не знаю хозяйка розказувала одне а я маю інше може стрес при переїзді погано їсть ну і звісно так і доїться ще не гуляла

6 симпатий

Здравствуйте.А как ваше имя?
Меня зовут Аня я живу в Херсонской области и тоже люблю козочек.Моя страничка на форуме называется Добродар,заходите в гости.У меня у всех козочек есть имена,а у ваших?
Вы пишете что новая козочка плохо кушает,может быть много причин для этого и стресс после переезда в том числе.Когда была последний раз проглистована?К каким продуктам она привыкшая?У прежней хозяйки она жила в похожих условиях как и у вас?Например если там она была на вольном выпасе а у вас вольерное содержание,или наоборот.И масса других причин может быть.Нужно дать ей привыкнуть к новому дому,а молочком она вас скорее всего порадует после окота.

3 симпатии

Здравствуйте спасибо что ответили мои козочки имеют
имена красуня маленькая которую мне подарили дети вроде ламача зовут Лана ту которую недавно купила Мальвина сколько маленькой я не знаю но непокритая иТекст "как есть" (без применения форматирования)**

1 симпатия

Да склероз меня зовут людмила

3 симпатии

Здравствуйте, Людмила! У Вас почти по соседству живёт прекрасный ветеринар, она есть на нашем форуме ,Оля79. У нее есть замечательные козочки, весной она продавала молоденьких.

1 симпатия

Где в каком районе

Барановском районе

Добрий день яке село ми межуєм може марчнівкп

То уже у Оли спрашивайте. Я сейчас ее позову в Вашу тему. @olga79 я Вас и Ваших козочек умниц- красивиц тут Вашей почти соседке “рекламирую” когда будет у Вас время отпишитесь пожалуйста, Людмила новичок на форуме и не совсем ещё владеет всеми тонкостями поиска и обращения в темах. Поэтому не сочтите за наглость с моей стороны ,что к Вам я, а не она обращается :upside_down_face::pleading_face:

3 симпатии

Да, мы тут по соседству - в Першотравенске. Весной продавали дойных. Но в следующем году не знаю, будем ли кого из дойных продавать.

1 симпатия

Добрий день дякую що відгукнулись я Ольга зрозуміла що ви ветлікар то дозволити колись запитати при необхідності я то часом лісу як людей дякую

Так, можете при необхідності запитувати.

2 симпатии