Продаю дві кізочки місячних 87.5% АН

Продаються дві кізочки 87.5% англонубійської крові,родилися 12-10-2020,вагою 2.7 кг кожна.Біла безрога генетично,коричнева обезрожена.Мама кізочок велика гарна коза 75% англонубійка з голландськими корнями з господарства Козий двор.Три окози родила по два гарних козлики,там у темах є в мене об’яви за всі три роки.Мама Злата.В мами дуже добре молоко,гарне велике розкішне вим’я,легкодійна,дає гарне плем’я.тільки на одну долю спорчена.Батько той же баламут,що батько козликів з другої об’яви.Тільки козі він не родич.Кізочки на даний момент дуже активні,зранку запускаються ,куди іншим табу і починають пробувати все що подобається.Навчилися з мішків їсти,знають,що в кожному відкритому мішку.Люблять висівки,дерть,зерно,комбікорм мілкий і крупний,коротше з голоду не пропадуть і не об’їдяться.Гарбузи,яблука,буряки,на крупну тертушку.Провіряють всі посудини,наїдаються і біжать до мами попити молочка,а потім довго здають на пожарників,якщо не йдемо пастися.Пасуться як дорослі,все знають,де що росте,в чого який смак,коротше в зиму вже не пропадуть.Подорослішали дуже скоро.Я їх всюди запускаю,щоб накачалися в зиму.Якщо будуть такі прожорливі як мама,то не пропадуть ніде.Якщо дві,то за десять тисяч гр.

15 лайков

Вера,что они кушают и какие они хорошие читаем,напишите теперь и за сколько готовы с ними расстаться (за козликов в Вашем сообщении тоже ценна не написана)

1 лайк

Покажу дитяток,покажу,напишу.Якщо разом дві,за десять віддам.

1 лайк

Поки для загального огляду,треба ж зробити фотосесію.Одна чи біла чи блідожемчужна буде,друга норочка коричнева.

15 лайков

[Ось тут мама і її первісток] 2018 (Продам англо.нубийского козлика 87.5% Киевская обл.возле Белой Церкви - #51) об’ява 2019 2019 та сама мама.Ось цих що нижче,цьогорічних лютневих забрали без об’яви два козлики по 4.5 і 4.3 кг вєе обслужили свої гареми і кізочка 3 кг залишилась дома.


Показала по роках дітей,в неї дуже дорідні дітки завжди,ростуть великі,як вона.Батько бельгієць,лінія хороша .Хочеться щоб попали кізочки в гарні руки.

18 лайков

З дозволу теперішньої хазяйки виставляю батька

15 лайков

https://youtu.be/vd3cLGVDcrwМоціон зранку,поки ніхто не мішає,запускаю їх,і вони.як горобці,там,там,все провірять,а я їм насипаю в різних місцях і вони наїдяться як пацючки,потім вже решту,а вони віддихають,або бігають поміж всіма.Шустрі,жах.

Судячи по постах,Ви тільки хочете знати,де,скільки коштує,і підколоти,а чи купили хоч когось ,не знаю.Так пишу,що їдять,які вони,бо хочу щоб попали в хороші руки і росли.і мені не стидно за свою писанину,нікого не дурила,не дурю і не буду дурити.Скажем так,це моя манера висловлюватися,я самотня ці кози моя сім’я і я можу годинами за них розповідати,покажіть своїх і розкажіть про них,я буду читати годину,наставлю Вам сердечок.

13 лайков

Вера, это племенной сертификат дедушки ваших козочек.
Эльрад - племенной козел из Бельгии.

И фото с бирками Бельгии, в Украине зарегистирован с этими же бирками :slight_smile:

14 лайков

Спасибі Наташа,я завжди хвалюсь Вашими кізочками 2017 року,ще є 50%-на від того самого козла,зараз четвертий раз кітна.В них видно породу.І козенята від них три роки гарні,великі,породні,хоч в мене вже кілька 100% них,і сили не ті вже,але з ними не хочу розставатися.Легкодійні,молоко бомба,кізочки всі в мене від них,не знаю як випутатися,хом’як не відпускає. :joy:

11 лайков

Желаю прекрасных ручек Вашим козочкам, спасибо.

2 лайка

19 листопада 2020 р. - YouTube Батько-козел в чеканні,коли доростуть наречені,нервово курить і жує :joy:

5 лайков

Мама,велика,сильнюща,дуже добра мама,молоко густе,добре.Більше чотирьох було,можна сказати не запустилася майже,родила два рази в році,ранок і вечір доїла,зараз діти майже справляються,додоюю вечером або або підпускаю котрогось козлика допити.

17 лайков

За коричневу кізочку одержана передоплата.Поїде з перевізником на Полтаву.Може ще кого цікавить козлик чи кізочка від Харкова до Батево Закарпатської і назад,заїзджають в міста по дорозі кожен тиждень.Таня перевізник.Можу кинути,кого цікавить в лічку,у фейсбуці вона є.Татьяна Черникова

7 лайков

Бої без правил,два братки б’ються за білу девку.

11 лайков

Скажіть що не відчувають розлуки,не повірю. :heart: :heart: :heart:Мама плакала два вечори,гуділа,кричала,мусила бігати заспокоювати.Поїхали мої стрекозята до нової мами Хай у них все сладеться і.оправдають надії в майбутньому.Знаю,що будуть любимками.Щасливої долі.

16 лайков

Хай щастить дiвчаткам у новому домi!

2 лайка