Понеслось

зовсім чорний ще й сережки такі жирні!

4 лайка

Що ж це робиться в нас уже третя коза погуляла.

Коза же стадное животное! Любовь-так всем! :heart_eyes:Шоб не обидно!

4 лайка

і четверта загуляла. мені це не нравиться. вони ж не вспіють відпочить. чи що ви на це скажете?

2 лайка

Лен, мои тоже загуливают регулярно —козлы же рядом. Просто не допускаю до контакта, хай осени ждут

1 лайк

Ну я три злучила щоб зимою молоко було та більше не буду але ж таке роблять…

1 лайк

у меня раньше сентября в охоту не приходят…А насчет отдохнуть-вот смотрю на своих высокоудойных,какие они “селедки” стали и не пойму ,как все-таки коза больше отдыхает,лактируя вот так или беременность вынашивая.Зимой были красивые,холеные

4 лайка

А мне так вообще все впервые и все кажется что я не правильно делаю. а про селедку это точно!

3 лайка

Вже тиждень як ми споживаем свою клубнічку а Черешню я так поняла ми виростили шпакам. Таке творять аж гілки ходором ходять від радості аж верещять. Чоловік каже щоб опудало якесь поставить а я кажу що я як опудало і кричу на них і грудками кидаю а вони в відповідь тільки кісточками плюються.

17 лайков

23 лайка

5 сообщений перенесены в новую тему: Как уберечь ягодные деревья от птиц

Ніяк не піднімаеється рука зробити з цього красення - шашлика… і що з ним робити?

11 лайков

так ото ж(:disappointed:

До нас на випас люблять збігаться сусідскі дітлахи.

30 лайков

Лєночко, де ти є? вернись в сім"ю, в колектив,…
У тебе, надіюсь, все добре?

Привіт моі дорогенькі ! У нас все добре. Менший закінчив школу і на слідуючий день поіхав в столицю на роботу і так ми залишились без компа… Може упросимо залишить на тиждень щоб я могла поспілкуватись. Ви даже не уявляєте як я скучила за форумом і за ВАМИ!

13 лайков

Вот именно поэтому у меня СВОЙ ноут ! У остальных членов семьи тоже либо ноуты, либо смартфоны, в современном мире никак нельзя оставлять себя один на один с телевизором!

10 лайков

28 лайков

16 лайков

38 лайков