Продам козлика 50 % нубійської крові біля Білої Церкви

Продам козлика і кізочку ,народилися 2 лютого 2019 в трійні від простої кози п"ятим окотом і 100% нубійця.Інформація про батьків в минулорічній об"яві ось тут 0-02-05-199f36be0056b7f3b59d0c22a53fe422ac29fa1840e7b5d53cea973012fd9d13_cbf2149c0-02-05-8bbc8e2b7b0155c1479ff1b4a8f557663ed7c03c5b9ae245541e097cd1fc7098_1eb92aef Маленька продана,козлик чорний з білими вушками і коричневими підпалинами на лопатках родився-4.200,кізочка коричнева темна з підпалинами на лопатках і голові родилась вагою 3.200,маленька 2.100.Щоб не сидіти і годувати маленьку під мамою кожен раз,продала жінці в якої в даний момент кози дояться.Дуже прикольна,полізла зразу маму ссати і не хотіла соски.Двоє більших парочка продаються.Дуже гарненькі.Козлик 1000 гр.Козочка 3000 Розумний торг можливий. .098 086 1422 Вера Великополовецьке Київської Сквирського

22 лайка

Не можу зайти.то ще покажу солодку парочку.яка весь час спить.вибіжать зі старшими,поспостерігають трошечки і бігом до мами,цмокнуть і спати-борсучки.

14 лайков

По просьбі виставляю маму і батька,які є в самому верхньому посиланні.Але не всім зрозумілі перехресні посилання- натискайте там де голубим написано ось тут і Вам відкриється минулорічна об’ява :heart:

6 лайков

Мама в мене з самого початку-привезена з Канева трьохмісячною кізочкою.Дуже добре і жирне молоко.Коза дає сильне покоління і сама дуже витривала.Гарно годує діток.безвідказна,в мене є дві її дочки дійних,можна сказати клан.Обезрожена минулого року.Якщо комусь приглянеться її доця,можу продати разом з мамою зі скидкою,а козлика догодую,думаю його куплять,бо він дуже гарненький і спокійний.Продаю,бо маю 50% нубійочку внучку і дві дочки-2 і 3 роки від неї.Не можу більше копіювати.До кінця лютого окотиться дві її дочки.

2 лайка

Козенята в продажі,мама при необхідності комусь для вигодовування козеняти також,а так хай годує ще своїх.

3 лайка

А ось ці мамії,тільки під маму,посмоктали,стали рядом сінка міленького під"їли,вибігли понаблюдали за остальним єскадроном,чуть пробіглися,дзьобнули зерна і під маму в куточок спати.Мама-квочка,яка ще і підпихає під себе.Одну долю здоюю,бо не справляються,ділю між іншими.Кізочка не дуже велика,але цікава,гарненька,повністю коричнева без плямок.Тільки підпалини пропорціональні по лопатках,на голові і стегенках.Козлик чорний.

2 лайка

Мамії проснулися.:dazedgoat:На передньому плані козлик задній,коричнева козя.

13 лайков

Кізочка коричнева з мамою РИЖУЛЕЮ поїхала покоряти світи /коричнева/.Чорний козлик з срібними вушками залишився сам,Якщо комусь приглянеться,заходьте торгуватися.Гарний,високоногий,важкий,їстовитий і дуже спокійний.Родився 2 лютого 2019.Я дуже рада,що вона попала в добрі ручки,думаю ще їм послужить довго.

5 лайков

Козлик в продажі,чорний,зизоокий /такі випуклі гарні нагленькі очиці/,появляється морозок по ньому/білі волосочки/,гарно росте,бігає з досвітку за мною,я його підсаджую на вільні долі,сідаю на стільчику і чекаю поки викрутить,тоді ще забігаємо і хлопчик довольний життям лягає на мамине місце в куточок,де жив біля мами,я хоч як не тісно,не ставлю на це місце нікого,щоб він знав,що має свій домик.Сіно,зерно їсть з усіма гарно,тим більше до нього збігається команда спати і їсти з кормового стола /вузький жолоб,з якого їдять 6 кіз.Так їм так подобається іменно доставати,стають передніми ногами,щоб все всередині контролювати,А як кіз випускаю надвір,то вони заскакують в жолоб і простягуються,лягають спати,що потім кози не можуть їх повиганяти.Які все ж таки кмітливі,розумні створіння,прямо поражаюся.Людей добра частина не має їхнього інтелекту.:smiley:Я вже мабуть козанута зовсім.ну люблю я їх всіма фібрами душі.:heartbeat::revolving_hearts:

8 лайков

Козлик росте,гарний ведмедик,компанійський,ручний,за мамою вже не скучає,а там хто знає,вони зараз у дворі до ночі бігають і вже натемно вимагають ще зерна похом"ячити.І падають покотом спати. Дайте шанс козлику.

1 лайк

32
Козлик гарно виріс,дуже непогано зложений для своїх 50 %,гладесенький,мускулистий,ні одного лишнього волоска,чекає нову маму.Минулорічними двома від цієї мами дуже довольні,недавно вислали фотки діток,козликів залишають на слідуючий сезон.В цій об"яві сестра козлика,старша на два роки,мама трійні http://forum.kozovod.com/t/prodam-troh-kozlik-v-50-nub-jchik-v-kievskaya-obl/28167/6 Один із трійні точно такий,як дядько,тільки ще вороніший і ще блискучіший…

6 лайков

Козлик в продажі,кремезний гарний,гарний окрас.Родився 2.02.2019 в двійні.Кізочка продана.Готова торгуватися,бо такого в морозилку жалко.098 086 1422 Вера,той же вайбер.

2 лайка

Козлик дуже гарний,кремезний,широка арка.00 в порядку,ну не піднімається рука на таких.А підуть першими на заріз

4 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.

Козлик чорний в продажі /трішки більший за рижого/.Як направили знайомі чечена на козликів,мені так тужно стало.Щось вони вже третій раз збираються,то я рішила ще раз показати.Може таки його доля не на м"ясо.Він високуватий парубок із чубом уже,трьохколірний,блискучий,коротше гарний.Все при ньому,навіть більше :joy:Якщо хтось захоче хорошого несмердючого хлопця,дзвоніть,пишіть.Жінка мені вислала фото минулорічного від цієї мами,геть такий самий був,майже чорний
Я її запитала,чи вже зарізали чи ще ні.Та Ви що пише,та він у нас член сім"ї.Ось таким приблизно буде мій,якщо доля всміхнеться.

7 лайков

Вера, так хорошо хлопчики вышли на фото, у меня не получается, не видно как на солнце аж горит ваш/мой лось(козел). И дочка его гладюсенькая и блестит как новая копейка!
Хороших ручек и долгой жизни в гареме пацанам!

1 лайк

Спасибо Ира,да у нас все гладюсенькие и блестящие от этого козла,не знаю как по качествам,дочек дойных еще не имеем.Хотя есть у двоих наших форумчанок.Одну спрашивала,довольна,другую все хочу спросить и времени никак не насобираю.Светлые конечно не так видно,а темные вообще.Это братки Рикки Нелиной ЛПХ “Рикотта”

3 лайка

Чорний козлик з підпалинами все ще в продажі.Спарував кілька сусідських кіз,перші вже пройшли 22 дні,не перегулюють.Дуже активний,ласкавий,після сезону заріжемо,але думаю нагадаю може кому треба хороший здоровий козлик.Могла би навіть резинки на роги надіти.1500 гр.Йому 9 місяців.

2 лайка

Доброго дня, викладіть будь-ласка свіжі фото

1 лайк