Зайкина хатинка (Зайкина избушка)

Вітаю з благополучним окотом)

1 лайк

Привет, поздравляю с пополнением!

1 лайк

Есть у кого связь с Катей?

1 лайк

Я с ней связывалась вчера вечером. Все более менее в порядке

9 лайков

Девочки, с нами все в порядке, живы, просто нет интернета и мобильного, только лугаком вводят. Как смогу, отпишусь

32 лайка

Катюша , тримайся … Україна поверне вас !

14 лайков




Світлини, на яких начебто все, як завжди. Так, ми живі, ми нікого не втратили ні з тварин, ні з рідних, але…дуже боляче, що все так. За все боляче. Не знаю, що писати. Немов шматок душі відірвали. Все йде автоматично і повз. Існуємо якось

37 лайков

Катя! Ми так тебе тут чекали! :pray::heart:
Дякуємо за звісточку!
Вітаємо з козенятками і окотами! На сир на маслечко і на реалізацію мрій молочка побільше :pray:

19 лайков

Дякуємо, що живі.

6 лайков

Дякую. Мрій немає,годуємось молочним своєю сім’єю, попиту нема зовсім. Наробила трохи масла, сири тільки буду варити, є кілька наборів, а далі не знаю.Певно прийдеться за заквасками та ферментом їхати через рос.кордон

11 лайков

Дякую що написали. Слава Богу. Ті самі відчуття :broken_heart: Тримаймося, бо дуже треба…
Боже поможи всім :pray::blue_heart::yellow_heart:

12 лайков

Кать…є що їсти …це вже дуже добре! В квартирах у людей взагалі немає шансів прогодуватися…
То твої годувальниці молодці, стараються, дай Боже щоб все було і надалі без поганих звісток :heart::pray:

14 лайков

Вітаю! Нарешті ви тут ! Радію , що живі :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:і обізвалися :revolving_hearts:

10 лайков

Якщо зробить тяг самостійно, можно сир рибити без заквасок. Їхати нікуди не треба

8 лайков

Катя :hugs::hugs::hugs::smiling_face_with_three_hearts: обіймаю.
Мені колись бабуся казала “все треба пережити”. Ми сильні, ми справимося обов’язково.
Радіймо маленьким нашим моментам, сонечку, козенятам.

15 лайков

Дякую. Я сумніваюся, що мої будуть їсти такий сир,бо воно ж буде сичугом пахнути. Краще вже масла наробити та топленого молока наконсервувати

4 лайка

Не пахне воно сичугом. Бринза, халуммі навпаки, набагато смачніші. Тверді не підкажу, довго не витримувала.

5 лайков

Кому як,мені бринза не сподобалась, тверді робити так побоялася

2 лайка

Сыр с лавандой. Знак нашего домика “Зайкина избушка”, который мечталось показать совсем иначе и с другим настроением. Наша первая козочка, которая помогла нам победить плохое настроение и научила верить в лучшее. P.S. Рог козочки украшает структурная формула серотонина

36 лайков

Красиво. Только мне он видется розовым. Наверное голубой?

4 лайка