Продається 50% англо-нубійський козлик біля Білої Церкви

Продам козлика 50% нубійської крові.Мама першоокотка гарна коза з смачним молоком перспективна /залишаеться дома/ з гарною формою вимені, від простої кози зі смачним жирним молоком спеціально для себе спарованої зааненцем від кози шестилітровки, батько 100% англо-нубійський річний козел з Батево Закарпатської обл.від Андріяна.Козлик родився в трійні 8 квітня,козочка була мініатюрна /1.100,в три тижні важить 6.500/ і два козлики 3 і 3.500.Гарно набирає вагу,один під мамою,активіст,гарний по окрасу і формі,гладкошерстний

Скопіював батькові плями з одної сторони,з другої орел в польоті :smile:

Знаходжусь Великополовецьке Київської Сквирського 15 км від Білої Церкви 098 086 1422 Вера. Можу також по вайберу скинути додаткову інформацію,ціна 1500,є ще гарні козлики нуболаманчі .На кожен смак недорого. :heart:

14 лайков

.А у нас вже появилась наречена.Козлик дуже гарно розвивається,один під мамою,брат Дюймовочки,яку я виростила сама в хаті :hahaha:Братік більший загинув в тиждень,мама цього не захотіла кормити,бо дуже затужила,я три дні розривалась по 5 раз держала маму і він як опариш чіплявся і ссав,а потім мама змилостивилася і почала його кормити і любити.Скільки в мене в цьому сезоні позитиву і емоцій добавилося,а також гіркоти втрати,що не розказати за раз.А тепер він такий,як гарбузик і для 50% дуже непоганий.Так що. придивіться.Ціну знижую до 1200 гр-,даю шанс своїм діткам стати батьками…:smiley::heart::heart::heart:.

6 лайков

Як не вистачає мененджера по продажам.А козлики ростуть.

Дуже гарний козлик 50%,/на другому фото той що з орлом на бочині/окрас дуже подібний до батькового,потемнів,вишнево-коричневий з чорними волосинками,по хребту чорна полоса,гладюсінький,00 з широким кріпленням.Все в хлопця в порядку,попробую добавити нових фото.В мами вим"ячко рівнесеньке,гарної форми,молоко смачне.Родився 8 квітня на Паску,сьогодні нам два місяці .З потенціальним покупцем готова ще на компроміс.Наречена з попереднього поста теж продається ,дуже гарна,чотири соски,два передні малесенькі,не будуть проблемними.

3 лайка

Мамин угодник,до цих пір під мамою один.На другому фото мама ніби з простих кіз з хорошим молоком,хоч батько її заан безрогий перспективний і вона родилася перед Новим роком з отакими ушками,дочка сміялася,що Дід Мороз наблизив мою мрію по нубах.Гарне вим"я,добре доїться,добре жирне молоко.Козлик як для 50% зложений дуже гарно і сам в таких тонах прекрасних,один із трійні.00 в порядку,не можу ніяк сфоткати.Хіба нікому не приглянеться,торгуйтеся,тільки не на м"ясо.М"ясом буду запихатися сама.:joy::heart:

5 лайков


0-02-05-15bdc487cd8859ea40c9ed392d5cbdbf5a8586306eab04ba870c4de17dd49339_5a4e9845.jpg1280x960 202 KB

Козлик ждет свой гарем,хорошо выпоен молоком /Один под мамой/,уже отселен за недостойное поведение в числе четырех старших,мам регулярно запускаю по два раза в день,почти опустошают,одного кормлю/75%/,еще полтора литра отдаю в надежде,что продастся.Ну рука не поднимается.

7 лайков

Та купіть же мене ,я такий гарний і мама мене вже покинула.Запускаю її два рази в день до них чотирьох,то вона покружить з ним,ще й проситься,щоб пустила,провірить обстановку і ляже в клітці,як у купейному вагоні,щоб не чіплявся.Ну це тільки третій день,а йому через тиждень 4 місяці.

Торгуйтеся,не пожалієте.Звичвйно предлагати менше як на м"ясо не достойно,краще вже з"м сама.Це в обід пригнала з пасовища,в той день коли ранком понадіялася,що погодувала дитину і після дойки.

4 лайка

Вот это мама! Шикарные у вас козочки, Вера!

3 лайка

гарний,яка зараз ціна?

Та не піднімаю я ціну,лиш би продались-1200 гр.Він молока випив в рази більше.Але я не шкодую,лиш би у нього появився шанс.:heart::heart::heart:

14 лайков

Поїхав мій орлик з одною дійною первісткою до нового господаря-чоловіка одинокого 73 роки.Так що помаленьку починаємо розгрузку.За них спокійна відносно,казав що держали кіз.Хай щастить,а доця шестимісячна виводила всю ніч,бо сиділа під мамкою до цих пір.Дякую Вам всім за підтримку і сердечка.:heart::heart::heart: Тему можна закрити.

8 лайков