Зайкина хатинка (Зайкина избушка)

Луна радує трошки більше і стабільніше, ніж сестра. Вранішній удій за 11 годин без козеняти - 1200-1490 г. У Сари - 1100-1300г

11 лайков

Зайка+Борис

27 лайков

Вітаю! На сир, молочко і масло! Бажаю мамі багато-багато молока щоб усім було і діткам і господині.

6 лайков

Вітаю! На сир та на масло!

2 лайка

Вітаю, нехай радують.

5 лайков

Вітаю з малечею ,хай всі будуть здорові ,мамі побільше молочка.

2 лайка

@mihajlovna , @Varvara , @snezka , @Juliana дякую вам. Навзаєм :heartpulse::heartpulse::heartpulse:

В нас неочікувано на 111-й день +8 поросят і 1 неживе. І з них лише 1 кабан :upside_down_face:

15 лайков

Вітаю з поросятками. У свиней не так вже і рідко бувають втрати. Так що не переживайте, нехай ростуть гарно всі інші. А свинок я люблю навіть більше, ніж кабанів. І ростуть вони краще за кабанчиків. Нехай мені хто що не каже. У кабанчиків за кастрацію втрачаються дуже важливі стартові дні, поки одужають, а свинки весь цей час інтенсивно ростуть.

9 лайков

Та й салко м’якше у свинки. А сало - це наш стратегічний продукт.

Вітаю із “стратегічними” малюками.

11 лайков

Дякую. Я тільки рік з в’єтнамцями, поки що дуже мало знаю і про них, і взагалі про свиней

1 лайк

Дякую, в моїх малувато сала,я більше хочу, щоб м’ясо було)

4 лайка

Чесно, я з дрібних свинок салко не куштувала, але кажуть, що смачне. Дарма що його мало, головне - своє.

6 лайков

Якщо їх годують не травою, а як звичайних, то сала дуже навіть багато. Але в звичайних добріше воно. А м’яса мало, лопатку сім’я за вечір з’їдає. Я більше за традиційних свинок

12 лайков

Я годую на м’ясо і даю більше овочей, трави, зерна по 600-800 г на день на велику свиню зимою(на поросят вдвічі менше), літом - вполовину менше, а інша половина обрат та сиворотку. Різати починаєм з 2,5-3 міс, живою вагою від 10 кг. Сала не їсть ніхто, топлений жир відаю мамам або за овочі сусідам. Як на мене, то краще зарізати, приготувати і з’їсти, як курку,ніж переробляти або морозити. Певно, кому як зручно, так і робить

14 лайков

Згодна, в такому режимі “як курка” мабуть вигідно. А якщо годувать як великих, то краще велику тримать

5 лайков

2022 держала трох вьєтнамців кабанчика до 5 місяців і все мяса багато сала мало,
свинку убрали на початку війни саломясна була біля 100 кг в замірах ,
третю убрали вже під весну
В замірах більша ніж друга і сала більше.

Кабанчик більше їли траву сіно, на закуску картопля з суміш зерном,
свинки коли лишились без кабанчика трави мало відходи сіна і більше зерно мішанка два рази в день.

7 лайков

Прибрала в 4 неділі. Вага тушок 2,4 і 2,5 кг

Прибрала в 3 неділі. Вага тушки 3,9 кг

Поясню, для тих, хто питав. Козенят я завжди забирала і випоювала сама. Так звикла, так вчили. А цього року лишила, бо більше місяця козенят лишати не планую, та і надіялася, що вони будуть дикунами і жалості буде менше. Тож з першого дня забирала на ніч. Спочатку на 8 годин, потім, на 10, 12, 14, 18. Час відйому збільшувала кожні 5-7 днів. Вранішнє молоко забирала залежно від наповненості вимені і кількості козенят 1/3,1/2, або повністю видоювала з 10-го дня. Чим менше козенята знаходяться з козою, тим більше молока йде мені, бо до повністю вранішнього додається і частина вечірнього молока. Це так я годувала, і такі козенята виросли. Можливо, як буду когось лишати, щось зміниться, але я про це ще не думала

7 лайков

Наче так подивиться то там і мяса нема але ж воно м,якеньке і тушить довго не нада ,це тільки якщо хочеш більше крупніше тоді нада потрусить гаманцем добре і пощитать чи виґодно .

7 лайков

Так у мене процентні камерунці, тому і мало) а загалом, 4-5 кг тушка козеняти в місяць дуже і непогано. Так а сенс який годувати довше, якщо все одно поїмо? У нас сусіди кролів вирощують, так і це м’ясо, як молода кролятина

13 лайков

Зая+Борис

16 лайков