Зайкина хатинка (Зайкина избушка)

Трошки є козенят. Може так і потрібно. Дітей треба прокормити і вижити.
А зима дуже скоро нагряне.
Де то сіно купляти і за що?
Катюшка, не сумуй.
Ти вірно написала.
“…Дяку Богу, що взяв козенятами…”
Не ображайся на мої слова. Ти розумна дівчинка. Ти і сама в цьому божевіллі живеш і все сама розумієш.
Саме головне, це вижити.
Обіймаю тебе міцно , міцно.

11 симпатий

Результат інбрідінгу батько на доньку. Дівчинка вийшла няшна, вже шкода :pensive:. 1615 г козлик і 1965 г козочка

9 симпатий

не шашлык? :face_with_raised_eyebrow:
у меня так одна коза покрыта - думаю сразу на шашлык определять потомство. или надо смотреть по факту что родится?

2 симпатии

Планируются на шашлык. Но очень уж хороша девчонка. Читала, что единоразово можно оставить. Но…сарай не резиновый, руки на сено жалко. Короче, не знаю. И так 4-5 тонн надо. В любом случае, все живут до осени

4 симпатии

ага. ну мы пока так же :rofl: все до осени - дальше будем посмотреть.

3 симпатии

Наша Барбі загинула від авто :sob::sob::sob: біжи на райдугу, моя дівчинко :rainbow::meat_on_bone::dog2:
IMG_20220531_204145

5 симпатий

Боже, співчуваю. Як це потрібно було летіти, щоб козу збить?

4 симпатии

Примите мое сочувствие :disappointed_relieved:, я недавно сама малую дзыгу из под колес велосипедиста вынимала, думала прибью того дядьку, малая минут десять еще орала ором. Крепитесь

4 симпатии

Не козу, а собаку. Те біле щеня, що ми восени підібрали

3 симпатии

блін … як жаль . така гарнюня була … діти мабуть плачуть за нею . Співчуваю , Катюша . :sob:

7 симпатий

Всі плачемо. Так шкода. Підрила під забором, там де й не думали і пішла за чужими дітьми до траси. А воно і не затормозило, і не зупинилося навіть потім ( траса йде через село. А доньчина подруга йшла з бабусею до нас у гості і це сталося на її очах. Прибігли, сказали, але уже все((

3 симпатии

Дякую. Дуже шкода(

2 симпатии

Кошмар! Шкода маленької собачульки.
Вона як ангел, прибилась до вас маленькою, підросла, і можливо забрала якесь горе від сім’ї.

8 симпатий

Катюша, співчуваю тобі. Як шкода .
Таке беззахістне, малесеньке створіння. Це дуже боляче.

7 симпатий
11 симпатий

просто сердце на разрыв! Покровскому - спасибо :heartpulse:

2 симпатии