В гостях у Оли

Це страшне. Із за цього ми свою кізку нікому не віддали. Два роки настроювались, а в цьому уже вирішили.

2 лайка

Ти, бач! А я вже губу розкатала в бочці сир коптить :laughing: Ото коптонула б. Спасибі, подружко! Ти, як завжди маєш рацію! Бу-м думать. За один колір- то може і там рідкий дим? Або все дуже налагоджено?

Думаю, що дим. Не виходить у нас так, щоб з одної сторони добре жовте, закопчене, а з другої біле, чисте.

2 лайка

Ще коли я дитиною була, папко зробив коптільню холодним способом. Діжка без дна, прокопав довгеньку канавку з поворотом, виклав їі кирпичом, зверху накрив залізом і засипав землею, щоб дим не виходив. Над ямкою поставив бочку і коли з однієї сторони горів вогонь дим ішов по канавці до самої бочки. Незнаю як сир,а м’ясо коптив не один день і вночі бігав вогонь підтримував.

6 лайков

Ми в бочці робили то напівхолодне виходило. Бо робилося у вихідний, то не було часу. Накидали під бочку трохи дручків, трохи травою прикривали. Диму було в дворі повно, але не дуже гаряче в бочці. Ну, і моталися по двору -до бочки-до другої роботи…

2 лайка

А я ж згрішила, і покрила свою 50% альпійочку батьком. Читала у дівчат, що батьком раз можна. Побачимо у квітні. Весною обіцяли хазяї нашого папки-Банана привезти знов цапика з Лукачівки, то тоді вже буде краще. А пока ждем.

5 лайков

Ну у нас канава була метра чотири,метра два до поворота і два за поворотом. А може і більше,ну бочка була холодна, а в дворі диму не було,бо все було зроблено щільно.

2 лайка

Я теж бачила, за батька. Хочу їхать в Лукачівку по цапа. Бо у нас мабуть і в районі таких немає. щоб чужим парувать. Буде на три півальпи один альп.

2 лайка

Батько ж серйозно за коптільню взявся, а ми на ходу з дідом провернули справу. Порося зарізали, а газ в балонах кінчився і на станції не було, щоб купить, та робить тушонку. Тільки ми те копчене порося за місяць з"їли) А було на півтора цнт. десь кабанчя. Діти навіть сало їли, бо копчене. а до того гемблювали, як в банки закривали.

3 лайка

Ну якщо привезуть знов цапика 100%, а у Ліри буде кізка і я випрошусь, щоб оставить, то вже буде 75+100: 2 =87,5%. Ой, дурень думкою багатіє!
А ще треба , щоб у Ліри було добренне молоко.

7 лайков

Головне, що все получилось і з’їли. А дим ,то не страшно. А на сир коптільню треба думать.

2 лайка

Да дєвочки насмішили. Козлик у Лукачевці може ще і не родився, а ви процент козочки вищитуєте :hahaha:

2 лайка

Ну чого тільки дурень? Думки матеріальні, вже не раз переконалась) Що дуже хочу, те виходить. Надумалась оставить, то і оставиш. А молоко ж на язиці)

2 лайка

Там уже окоти повним ходом ідуть. головне, щоб дорога була. Бо шини літні, а дорога зимова.

1 лайк

Добре, що у вас можна спарувать у людей, то й добре) А мені годувать заради трьох дівок доведеться.

2 лайка

Я ради 3 кіз і 3 ярок два цапа держу. У нас також не має, вірніше є, ну вони всі дворянє,як красиво звучить. Про дворян я тут на форумі узнала.

Та той цап не в особистому господарстві. Це у нас на базі СПТУ примають кіз, овець, свиней, птицю. Туди всі не ходять, бо там ЗА ГРОШІ і ще і з керуючим договоритися треба, вперед свою морду показать, а тоді вже козину.

5 лайков

У мене 9-ть і два цапи. До чужих не поведу, боюсь заразить, хоч є куди. І там такі дракони, що дивиться жаль. Кортить хазяїну того цапа в диню … садюги.

3 лайка

Оце найголовніше)

1 лайк

Вони кругом такі є, що казать про цапа, як козу держуть не щитаючи її твариною. Ну не всі такі є і молодці. І доглядають і ветпрофілактику роблять.

3 лайка