Продається два 100%- них нубійських козлики біля Білої Церкви. Київ

Спасибі Зою :heart::rose::rose::rose:Ваші кози ще більше холені і любимі,бо ще працюєте,то можете їм і по шоколадці дати,а я тільки цукерочку дешевшу і ласку,а по поводу душі,то нікому моя душа не особливо вже потрібна,а кози користуються нею на всю катушку.:rofl::rofl::rofl:Спасибі Олю @ Olya_KirichenkoОля Кириченко за теплі відгуки і побажання,мені Ваші кози дуже подобаються,якби ближче,то просила би хоч обмінятися кізочку на кізочку для влиття нової крові.Вони у Вас незвичайних забарвлень і ці ножки чорні і животи темні десь я там запам"ятала спочатку,а зараз альп ще більше подомішував кольорів і видно,що добра частина душі вкладена у них.:heart::rose::rose::rose:

2 лайка

Козлики отличные!

2 лайка

Спасибо Валерий,Ваша похвала для меня знак качества так сказать.А они действительно классные :heart: и причем у каждого уже свой характер.

А ми ростемо.Восьмого листопада місяць виповнюється.


Такі вже ділові галушки,по морозу ганяють,піруети в повітрі виробляють аж страшно,]дять все на скільки треба їм,воду хльопають,маму доять досхочу.Здорові,задоволенні життям дітки.ТТТ

43 лайка

Чудесные!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 лайк

Вера дуже дякую.А якщо е бажання то можу зробити дарунок-к1зоньку…Ми вже скоро почнемо поповнювати ряди д1тками.:goatlaugh:

1 лайк

Сьогодні нам рівно місяць.Погода поганюща,сиро,мокро,а діти бігають,бо не хочуть бути в хатинці теплій,вже вміють випрошувати,що хочуть.Тільки ходжу у дворі,вони починають мекати,прийду,лащаться як кошенята,а тоді шась мимо мене і надвір.

4 лайка

Вера какая цена козлика,?

Там написано.Завтра отпишусь в личку.

Давайте вже торгуватися трохи,козлики ростуть,стають ще кращими.Хіба нікому не цікаві ?

3 лайка

Дуже дорого якшо чесно. Це ціна хорошоі кози, але не козлика ( моя особиста думка)

1 лайк

Дойная нубийка да за 800€ :thinking: ? Это где таких продают ? Или что значит “хорошая коза”? А козлик это пол стада и выростит большого хорошего козлину :wink:
Ценообразование вещь сложная…
Почему дети должны быть дешевле, чем покупались их родители? Вера и так уступает изначально дешевле и торг указан.
Верочка, красивые дети и мамино вымя очень достойное.
А сейчас не совсем сезон , у всех напряжёнка с молоком, нет дойных коз , и козликов ещё не ищут, а вот ближе к весне очень даже станут в цене такие козлики.
И на каждый товар есть именно его покупатель)

16 лайков

Спасибі Єлизавета,Ваша похвала як єлей на змучену душу,Ви знаєте толк в цій галузі і Ви праві у всьому,але до весни далеко,з кормами туговато,та і скажу Вам втомилася.Але за безцінок не віддам,бо самі купували недешево.А з потенціальними покупцями завжди договоримося.Ціну поставила,бо хотіли на публіку взнати,скільки :rofl:А як будуть покупці,то я їх відчую і договоримося.А яке моральне задоволення від цих дітей,які вони шалуни.

Наташа,в тебе щось особисте до мене? В спілкуванні народжується істина.Кому треба буде,думаю не буде проблемою :hibiscus::heart:

А це дуже в яблучко :heart::rose::rose::rose:

9 лайков

Віра нічого особистого в мене до вас нема. Козлики чудові. Я просто висловила свою.думку з приводу ціни.

2 лайка

Віра батьків купляла не дешевше , тож з приводу ціни - зрозуміло що хочеться повернути вкладені гроші . Козлики дуже файні , та й реальному покупцю можлива якась знижка або кредит ( під % ))

6 лайков

Вера, не берите в голову всякие балачки :joy:
На всех не угодишь,кому-то и 500 грн дорого за козлика,“да зачем он нужен”,Не нравится цена-облизались и проходим,товарищи :rofl:

13 лайков

Cпасибі всім за висловлену думку,знаю,що нелегко буде продати осінніх,хоча це самий кращий варіант,козлик до вересня слідуючого року буде кавалер якраз в соку,а якби рік виповнився,то ще краще було б,але маємо те,що маємо.Як кажуть,як людям,так і мені.Продадуться,а ні то розбавимо чужими дівчатками і будемо гулятися.:rofl::rofl::rofl:

17 лайков

Козлики вже тиждень повноцінно бігають на пасовище,раніше в садку паслися з мамою періодами.Пасу біля центральної дороги,де великий потік машин великих,а внизу ставок.Траса вверху на насипі,ми пасемося знизу,або попід насипом,а з другої сторони рибозборник випущений.Перший раз як почули гул машини,що і під нами земля труситься,то так втікали,що думала вже і не дожену.Другий день втікали і вскочили в куширі в ставок,а там мул(думала побіжать по цьому болоту,що і не виловлю,але покувиркалися і таки вискочили на берег).А тепер тільки помекують при небезпеці і мені в очі дивляться,або маму шукають.Зато після пасовища так сплять,що не реагують ні на кого.А мама як ворона над ними стоїть,як би не захотіла прилягти.

Чомусь всі козенята люблять тачку,попередні також лежали у тачці.

40 лайков

Мои не только лежать любят,но и чтоб прокатили с ветерком,на ходу заскакивали :grinning:

5 лайков

Вони такі, як норочки. Верочка, Ви вже додаюєте маму хлопчиків мабуть. Як Вам смак молоко? Замитання чисто із цікавості. Я на 100% ще не вторгувала.

7 лайков