Продам два нубійських козлики 87.5 % Великополовецьке Київської Сквирського

Продам два козлики 87.5% нубійської крові від мами 75% нубійки другим окотом і козла 100 % нубійця /два роки/.Мама з господарства “КОЗИЙ ДВОР” @ NatalijaНаталия,батько з Батево Закарпатської.Козлики родилися 2 січня 2019 в двійні,минулий рік також було два козлики.Коза гарна,росла,козел також гарний самець.ось тут вони минулого року Козлики рослі,родилися вагою 4 кг кожен.гарно ростуть,баловні,бігають з третього дня по двору,не дивлячись на мороз.Дуже гарно їдять сіно,солому,зерно ціле,дроблене,обидва під мамкою,молока вистачає,ще від других мам прибігають на допомогу. 0-02-04-7b50c55e90ab013c6d825db47a6fa7ce6402d6baba8b067a05363463f4337e9f_f0ffde39

Темний генетично безрогий,світлий рогатий.По росту добавлятиму нові фото.Знаходжусь Великополовецьке Київської Вера. Контактний телефон і вайбер 098 086 1422 Ціна 4000 гр.

35 лайков

О! это сестричка Рагнара наверное?

2 лайка

Именно, та, что более цветная. Только хотела тебе написать, чтобы посмотрела.

2 лайка

Коричневый такой классный, норковый прям! И с кремовыми пятнами классный - нежненький… Хороших им ручек! И побыстрее!

5 лайков

Верочка, а как нашего папу зовут? И мам девочек моих напишите, законспектирую, а то там помню там не помню…

2 лайка

У коз этой линии удивительно мягкая и нежная, обалденно красивая шерстка. Они абсолютно короткошерстные и при этом морозов не боятся.

Если другие детки “волохатенькие” на зиму, то у этих короткая и очень густая шерсть.

2 лайка

Да я поняла по Рагнару и Лизушке, да и Николь такая :slight_smile: гладенькая!

2 лайка

Так Людочка,мама сестра твого Рагнара,гарна,велика,гарне вим"я і молоко дуже смачне.Спасибі,я також не проти продажі в добрі руки.Козлики обидва гарні плюшики.

%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9%20%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%BE-%D0%BD%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D0%BB%20%D0%AD%D0%BB%D1%8C%D1%80%D0%B0%D0%B4%20(%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%20%D0%91%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B8%D1%8F)-%20%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%86%20%D0%97%D0%9B%D0%90%D0%A2%D0%AB Эльрад,импорт Бельгия зі слів Наталії.Це дід козликів по маминій лінії.А це мама козликів маленькою-Злата -75% і Адель-50%-також від Наталії,/я їх привезла дуже маленькими -7 і 14 днів/ скоро буде другий окот і я нею дуже задоволена.
2017%20%D0%97%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0%20%D1%96%20%D0%90%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C

23 лайка

Это папа моей козочки. Мы точно скоро станем роднёй по козочкам. :wink:

2 лайка

Ох Вера ,ну почему Вы так далека ? Какие красавцы .Цена ?

2 лайка

Да не Эльрад я знаю наш папа по Рагнарчику. Я про папу Ахтуси, Каси и Эли, вашего козлика как зовут, который из Батеево?

Так Наташа,я ще з того року дослідила,що ми родичі :clinking_glasses::smile:Тому що мені Ваші кізочки дуже подобалися,була думка придбати одну чужої крові,але виявилося,що ми по батькові родичі.А тепер своїх вже забагато,вже скоро будемо обмінюватися.

Мені шкода.У нас тут близько дійсно мало козолюбів,а Ви всі так далеко.Але у Вас від Люди є козочки певне,може і козлик.А ми з нею по Андріяну родичі.:hahaha::heart:А ціну не написала.Напишу вище-4000 гр,але хто дуже захоче,то поторгуємося.

2 лайка

Любовь, доставка пока не проблема вообще, можно поездом забрать или через блаблакар или деллу, автобусом можно передать, они пока маленькие, потом сложнее будет. А козюльки у Верочки очень классные, возьмёте не пожалеете, в них душа и сердце хозяйки, все дети любленные, говорю так как у самой трое девчушек от Веры.

2 лайка

Наш папа ДЖОРДЖ-Джо-джо /детям очень от Ларисы понравилось имя козла,пробовали разными звать,это прилипло и он его хорошо знает.А остальное по мамам в личку.:heart:

1 лайк

Хорошо:) спасибо! Имя очень красивое! Так что мои девчонки Джоджовны! :heart_eyes:

2 лайка

Люда спасибо за отзыв . Я видела Верыных козочек и деток очень хорошие ,но я живу в таком тупике , что мне очень тяжело добираться до развилок сообщений , а своего транспорта нет .Не проходят у нас поезда и междугородние автобусы тоже .

2 лайка

Верочка, а можна фото фебержулей коричнего козлика?

Попробую Інна,такі як у того минулорічного в об"яві,він ще маленький,що ще можна там фоткати,але обидва яєчка є,ОБИДВА ОДНАКОВІ.А повадки,вал"яжність,точно як у минулорічного,дуже впевнений в собі добрячок,ті всі козенята бігають,з розуму сходять надворі,а цих два лежать валетом у позах,довольні життям.

2 лайка

Добрее, буду просити подарунок, скоро день закоханих. У вдруг получиться?

4 лайка

Верочка, я сегодня в фейсбуке нарыла информацию. Что 87.3% считается уже как чистокровный. И процентность считается больше по отцу. На сколько это правда - не знаю. Писать могут многое.

2 лайка