Понеслось

Какие классные обнимашки-целовашки!

1 лайк

Ось таких курей нарозводив чоловік. схрещував декілька порід. Такі розмальовки получились. На фот. білий з чорними ногами то купили бресгальські на розвід ще не загрузилось фото віандотів то конешно красота але іх не багато бо яйце коштувало 50 грн. Брауна прийшлось від кіз забрати бо шалит немножко - не планово покрив мадам одну. Тепер на привязі з дорослими аж схуд трохи.

5 лайков

Три дні не могла насладиться забігала до всих в гості - ВИ ВСІ МОЛОДЦІ! ВІдчитаюсь і я трішки. На данний момент у нас 8 дійних 8 молодняка 2 дорослих цапа і 1 молодий але наглий. я думаю як за рік то добре. Придбали трактор (бо мотоблок не справляеться) але ще трохи в кредіті. дві льохи на осінь мають розпороситися гусей 40 курей більше 100а. Ну ось так. Городів розробили але сінів накосили не багато дуже велика засуха і все шо сіяли повільно росте. В цьому році сусіди ще 2 городи віддають хочемо засівать літьними травами щоб було що косить бо кізок пасу тільки в вечері. З сусідами живемо мирно бо сусідів немає! А взагалі то з селянами все добре бо у нас поважають трудяг. Написала все так наче легко а по сикрету скажу - ТАК ВАЖКО!!1

23 лайка

красавчик или красавица у вас? альпийцы это чудо

1 лайк

Юля це наш Браун якого придбали у Лукавичке і нам уже 5 місяців.

У меня тоже оттуда Лачи привезла, будет 6-го сентября 5 мес. Козами пока не интересуется, а ваш как?

1 лайк

Він в 4 місяці покрив нашу ламанчулю то ми дуже сердиті бо тримаемо для неі бяшу ламанча.

3 лайка

Та який хитрий старається потертись об старшого щоб пахнути і взагалі такий активний. Дорослі такі спокойняги а цей… я кажу йому що для нього і так всей молодняк а йому всих якби.

4 лайка

Наш Каштанчик теж з Лукачівки. 29 серпня буде 5-ть місяців, а вже більше місяця дівчатам життя не дає. .Наглючий і фабержистий . Спокійно підходить до кози а тоді -стриб на неї ззаду. Получає від дівчат, бо ще не готові але не кається. А взагалі дуже спокійний, наче аж сонний, поки до козошашнів діло не доходить.):dazedgoat: .Але ще не обливається А от запах змінився з деякого часу, більше мускусу.

4 лайка

Лєна, перечитала твою сторінку, так гарно і весело. Ну хто сказав, що в селі важко ? У нас добре, у нас усе є, усе своє, саме плодиться, росте і в підвал лізе. А ще цілий день фітнес на свіжому повітрі .Дівчата, та ми ж щасливі люди!

25 лайков

Так красиво рассказали, теперь сама себе завидую)))

7 лайков

Про фітнес це в точку. Від дойки підкачала мишці на руках а від ходьби з гори - на гору коли пасу на ногах. А від адреналіну не постарію ніколи ( як ускочять у поле з кукурудзою та поки повиганяю…) Думала за роботою скучатиму то не було коли й згадать. Дівчата звонять розказують як через день та тріпають нерви а я ім кажу відчепіться у мене по два боки дубина а по середині рай і я вже 5 книг прочитала - на це не було за життя часу.

21 лайк

Ой Лєна, так ти ж ще молода, а як добре на пенсіі ! Нікуди не спішиш і ще і гроші платять! А ще й підвищення обіцяють, як добавлять три копійки - куди дівати будемо !

13 лайков

Чого ти переживаєш, Ольчику? такі здоровецькі гроші і діть нікуди? Я вже хочу маленького слоника купить на них. Бензин дорого, а харчі козам возить на чомусь треба і багато. І недоїдки після кіз буде кому доїсти, бо вже нєрвів немає, скільки переводять, кузки такі! Місяців за три складемо з дідом. Або здоровецьку дулю купимо, поставимо в куточку Тоже вещ полєзна.

О. а ті городські кажуть на нас сєло та сєло. А самі тільки квиточки в метрі читають і то не всі :joy: Ой, а в метрі квитки дають? Ге ж ні? Ото вони так і читають.:money_mouth_face:
А якщо серйозно, то я за тебе, моя хазяєчко, рада, що в тебе все добре. :blossom:
Кожен день згадуємо ваше сімейство з чоловіком. Рахманчик не дає забуть). Такий козоорел виріс! Лащиться, як маленький, а пузо собі вже поливає. Гарний буде комусь татко.

11 лайков

Галочко та не все і добре щоб було все добре то треба ще хоча б мільон. Але я думаю то було б не цікаво.

1 лайк

Зараз я щось розповім. Та посадила хозяйка а ж 6 рядів помідор та ті рядки по 65 метрів… Ну я думаю що ви все поняли!

6 лайков

І що ви тепер робите з тими помідорами?

1 лайк

Складаю на чи в кагати ну як у колгоспі колись.

3 лайка

Козам не даєте? В мене сьогодні крали з города зелені) Насилу відігнала.

2 лайка

Ім і так щас лафа. Там де я пасу росте багато груш дичок а ще повітря повлажніло то обрізаю на агроволокні вуса і листя клубніки то вони аж очі від задоволення закриваюит як жують іі. А помідори переробляю і в мене велика родина то ж…НУ Я Ж не знала що мені не буде коли на базар іздити!!!

9 лайков