OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Да Инна бел.рроз. еще и до нового урожая хорошо хранится

1 лайк

А у нас картошка еще зеленковатая стоит и чиститься, пока еще не копаем…

Дівчата, яка я сьогодні хазяйка ! Наміняла на помідори і посадкову картоплю 2 мішки ячменю, без всяких там обробок, просто у сільського дядька. А ще пів дня носили стебла кукрузи така гарна, тоненька. Вдень вивели кіз на город, а тут бабуля сусідка - забери кукурузу, а то спалю , хоч і жалко в вогонь. Вже викопана і майже суха. Вона завжди велике господарство держала, знає ціну кормам. То я виключила сік, хотіла кетчуп робить, за ряднину і работать! Ще і чоловіка припахала.

19 лайков

Сьогодні вдень нагадувала @Kharkovchanka Марина , як вона тушила пожар у сусідів. Іду вдень доїть кіз, вітер піднявся страшенний , а сухота така, що страх. Чую дим, але не бачу звідки. Дохожу до хліва і тут кричить сусідка - спасіть! Вилітаю на город і бачу картину - вогонь до неба і вже біжить по траві, на тім пустім городі, що ми кіз пасли . Хватаю відро, добре що трохи води в бочці з дощу залишилось, лечу через город, а що ж того відра, так, перебила дорогу вогню. А вітер несе на стареньку хатку, молоді люди, що наймають житло, на роботі. Тут ще сусідка прибігла з водою, я мотаюсь до бочки, а той що запалив ходить з кукурузиною, тушить вогонь. Ну зупинили ми вогонь, полякалися , стоїмо і думаємо - нагнуть матюків - собі хуже, дать по морді - так мужик вроді, хоч і 70. І жінка його ЙДЕ, каже - це ж ми тобі кукурузиння спалили, ото вітер захватив і пішло… Добре, що залишила там на городі всього дві ряднинки, і то кози вже два дні їли . Ну от як живуть люди, в таку сушу і з таким вітром палить? А вже в 15.40 погриміло і пустився дощик маленький, збив пилюку і обезпечив нас від паліїв.

3 лайка

У нас в селі, сусідка сусіду баню спалила. Докумекала у спеку при сильному вітрі бур’яни палити. Буває…

А в нас палили солому на полі і спалили сусідові 15 сотиків вівса.

Мда, мозгов не купишь… Но страдают-то не они, а нормальные люди.

4 лайка

У нас дожди были сильные и все равно палили днем…А оно не горит дымит, то в жару то после дождя,в любое время могут палить…

Сьогодні іду до бабки-сусідки по виноградне листя , дивлюся - лежить купа кукурузиння біля того місця, де горіло, а сусіди-палії у себе на городі. Підійшла до них, вітаюся, а вони аж зраділи, кажуть - ми ж там вам кукурузи принесли, по вже вибачайте, що так сталося і спасибі за допомогу. Тут уже я дивуюся такому повороту подій. Оце, кажуть, як подумали, що могло статися, то геть і серце боліло. Що б ще коли у вітер палить -ні-ні. Ну да, спалили б пів кутка і не думали.

6 лайков

Насолила своїм козюлям яблук-груш, зимою поїдять. Хоч і дрібненькі яблучка, а грушки -гнилички , та буде якась вітаміна.

6 лайков

А как солили? Тоже есть и соседи отдают… Думаю может и правда придержать на зиму, сейчас кабачки есть…да и ветки трава, а зимой думаю похрумают…

1 лайк

Люда, мене бабулька-козовод учила - стакан 200 грамовий солі на відро яблук. Яблука складаю в ємність, міряю відром, а потім сіль розколочую прохи водою, заливаю, знов доливаю води в сіль і розколочую. Що б солона вода була вся, а то внизу буде солона, а зверху -ні., Можна інший варіант - вимірять воду, злить і розколотити сіль. Хто як пристосується.

7 лайков

Спасибо! :slightly_smiling_face: Сделаю тоже так, будет и козочкам на зиму вкусняшки. Они яблоки любят, но я много боюсь давать, раз переборщила некоторым нехорошо было…

Головне - не дати багато, а так, для апетиту , по 4-5 штук в день. В минулому році ми насушили багато, дуже вигідно, всю весну давали. А в цьому році пусто - печалька.

3 лайка

У нас яблок летних было много, девать просто некуда, варенья полно с прошлого года осталось и компоты, мы так поели с охотки, а так все козам да собака моя их ела.

3 лайка

У нас сьогодні св"ято - по гриби їздили і трішки привезли, підосичники молодесенькі, 5 підберезовіків ( красноголовці), маслюки і синьогуби. Оце наша відпустка, втомилися, находилися але задоволені!

5 лайков

Хе хе, знайшла рецептик, буду в суботу солить. Оля у мене яблука осінні, зелені, але різних сортів, як скажеш можна солить?
а вилежувать їх довго?
Груші є великі, як кулак, сорт не знаю, бо не мої, спробувать і їх засолить? Твоя думка?
Брал мішки поліетиленові для засолювання, харчові 60*95 см по 2,72 грн Ось тут https://ta-da.com.ua/ тобі не треба такі? цікавий магазинчик. в розділі “сита і друшляки” є форми для сиру.

Качотта з 10 літрів 1260 гр , 5 днів дозрівання, вимочена в каві на протязі 10 годин, потім годину обсушена під вентилятором.

23 лайка

14 лайков

Оля, а что это за подставочка-ситечко? Где купить и как оно называется?