Як допомогти кізочці?

Доброго дня. Маємо кізочку, попередній господар сказав, що це чистопородна зааненка, народжена у квітні. І її у кінці серпня потрібно проглистувати. Важить вона 20кг., ми купили препарат Роленон і місцевий фельдшер (бо вета немає) вколов його в стегно, може зависоко. Наразі кізочка добряче кульгає на ніжку, як її зарадити?

Схожа на Зааненку?

3 лайка

наверное, похожа, но почему вес такой ненормально маленький?

1 лайк

А вы правильно взвесили? На фото кажется, что козочка крупнее.
Хромота пройдет. Нужно было препарат подогреть до 40 градусов, тогда не так болезненно.

Я не впевнена, що місяць народження дійсно квітень, бо вона без документів, а тільки слова господаря, вона у нас 1 місяць, апетит гарний, даю сіно, зелень, гілки: верба, яблуня, дуб, малина, любить полин. Зерно: 0.5л на день суміш: кукурудза, овес, ячмінь. Салат: яблука, морква, слива, свіжа солодка кукурудза., 1ч.л. Макуха, чиста вода, лизунець, крейда. Але вона підкашлює, має сопельки. Які будуть поради? Власта у мене перша породиста козулька.

2 лайка

Так, важила на руках. І віднімала свою вагу.

Козочка выглядит хорошо. Рацион тоже хороший. Глистов погоняли, все наладится. Не волнуйтесь.

3 лайка

Можно подавать ей хороший витаминно- минеральный комплекс. Премикс для жвачных
Можно Кальфостоник купить.

2 лайка

ну или с датой рождения ошиблись, или кормили плохо до продажи. Ничего, на вашем рационе вырастет и станет большой молочной козой!

7 лайков

Дякую. Всього вчусь на форумі. Вітамінки подаю, хай росте великою, здоровою, молочною красунечкою з намистом.

6 лайков

Боюсь вас расстроить, но ваша козочка называется “в зааненском стиле” У заанов есть характерная черта - выступающее надлобье. Поправьте меня, если не прав, но у чистокровных заанов очень характерная внешность, длинна туловища и форма черепа, нос шире.
@Sergia присоединяйтесь, Ваше мнение?
Хотя, если совсем молодая…

Как на меня, то внешне козочка вполне похожа на чистую зааненку.

2 лайка

Вполне зааненская внешность.

Купували її у Сергія з Хмельницького. Він красиво все розповідав по телефону про своїх 100% Зааненської кіз…скинув багато фото. Обіцяв, що все і розкаже і покаже, а по факту дав вибрати з 4 козенят, показав 2 гарні великі кози, назвав їх мамами козенят. І великого козла. Стадо і утримання ми не бачили, бо ніби то він дуже забобонна людина.

Наразі трішки шкодую, що познайомилась з цим форумом після покупки.

1 лайк

Чуть больше трех лет как я купила у Сергея свою Белку.Со слов продавца она чистопордная зааненка,возит с Европы.Ехала далеко с Кривого Рога в Хмельницкий,козу схватила и домой.На момент покупки козочке было 11месяцев,покрыта была в 9месяцев.Когда привезла домой обнаружила у козы вши и сейчас я уже понимаю что коза была недокормлена,мелкая,по мере роста козлят начали проседать бабки.Но я была безмерно счастлива,это была моя первая коза.Я ей уделила море времени и любви плюс старалась хорошо кормить.Результат:после первого окота пик 5,5л,после второго 7,8л.Сейчас третий окот на пике было 9 литров.На сегодня 6,5-7,5литров молока
К тому же коза очень умная.Две ее дочки остались дома.Я благодарна Сергею за Белку.Но мое мнение что человек далеко не простой и чисто торгаш.Думаю что и вашей козочки вырастит хорощая удойная коза.Но для этого нужно приложить усилия.Удачи Вам.

16 лайков

Дякую вам за відповідь, наша кізка теж така собі “зачухана”, надіюсь що виправиться. Я як надивилась на кізок та козенят форумчан, на догляд, на увагу, на любов яка у них вкладається, то Сергій тільки продає…але, можливо, і я йому колись подякую за нашу Власту, ми вже місяць її любимо.

2 лайка

Да нормальная кондиция у вашей козочки. Зачуханой и голодающей она совершенно не выглядит.
И мне кажется, там ошибка с датой рождения. Внешне козочка выглядит гармонично развитой и вполне упитанной.

5 лайков

Кізка на ніжку стає краще, вже сьогодні гралася, брикала. Але апетит знизився, це може бути після проглистовки?

1 лайк

Да, может. Глисты умирают, токсины в крови. Да и препарат - это же яд по сути, хоть и в микродозах.

Пройшов тиждень після глистогонки, апетит поганий. Сьогодні зернові тільки понюхала, подрібнене зерно зовсім не хоче… Цілу кукурудзу трішки полемзяла і нога :(, вона так і прикульгує на ніжку де дали укол. Ніякої гульки немає, дає розминати стегно, не б’ється. Але болить її та нога. Підкажіть, дайте консультацію, пораду, будь-ласка, як зарадити її, повернути апетит.

1 лайк