Продам процентних англо—нубійських козликів

Продаються три козлики—два 75%
нубійської крові і один 87.5%.Знаходжусь Великополовецьке Київської Сквирського.Біля Білої Церкви.
Перший мама заано-нубійка 50% з господарства«Козий двор»,її батько козел Бельгія,четвертий окот,дає дуже гарне плем’я,вим’я гарної форми,не розтягується,легкодійна з дуже добрим молоком.

Після появи об’яви покажу все,розкажу.Козликам зараз першому три місяці,двом по два місяці.Гарні,чималі.Виглядають гарно,гладкошерстні,мами нормальні,вуха лежать гарно,з 00 все відмінно.Батьку козликів чотири роки,він батько наших козенят всіх за минулі роки,можна подивитися всі об’яви мої за минулі роки.Дуже ним були задоволені,але кров треба міняти.проданий восени після гону.Привезли зразу від Андріяна нового пятимісячного чорного,від гарних предків.Через кілька днів спарували дві сотки і на днях у нас появилося чотири кізочки,які також будуть продаватися.Хай підростуть,виставлю може другою об’явою,може тут.Можете звертатися на вайбер 0505846745 розкажу,покажу.Далі буде :smiley:

23 симпатии

Ще є кізочка 87.5%,дуже гарна,від мощної 75%кози.Ніде не виставлялися,кізочок забрали зразу клієнти минулих років,було тільки чотири парованих,але кіндери гарні,то розібрали.Козлики ростуть,тай ростуть,нема коли писати об’яви,не вистачає часу і здоров’я.Повиростали,що вже в стаді проблеми создають,особливо перший.Родився 2 лютого.Два других 1 березня.Кізочка з останнім козликом від одної кози.

Буде ось така,це її рідна сестричка минулорічна.Була точно така.

20 симпатий

Кізка.що продається. на першому фото другого посту? Хочу зробити дружині подарунок. Вона тут на форумі четвертий рік тусується.прийшлось :shushing_face:і мені реєструватись.Пишу.щоб бути першим :grin:.бо звонити сьогодні вже пізно. Можна ціну в лічку?

3 симпатии

Тут вона ще тільки кітна першим окотом Тут та сама мама козлика і кізочки 87.5% них після першого окоту із своїми минулорічними кізочками,новішого не знайшла в цьому хаосі фоток.

16 симпатий

75%нубійської крові по мамі і батьку в кількох поколіннях,дуже непогана генетика,родився 2 лютого 2021 ! 75% нубійської крові від нуболаманчі домашнього розведення,родився в четверні 26 лютого 2021IMG-46dd0c9a09df3f9b6bf705118437f17d-V|666x500 87.5% нубійської,крові,родився в парі з кізочкою 1 березня. Козлики недорого,з червня почну убирати,як би не хотілося,хороші крові,але не маю можливості дальше годувати.Всі обезрожені,ласкотуни,всі ще під мамами.

18 симпатий

Ціна, вік? Територіально?

Вірочко, козлики дуже гарні. Хай щастить їм з новими господарями.

3 симпатии

Спасибі,так не хочу шашликів,бо вони гарні,під мамами.Надіюсь на краще.

3 симпатии

Останнє фото кізочка 87.5%,сестричка козлика з попередніх двох фоток.А буде плямиста,линяє,фон буде сірий,плями чорні,коричневі залишаться.Дуже гарненька,вимячко там теліпається,і така вальяжна,ножками так смішно виписує.Також продається.

6 симпатий