Продам процентних англо—нубійських козликів



Козлик і кізочка з хорошими генами шукають нові дома.Внуки Оскара від сестри Єлисавети і моєї Злати з господарства «Козий двор».Мама п’ятий окіз 75%,батько 81%.

Фото дітей в два тижні,зараз їм минуло 25 червня місяць.Розбитні,шустрі,козлик під мамою,кізочка з соски поїться.78% в них.Генетика гарна з двох сторін,дуже хотілося б залишити,але не можу.Козлик такий блискучий,короткошерстний як з салону,не дорого.Батько зараз вилиняв,такий коротесенький блискучий ворс,А 00 дуже гарної форми,достойні коротше.

10 лайков

Обидвоє генетично безрогі по мамі.Ростуть,пасуться з п’яти днів,жують жуйку,їдять зерно,сіно,п’ють активно воду самі все навчилися між козами.Проблем абсолютно не создають.

3 лайка

Хлопчик розмальований, а дівчинка золота?

Так,жалко,що пізній,такий гарний,в плямах,на мордасі красавчик,круглий,як качанчик.А кізочок достає з усім ритуалом,як дорослий,йому ж тільки місяць.На жовтень-листопад буде козляра.Дівчинка золота,білий-білий лоб,мордаха геть мамина,якщо боком стоїть.Дуже ручна і дуже добра.Я її так люблю,але кого я не люблю.Але не можу залишити,а так би хотіла.

5 лайков



Рауль також продається.Виріс,кремезний,блискучий,задоволений життям хлопець,півтора року,дуже спокійний,як котик,роботу знає,00 гарної форми і внушаючі,син Оскара з господарства Єлисавети.За ціну договоримось,не різати такого добряка,він нам служив другом нашого молодого козла.Мама його також гарна коза по показникам.Продаю козлика 81% нубійської крові дуже гарних молочних ліній - #25 by VERAKL
У Рауля 81%,мама 62.5 % і батько 100%.Якщо об.ява закриється,можна писати на вайбер 050 584 6745 Вера.Знаходимось рядом з Білою Церквою Київської Великополовецьке.Постараюсь продовжити об’яву.

11 лайков

Эта тема была автоматически закрыта спустя 66 дней. В ней больше нельзя отвечать.