Понеслось

А я своїм даю по трошки, є багато припечених. Треба засолить козам на зиму, та все нема часу.

1 лайк

Оля, з цих слів по- докладніше, будь ласка. :slight_smile::nauseated_face: насолю і своїм ромашкам.

1 лайк

Оце тільки добралася до компа. Галя, соли як собі, а там поділитесь. Вони і травки-приправки поїдять. І яблука квасить добре, і розсіл вип"ють.

1 лайк

А можна рецепт яблок, як ви квасите?

1 лайк

Найду рецепт і напишу.

2 лайка

Яблука кізкам солю так. Помила, у відро чи іншу ємність кладемо кріп, хрін, листя вишні, смородини, можна і молоду щирицю. Розсіл ; на літр води 1 столова ложка солі. Зверху гніт, якась кришка і банка з водою. як собі яблука квасить, то треба солі менше і додати цукор. Ну і приправи не класти.

4 лайка

Вредна ти Олю, І сама не посидиш, і нам охоту до роботи підкидаєш.:heart_eyes: Мені вже сусіди і родня помідори збирають, треба їхать забирать. Солить будем у виварки. Хазяїн сказав, якщо кози не їстимуть, сама поїси, заставлю.:smile: бо їхать треба, забирать. ТО солю і вже трушуся :joy:

6 лайков

Ага, не будуть. Ту виварку ще треба добре ховать, а то наїдяться. І хазяїн буде до картопельки доставать, ще і мало буде. Не боясь, Галя, мене позвеш, у двох скоріше поїмо !

5 лайков

Олечко, вже зву! Так хочу побачить в живу тебе, і Галю-Квіточку, Ніну з Черкащини, Вєрочку, Катюшу і Маринку з Обухівщини, Лєночку, що ми у неї пишемо, а там, дивись і молодь підтягнеться, як сестер, побачить хочу. Ох і наговоримось, наспіваємось. Я оце поки сироварю другий тиждень слухаю без тями пісню С.Гіги “Дорога до храму” Ох і сильна пісня! Що не слово, то в точку. Учи і ти, згодиться).

Хай не зрадять нас друзі
І власне сумління,
І земнеє тяжіння
Де родився і зріс.
Пам’ятаймо лишень: |
Домовина не має кишень, |
І життя не повторить |
Ніхто з нас “на біс”. | (2)

Приспів:
Не будуй своє щастя,
Сховавши за браму,
Добро й милосердя
Творити спіши.
Не буває дороги, |
Дороги до храму, |
Якщо храму немає, |
Немає в душі. | (2)

Освятитися любов’ю
Освятитися зорею,
Доторкнися душею
І світання, й беріз.

Не оскверни літа, |
Не спливи, як вода, без сліда, |
Бо життя не повторить |
Ніхто з нас “на біс”. | (2)

10 лайков

Галинко, а давайте зберемось на нейтральній територіі отам восени, у якийсь празник. Скільки того життя. А ми вже тут , як рідні сестри.

4 лайка

І я , і мене звіть ! тільки в зиму не затягуйте!

2 лайка

А я ж тобі кажу, вчи пісню.:kissing_heart:

Дівчата, я дуже “ЗА”. Можна і в мене вдома. Хати вистачить і переночувать буде місце. За один стіл сяде до 20-ти центнеристих) дівчат, так, що список бажаючих поділитись досвідом і взагалі…
продовжимо з задоволенням. Живу над трасою. Приїхать-поїхать без проблем.
Або на нейтральній території. Давайте може на листопад ? і не холодно і роботи менше?

6 лайков

І ми над трасою, і хата велика, треба думать, в голос думать. Картопля є, кабанчика задушимо, а так як ми п"ємо, то всі спиртзаводи стануть.

8 лайков

та, дідько їх бери! Ми щось солоденьке, м"якеньке, добреньке, щоб поменше градусів. Поговорить, поспівать.

3 лайка

Привезли привезли! на один день комп…

5 лайков

Привіт, Лєночко.) Ти вже зовсім панею на своєму гарному горбі стала.) Загордилася).
Як життя? Встигаєш? По опеньки ходиш, чи ще не виросли? Як будуть, маякни, пліз по телефону. Хочеться на зиму хоч трошки. Вирубка хороша у нас є, та чи там наросли малята?

Привіт Галочка привіт всим всим всим!(*elenaosypenko

Це коти допичатали та ще й відправили

4 лайка

Ничего себе, у вас грамотные коты)

3 лайка

комп є - времені не має…Пригнала кіз думаю хоч поздоровкаюся так скучила прискучила. Тільки напичатала перше речення вискочили на стіл котенята пробіглися по клавішам щось дописалось і відправилось. А під столом ще двоє дорослих сиділо то якби ще й вони пробіглись то все за мене б написали. Сьогодні побігаю до всих у гості а завтра може малий трохи наклацає то трошки похвастаюсь

10 лайков

28 лайков