OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Инна, приживутся! Нужно верить в лучшее! :wink:

У нас тоже холодно, снег передают и мороз, а я грязь мешу на огороде каждый день, а ещё садить и садить… Ещё и экскаватором переорали пол огорода - воду ведут. Только работы прибавили. Пришлось убирать кусты с дороги, и пересаживать на другое место. Дай Бог до декабря с посадками закончить.

3 лайка

Галя, а у нас тоже вишни зелёные стоят, я только заметила :slightly_smiling_face:

1 лайк

23 лайка

Ворота. як вихід у світ.

4 лайка

Водила вчора свою Сімку на любофф. Вітер страшний, але ж плаче, та і давно пора вже гулять. Ото і пішли до Бананчика. Добре, що хоч не далеко. Пацан спочатку діло зробив, а тоді вже і до поцілунків дойшло. Цапику 8 місяців, чистий альпієць, з Лукачівки. Поливається, але якось так цікаво пахне. Він один у гаремі, є кізки молоді і 2 старші, всіх уже обслужив. Хоч би і нам повезло з першого разу. Козюля починала трошки мекать з вечора, а як вийшла я рано, то вона вже співала на всі голоси, до хрипу. Ще і сьогодні трошки мекала. Думала фотку зробити з кавалера, то по такій погоді на двір не виженеш, та ще і світла не було. Ну то не біда, поведемо другу, чи може підемо подивитись на паспорт пацана.

15 лайков

4 сообщения перенесены в новую тему: Товстолоб білий в лимоні і з цибулею

Розповім про сьогоднішні пригоди. Ранком чистила у кіз, вони ходили у дворі і ніби чоловік їх пас. Дивлюся, мої красуні доїдають гарбузове насіння на решеті під навісом. Біжу, забирати вже нічого. Насіння вчора вибрала, промила, чисте, свіже. Заганяю кіз, в голові карусель, що ж то воно буде, насіння ну може 1л. а можливо і менше. Закінчую прибирання, випускаю пару, захожу в хату, питаю у чоловіка, чому це він кіз залишив без нагляду, у відповідь чую - а що вони зроблять. Поснідали і виганяю кіз знову у двір, побачити, як вони себе почувають. Ластівкою обидві летять до пустого решета і німе запитання в очах - а що, нема, там же було ще трішки. Погуляли з пів годинки.Ну а потім бабка бігало до хліва щопівгодини, згонила, якщо лежать, за вуха гладила, животи перевіряла . В результаті бабка отримала стрес, дід - виговор, кози - насолоду.

24 лайка

Оля, мої також полюбляють полакомитись гарбузовим насінням. Спочатку хвилювалась, а коли дівчата в темі
розказали, що можна їх тішити такою смакотою то почала давати

3 лайка

А я постийно насіння гарбузове даю, просто не вибіраю, тру все разом. Зараз кожного дня їдять, кому скількі попаде

6 лайков

Та я злякалася, бо багато, щоб книжки не забилися, ну і на чоловік псіханула, йому поручено було . Наче стараюсь нічого не класти де попало, сміття недоступне, ще ж і коти є щоб якийсь кульок витягти, то десь вітром занесе з дороги.Як той Мороз-Воєвода, завжди все закриваю сама, провірю і сплю спокійно. А це ввечері вибрала гарбузи, думою, стече насіння і рано заберу в хату на котел.Ну нічого, трошки стресанули всі.

11 лайков

А что им нельзя семечек из тыквы? Я просто беру тыкву разбиваю на части и ложу они их грызут вместе с семечками…

3 лайка

9 сообщений перенесены в новую тему: Cир (творог) з топленим маслом

Інно, корінь росте в землі краще восени, ніж весною, рослині не треба лист викидати, це ж трати які для для неї. То всі сили для кореня. А земля промерзне ще не скоро, то встигне прижитись все, що треба.)

1 лайк

[quote=“Jkmuf, post:425, topic:10436”]
у сірого голова здоровенна
[/quote].

Олюнь, ти така цінна людина! Що не пост, то якась потрібна інформація :hibiscus: Про товстолоба оце вперше чую) Буду знать!

Оленька, спасибо, что пригласили за рецептиком творожка! Ещё вопросик- какие все же пропорции творога и масла? Соль то понятно,по вкусу. Т.е переложить слоями с маслом и все, больше ничего с ним делать не надо? Мне почему то показалось, что его в духовке протомить или слово “топленое масло” меня с толку сбило…

А охранник ваш особенно понравился! :hugs:

Мої за насіння продадуть і хату і сарай) б"ються.:dazedgoat:

5 лайков

:hahaha: и мои тоже

3 лайка

Юля, на жаль, немає в кого запитати, бабусі немає більше 30 років, я вже і сама бабуся. Маслом топленим заливалось, видно, скільки було того масла, який слой більше, який менше, десь прямо грудка масла була. А топлене масло називаїться так, тому що його розтоплюють, прожарюють, тоді вода випарюється і воно довго зберігається, не старіє. Колись було вологодське масло, смачнюще. Ой, поринула в спогади. Я ж у селі виросла, хто там тоді бачив у магазині масло, а як поїхала вчитися, то тоді вже пізнавала ази гастрономії.

4 лайка

:kissing_heart: Поняла, спасибо!