Зайкина хатинка (Зайкина избушка)

Дякую. Пошукаю в ветаптеках

1 лайк

Железо колите обязательно! Причем чаще, 3-4 раза с интервалом 5 дней. Жир давать не стоит, может стать желудок и начаться понос. Хорошо бы найти предстарт для поросят и добавлять в кашу понемногу. Удачи!

3 лайка

Кать, попробуй сливками кормить только не жирными 10-15% не больше. В молоке мало жира от того они и не наедаются. Я когда-то кормила тоже мелких но простых белых. Так сливки из сепаратора смешивали с цельным молоком 1:1 и так кормили. Молоко правда было коровье.

4 лайка

Чергове поповнення :pray:


Було 8, з них 6 кабанчиків, 2шт прибрала через неділю :pensive:
З першого виводку залишилась 1 дівчинка, росте погано, друга свиноматка її прийняла до виводку. Їм неділя, старшій - майже місяць, а різниці нема зовсім (пошукайте на фото) :person_facepalming: Буде на новий рік запечене порося :rofl:

24 лайка

Сестрички-першоокотки. Покриті в 15 міс. Праворуч - на кілька днів або на нелілю (був перегул у другої) раніше, ніж ліворуч. Цікаво спостерігати , як росте вим’ячко. Окоти після 10 лютого

23 лайка

Дивлюсь, всі підвищують нубійський процент у дівчат. А ми - зменшуємо породність. Не тому, що хочеться, а тому що те, що було заплановано, не збулося. Шукаєм козлика по співвідношенню ціна-якість. Розписують гарно, а мамине вим’я - дулька. Тож, виходячи з того, що нам треба молоко, знайшли хлопця 40% Ан. Вирішувати будем уже як побачим. Тож… удачі нам.
P.S. не шукала б, але наш своїх дочок цього року не покрив, тому прийшлось :pensive:

16 лайков

Все ж таки козами я трошки дурнувата. Їхала по козлика, а забрала ще й його сестричку. Мама, хоч і невеличка, ну, дуже сподобалась. Дай нам, Боже, сили перетерпіти і чекати нашу Україну :pray:

28 лайков


Шавлік (Шалфей) і козочка Лозочка

24 лайка

Вітає з малечою! Молодець Катюша! Нехай ростуть на прибуток.
Альпо-нуби чи ні?

5 лайков

Дякую, надіємось на краще. Мама проста, її колір, як задні ноги, то телефон так змінив(, тато % нуб


Мама сподобалась, бо я дуже хочу щ часом малих молочних козочок. Хай і не породних

16 лайков

Катюша привіт. Вітаю з поповненням у козосім’ї. Молодець. А я зовсім нічого не планую, всі плани і мрії рухнули в прошлому році. Моїм дівчатам котитися на кінець березня, а там далі видно буде. Поки що найголовне дочекатися Перемоги і повернутися під прапор :ukraine::pray:.

14 лайков

Танюша, не можу не планувати. Бо знаю, що якщо поїдемо звідси, то повертатись буде нікуди. Добрі сусіди з селища швиденько все розтягнуть. Так, ми на сімейній нараді домовились, що тікатимемо лише в найнебезпечнішій ситуації або коли хати не буде. А поки і плануємо, і живемо. Я вже морально підготовлена, навіть не з острахом думаю, кого з великих прибрати, як молоком не порадують :pensive:

16 лайков

Катюшка, добрий день.
Яка ти сильна духом !
А планувати - то дуже добре.
Бо плани , це продовження життя.
Тримайтеся. Обіймаю.

9 лайков

Класні Лунтіки у тебе получилися :heart_eyes:

3 лайка

24 лайка

Сезон окотів розпочато. Сара.

29 лайков

Вітаю!На молочко й на масло і дітки хай ростуть здорові

2 лайка

Дякую, будем старатися :heartpulse:

3 лайка

Більше фото на фб

1 лайк

Луна + Борис. Козлик, 4145г


22 лайка