OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

А що це на другій фотці таке?

на другій фотці сушка

Ситечко купила за 40 грн. як накривачку на сковорідку, що б жир не бризкав, приспособила на перший (мокрий) дренаж, з халлумі хорошо збігає сироватка.

4 лайка

Сушарка, Наташа вже відповіла. Використовую замість вентилятора.Тен не включаю.

3 лайка

Оля, качотта викликає стійке бажання хоч раз куснуть.)
Ти не відповіла за яблука, їх витримувать для улежування, чи свіжі солить? А якщо трошки побиті, з"їсти чи можна посолить?

Вибач, мабуть не додивилась. Ми солимо всі впідряд, і биті і червивенькі, зеленуваті, спілі… Як оставить, щоб полежали, можуть гнить. Так що всі в мішок і солимо-солимо і їмо. А качотту таки сьогодні розрізала одну, смачнюча, як на мене, кусочки гарно гнуться і пахне кавою. І бринзу з пажитніком зробила, жду хоч до вечора , а друга поїхала доці в Черкаси. Заразні ві, дівчата , смакоту всяку робите. А я ж не хочу одставать, учусь. Треба вже щось нове на Покрову придумать, хвастануть перед родичами. Може ще кого на вірус козячий посажу…

14 лайков

Сегодня ходила смотреть на будущего жениха для своих коз. Чистый альпиец с “Лукачивка-Эко”, 5,5 месяцев , шоколадный с черной полоской на спине, комолый, с сережками, высокий на ногах, фабержульки хорошие , правильные, и крепление широкое. Любопытный такой пацан, позвал его управляющий , он подошел, я к нему разговариваю, а Банан уже свой, заглядывает, что принесла. Погладила, потискала, не знала, что позволят лакомство дать, взяла бы. Договорились на счет случки коз . Приятный человек, хорошие животные. Радуюсь! А девки еще замуж не хотят, печалька.

12 лайков

А у нас гуляют тем кому еще рано, по второму разу уже, а взрослые молчат, кроме одной, для нее жених еще пусть подрастет.

2 лайка

Сьогодні закінчили городний сезон, все , що виростили, зібрали і сховали . Залишилось городи виорати і тоді вже буде зима. Рік складний, але гріх жалітися. Крім огірків і буряків на городі все уродило. Правда капуста зовсім ніяка, просто засохла від тлі і ще якоїсь напасті. Нічого не спасло, ні народні методи, ні хімія. Останні кабачки зібрали 27.09., угощали сусідів, такі молоді і гарні, як весною, що просто жалко стало живності віддати. Сьогодні, 29.09. був перший мороз -2 градуси, козюлі після обіду доїдали залишки суданки. А ще кози ласують листовою капустою, спасибі Галині Сиромед за підказку посадити саме таку капусту. Уродило трошки винограду і двоє яблук, це щоб не сказати, що зовсім не було. Гарна осіння малина, її поливали. Весна і літо промайнули, як один день. Яка буде осінь -зима побачимо , головне - щоб здорові всі і мирно.

25 лайков

Доповзла до компа, треба ж тримати руку на пульсі. Зарізали кабанчика, та ще і колій був аж в обід, а все треба розкласти-нарізать-нажарить-помить і все і всяке Що не доробила, то вже на завтра, а то і так тиск шкалить, а я ще і шкварочку з"їла. Прийшла замовлена Живина з подарунком - 2 кг. сальцію. Кози їли, я радію, економія під 300 грн.( у ветаптеці 32 грн\кг). Кому потрібно - замовляйте прямо у виробника в Обухові, дешевше. І дата випуску 10.2017.

10 лайков

Можливо я десь пропустила, та прошу ссилочку на виробника. Велике СПАСИБІ наперед.:slight_smile:

1 лайк

Оля, а сколько у вас берут за убой кабана?

Если больше 150 кг. то 200 грн. Тушу смалят газовой горелкой и разделывают полностью, без обвалки.

1 лайк

Приватна фірма “Віта” Є тема " Живина, кормовий концентрат"

1 лайк

Марьяна, я заказала у Віты (067 406 75 75) в пятницу живіну і сухой жом, во вторник у них отправка. Звоните в понедельник, еще и быстро получите.

1 лайк

Мабуть уже скоро зима. Городи виорали вчора, стару люцерну теж, витрусила 3\4 і дощ нагнав, та і втомилась уже.Та ще і від сусіда наросли вишні і малина, таке коріння, що трактор пробуксовував. Було б не обідно, якби вони хоч ягоду споживали, а то росте так, аби. До нашого городу межує сусідових 20 метрів, є що витрушувать. Та на вечір дощ пішов, ото і вся моя робота мабуть на весну залишиться, а потім переробимо мотоблоком і посіємо суданку. Вчора встигла посадити часник і цибульку. А вишні стоять ще в листі, і черешні, персики і горіхи обсипались від туманів. І яка ото зима буде, що так довго дерево лист тримає?

4 лайка

А у нас по прогнозу на среду сильный снег, завтра на ночь мороз уже( А мне Маришка прислала саженцы, опять волнуюсь, что не приживутся.

2 лайка

Инна, приживутся, ты их ещё немного прикрой сеном с козлятника.

6 лайков

Осінь. За день сто погод. Сиро і холодно. Вдень випустила козюль листя позбирать, з черешні, вишні , калини, малини і навіть іви. Раніше вони іву не їли, а це так гарно уплітали тоненькі гіллячки з листям. Бачила багато журавлів, дві зграї, високо-високо, так курликали, тікали від дощу. На чорному небі тільки чорні рухливі цяточки. Полетіли в теплі краї. А за ними налетів дощ, крапчастий, густий, не довго. На вечір потеплішало і туман.

11 лайков

Сьогодні в обід гуляли у дворі, я чуть на вишню не лазила по листочки, потім їли малину і дійшли до іви. Вона у нас якась японськи, чи що, така покручена. Стоять мой мордельки у дворі, виглядають у ворота, чи швидко там бабуся гіллячок наламає, бо на вулиці ж кращі, чим у дворі. І тут їде наш ветеринар, побачив картину і аж зупинився, посміявся і поїхав. А кози дивуються - що хотів, ми не звали.

8 лайков