Продаю козлика 81% нубійської крові дуже гарних молочних ліній

Продаються два 100 %-них англо-нубійських козлики.Родилися 6.09.2020 в трійні,в мами четвертий окіз (один з них викидень на пізньому терміні через травму).Минулого року також були в продажі два козлики від цієї мами (родилися 8.10.2018).Продавалися довгенько,один застряв під час карантину жив з нами до восьми місяців.під авансом,поки не виріс.Тайком покрив маму,і саму більшу 75%-ну козу.Догадалися аж після трьох місяців.І так в мами народилася трійня-кізочка і два козлики.Невеличкі,але дуже енергійні.Знаходяться під мамою два місяці.Молока вистачає,енерджайдзери,їдять геть усе,пасуться з днів двадцяти,коротше мамині дітки.Купуємо для них комбікорм і зерно всяке їдять,яблука,гарбузи,кабачки.Ростуть гарно,по вазі може ще трошки менші,але на то є причина.Мама в три місяці,коли ми ще не догадувалися про кітність,на протязі десяти днів втратила за два рази по літру крові.Після другого разу визвали з клініки хірурга і шили під наркозом свища між передніми ногами.Прокапали після операції,кололо антибіотики і остальне,через десять днів зняли шви,все пройшло нормально.Аж днів через двадцять догадалися,що вона кітна.Коротше така наша сама перша коза любимиця,нещаслива,все щось на себе знайде.А разом з тим дуже сильна духом і імунітетом коза.Продається два 100%- них нубійських козлики біля Білої Церкви. КиївЦе об’ява продажа минулорічних козликів цієї ж мами,один з них батько цьогорічних трьох.Той що більше темний плямистий з темними вухами (не сріблясті).На момент покриття йому було шість місяців рівно.Буде ще об’ява про дві кізочки 87’5% від кози з «Козий двор»,вона козлу зовсім чужа.Кізочкам місяць минув 12 листопада.Енерджайдзери.

9 лайков

Продовжу чуть пізніше,вибачаюсь,бо всі відео з ними,вижму фотки в дочки.Один чорний повністю,другий коричневий.дівчинка як мама коричнева з срібними вушками.

Знайшла маленькими десь у два тижні. Мама і батько дітей у квітні,коли через тиждень спарував.Козликів продамо не дорого.Далі буде.Ось тут батько ,той що темні вуха,об’ява минулого року.

22 лайка

Стараємось не відставати,до зими треба жирку запасти.
Козлики 100% АН - YouTube Нам два месяца - YouTube

5 лайков

Козлики без дефектів генетичних,обезрожені в Каті ветерін,їстовиті,мамку тягнуть,соску знають,але вим’я весь час повне,то я залишила їх мамі.Ростуть нормально,лишніх потуг не роблю,бо саму би хто підглядів.Знаю,що як не продадуться,то підуть на шашлик.Але хлопці гарні,арки широкі,00 на їхній вік гарні,повненькі,чорний високоногий,зизоокий,такий красавчик,коричневий чуть нижчий на ногах,кремезненький.Добряки,ручні,парувальники ще ті.Якщо хтось задумається,пишіть сюди,пишіть в лічку,дзвоніть 098 086 1422 Вера,або вайбер 0505846745 ВЕРАКЛ

8 лайков

Гарненькі! Так їм уже по 2 місяці?

1 лайк

Так їм по два місяці,невеличкі може,але підняти не можу.І кремезні,їстовиті,ростуть ТТТ

3 лайка

Очень красивые козлики,черный бесподобен,да и коричневый не уступает.Самых наилучших им ручек,достойные парни.

2 лайка

Спасибочки,я их очень люблю,они если не скажут,то покажут что хотят.Козочка то просто разговаривает,если.хочет вкусно поесть.

3 лайка

З дозволу теперішньої хазяйки виставляю фото батька баламута,який нам підкинув дві трійні.

19 лайков

Гарний дліннотілий козлик! І у хатинці його дуже затишно.

1 лайк

А це вже заслуга нової мами з Чернівців.Молода,енергійна гарна жінка,напевне гарна сім’я,де всі всіх підтримують,вирішують і роблять.Спасибі їм,сьогодні одержала фотку і пораділа за свого синка.

6 лайков

Останні вкусняшки і ми не зіваємо.https://youtu.be/hwswKshp-Es

4 лайка

Сьогодні поступило сьогоднішнє фото батька-18.11.2020,зараз йому рік і місяць.Красотун Тьома і ласкавий як котик зі слів мами.

26 лайков

Классный козел! И козлятки хорошенькие!

2 лайка

Спасибі Вам,Ваша думка для мене важлива.На фото йому рік і місяць,такий брутальний виглядає,мені він також класний.

2 лайка
16 лайков

Ох,если б мы не родственники…Просто изумительные пацаны!Хороших им ручек🥰

3 лайка

Дякую Неля. :heart:

1 лайк

За чорного одержана передплата.Може хто захоче коричневого,є перевізники по Україні надійні,можу дати контакти.

6 лайков

А можна ціну на коричневого і контакти перевізника,якщо домовимося.