Продаю 50 % англо-нубийскую козочку возле Белой Церкви

Продам козочку 50% нубийской крови.Родилась 8 апреля на Пасху очень маленькой в тройне с двумья козликами…Под моим контролем очень быстро пошла в рост и нам уже два месяца.Выпивает на сегодня 2.5 литра молока,хочет еще.Кушает все абсолютно,бегает на пастбище,когда хочет,когда нет,дома знает все места,где можно попастись.Очень энергичная,ласкотуля с хорошими данными.Вымячко под ней очень хорошее,то есть много кожи под будущее вымя.В мамы первокотки тоже хорошее вымя с хорошим креплением и вкусное молоко.Остается дома.Фото трехнедельной давности,да и снять ее мучительно,сразу бежит на руки.Гладюсенькая,короткошерстная,мягусенькая как игрушечка.Профиль носа хороший,ушки серебристые,немножко подняты,но с очень мягкими хрящиками , растут и опускаются.На племенное разведение не рассчитываем,но на своих 50 очень хорошенькая и кто купит,не разочаруется.

. Родители и дедушки-бабушки image Бабушка по маминой линии,мама,сестра на год старше,отец и дед по папиной линии .Цена 2500 грв.Остальное спрашивайте,отвечу.Великополовецкое Киевской Сквирского Вера 098 086 1422 Вайбер тоже по этому номеру.

8 лайков

Красотулька😍.как же сарай розтянуть🤔

1 лайк

Спасибі :rose::rose::rose:Ото ж то і воно,що в сарай вона вже і не влазить.Це моє дитя пізньонароджене і приходиться розставатися.Це Мауглі.Вона навіть з котами корм їсть,їх порозганяє,натуцяє,похряскає небагато,тільки щоб попробувати.Ну така хороша і кізкою обіцяє бути непоганою.:dazedgoat:

3 лайка

Добрый день, цену я не увидела

1 лайк

Потенциальному покупателю обещаю скидку.

2 лайка

Сьогодні освоїли дві нових позиції-одну не встигла зняти.А тут на крилечку наді мною висіла сурфінія і я до неї добралась через стіл і об"їла трошки,подумаєш.Молода хазяйка жутко розсердилась і зняла на дорощування.:smile::dazedgoat:

13 лайков

Ох, і симпатична мордаха :heart_eyes: і все так гарненько в один тон і вушка і сережки і носик і навіть оченята підведені. І сама вся така ладненька! Симпатлюля!:

Подумаєш , якась там сульфінія. Самі винні, непотрібно було вішати в полі зору та спокушати бідну козюлю :joy:

2 лайка

Вона така симпатюля,а прикольна,таких ще не було…Мій син не дуже любить кіз,а з неї як приїде,то насміється,каже що її в зоопарк прийдеться здавати!

На цьому фото її тьотя цьогорічна,козочка з дуже гарної трійні її бабулі.Поїхала до Люди “Настоящий дом”.Дуже похожа,тільки з вухами більше повезло.:revolving_hearts:Це клан-мама і дочки,непоганий клан,всі чотири роки я з ними не розстаюся.Виносливі,без всяких проблем і молоко добре і жирне.

11 лайков

Кізочка гарно підросла,зробилася леді.Гарне упруге вим"ячко ,шерсть ніби щойно із салону гладюсінька коротесенька,форма супер,трошки менша від однокашниць,ходить давненько пастись з усіма,ціну не повишаю,хай росте,може ще приглянеться комусь.Розумна і кмітлива не в міру.Навчилася відкривати крана з водою,мусила відкинути пенька,на який ставила відро.Буде думаю гарна і продуктивна коза. Молока вип"є,скільки дадуть,в зерні розуміється.Жалко що не можу залишити,буду продавати добру частину стада,бо не подужаю,завелику скибу хліба врізала і не можу з"їсти.:joy:

9 лайков

Верунь , а сережки где ? :flushed:

2 лайка

Ой,Марина,Вы и глазастая :grin:…и правда,а где сережки? :astonished:

2 лайка

Дівчата,Бог свідок,що не хотіла надурити.Спасибі,що побачили.Одного дня дочка зняла мене з 75% кізонькою,а я кричала ,щоб мене там не було,а вчора син з 50% /він її дуже любить,цілує,гуляється,а вона його признає за свого,а з дочкою не дружить,бо вона з весни підчищає листя на розах,на винограді,та й остальне не жалує,але не з"їдає,дає йому змогу дальше відрости/зараз ходить пастися,то вже по подвір"ю не ходить/ ,от і конфуз вийшов .Я подумала,що це син скинув фотку по вайберу,та і вліпила.В окулярах погано бачу.Пішла виправити ситуацію,то вона стала цюрити з переляку,а дві нубійки з нею за компанію.Насміялася,таку калюжу уложили.

Ось Вам я і мої сережки,сонце,трохи погані фотки,але сьогоднішні правдиві,ще раз вибачаюсь.:smiley::heartbeat:

7 лайков

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.