Продається два 100%- них нубійських козлики біля Білої Церкви. Київ

Продається два 100% англо -нубійських козлики .Родилися 8 жовтня 2019 в двійні.

Темний вагою 3700,світліший 4200.Мама і батько 100%ні англонубійці по два з половиною роки,привезені від Андріяна з Батево Закарпатської обл.Є сертифікати на них

70 лайков

мама-дАгАгАя … це ж не хлопці , це ж витвір мистецтва !!! Віра , а їх батьки обидва Ваші ? Можна фото побачити ? І ще питання : хто обезрожував ?

6 лайков

Допишу ще об"яву вечором,бо поспішила нажати,не там де треба і вона забігла до Тані в корзину на одобрення.А це вже появилася.Батьків покажу,дідів покажу,всі наші.А обезрожувала Катя @ VeterinЕкатерина на п"ятий день,щоб хотів придертися,то нема до чого.На другий день все було сухо,сьогодні їм вже 18 днів,ніщо поки не росте,все сухесеньке.Спасибі Каті,як кажуть ревізори-рекомендую.

16 лайков

Супер ! :hugs::+1:

3 лайка

Віра які вони у вас красивенні :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:, просто мрія. І не тільки ці малюки, а всі кізоньки з Вашого господарства, вигодувані і доглянуті з любов’ю.

8 лайков

Яка ціна Ваших красавчиків?

Дякую,вони мені таки всі гарні,подивлюсь об"яви минулого року,цього року по процентних від цього козла і дійсно ніби райдуга.Люблю їх всіх ,доглядаю як можу і моє життя не таке сіре з ними.:smile:

Недешево,починаємо аукціон,як інші-800 у.од.А там з потенціальними покупцями будемо торгуватися.Ще маленькі,хай ростуть.На ОЛХ є об"ява від дочки,там певне є ціна,я ще не бачила. Вони їхні.А я бабуся,якій довірили повний догляд за ними.Мої всі процентники від моїх кіз.

14 лайков

:rofl::rofl::rofl: атракціон Вам устроять хлоп’ята , а Ви аукціоном займайтеся . :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 лайков

Аж зранку зрозуміла смисл :hahaha::hahaha::hahaha:,ну що ж скидку на старість ніхто не відміняв.Не думайте,що я цих слів не знаю,якось механічно получилося.А актракціон вони мені вже влаштовують,коли доганяю,щоб половити до хатки,бігали би надворі до ночі.Кинула їм трухлявих пеньків,моху з шиферу наколупала,то вони такі ділові,сіно помаленьку щось там жують,воду п"ють,в зерно до мами лізуть.Звичайно,скільки їм ще треба.

10 лайков

Вера, не аттракцион, а аукцион :slight_smile:

Та я зрозуміла,то я механічно написала і ніяк не вловлювала смисл.Аж зранку думаю,з чого сміємося,почитала і сама засміялася.:rofl::joy:

1 лайк

Віра хлопці чудо, мама з таким вименем :+1:
І тато красень. Гарних рук хлопцям, вони класні. Видно вашу турботу за козами і козлом, всі холені і блискучі👏

7 лайков

Дякую Олю.Стараюсь.

1 лайк

Дід козликів по мамі./Ірин Бой тепер/14650174_913026902175549_5707796390007125225_n14695359_913027532175486_6856166772241560759_n
дід по батьку 12795499_778084692336438_7159427696717248844_n 12802794_778084415669799_603661498933985453_n

23 лайка

Верочко поздравляю с прекрасным пополнением и хороших и заботливых хозяев твоим красавчикам.

3 лайка

Ой спасибі Катюня,я ж не проти :rose: :kissing_heart::smiley:

Спасибі Валюшка,вони таки славненькі і розбитні хлопці,кожен із своїм характером вже.Темніший в очі завжди дивиться такими косоокенькими,хитрими очками,світліший сам по собі і як дремене,попробуй догнати.

1 лайк

Вера,поздравляю,очень славные мальчишки :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:,красавчики расписные

1 лайк

Вера оболденно красивые и козенятушки ребятушки и родители.Хороших и любящих хозяев им.:smiling_face_with_three_hearts::star_struck::kissing_heart:

1 лайк

Сестрички від першого окоту,батьки ті ж самі.Їм рік і чотири місяці.

25 лайков

Які ж ці красапетки розписні! :heart_eyes:
Вірочко, всі ваші кізки гарнюні і процентні і чистокорвки! Видно, що частинка душі … тані вся душа господині у них вкладена.

6 лайков