Понеслось

Виростили на розвід таких курей. Я в захваті від них - віандоти. Що досягли за рік з господарством я вже писала вище а зараз про головне! СИРИ! Коли я в перше зробила бринзу у нас до однієі кізочки добавилось ще сім а коли я в перше розрізала головку російського я сказала дякую Тобі Господи за форум і за всих вас!

26 лайков

Які красиві курочки!!!

1 лайк

Блин, у меня тоже были виандоты , я их из яиц высидела , до года вырастила… а потом такой падеж был непонятный , остался только петух из 30 курей. Причины смертей я не поняла. Пропали и кохи, и орпики. Реально крепкими оказались ливенские ситцевые , потому что из них не погиб никто!

Да я видела много красивых кур но эти…

2 лайка

Лада ми купили яйца по50грн за штуку и выход был не очень но я знаю что уже хочу а про падеж это мне известно как ми в то время как раз начали усердно заниматься курами зато муж теперь почти вет врач!

1 лайк

Люцерну в гранулах хтось уже купляв?

Десь Лєна пропала, наче і роботи поменшало, і гриби вже закінсились. АУ! Приходь уже до нас!

1 лайк

Привіт привіт привіт! Дуже за всима скучила. А як варила сири - як же вас не вистачало. Та треба потерпіть як доплатим трактор купим комп. Малому вирізали апендикс то буде дома трохи . Та не знаю як справитись я вже другу добу не відхожу від комп.- стільки ж я пропустила?!

9 лайков

За 3 месяца пропустила ооочень много! У нас тут такое! :astonished::grin: читать - неперечитать!

2 лайка

У нас на Різдво почалися окози. Наша зааночка ніяк не хоче радувать козочкою знову козлик та який! Я на нього кажу цапура. Як що хтось бажає 100% то приіздіть. Ми лише від неі продаєм Козликів бо знаєм в% сті. Мама удойна- вона у нас лідер по удойності та й взагалі кізка що треба. Можна на обмін. Ще одна красота порадувала нас дітками від альпа з Лукавички . Хочу багато розповісти про сири . Трохи більше року як ми купили кізочку та в 18 рік ми вступили з 8 дорослими і 7 молодими зтрьома шикарними цапами а на новий рік стіл був накритий своім бри , російським, шевром і т д. І це все завдяки вам і тільки вам! Сарай на ходу перероблявся , до роблявся - цілий рік все кишіло. То ж якщо хтось починатиме не думайте що це легко зате задоволення не зрівнене!!!

26 лайков

Лєна повернулась! Давай, показуй, що наварила, хто народився, кого купили!

3 лайка

38 лайков

А у нас даже и стажа хватает, а уйти с работы не можешь так-как будешь тунеядцем.

Леночка, какая по цвету козочка? мне интересно в каком тандеме родились козявки ? спасибо

Доброго дня. Побувала у вас в гостях. Ви такі молодці. І фітнес у вас і адреналін і у погріб все саме спускається :rofl:
Головне щоб усі здорові були і все приносило задоволення.

А ще хотіла запитати чи їли ваші кощки квашені помідори?

Дякую я теж радію і сумую та взагалі живу життям форумчан.

1 лайк

Наталочко малий сфоткає маму і покажемо. Вона альпійського типу тож ми так ждали кізочку.

Да Наташ ми тута всі молодці і саме головне не сильно признаємся на стільки це важко. А помідори ідять смишні тоді такі- морди червоні. Постараюсь показать як ми приробили до сарая козлятник.

3 лайка

Хай твій синок швидко видужує, але трошки побуде вдома, щоб мама з компом набавилась) бо як покотяться всі кізки, то…

1 лайк

хотів уже купить собі новий а нам цей подарить та апендикс забрав всі гроші

1 лайк