Мороженое деткам

Клас! Оце простори! :star_struck:

6 лайков

Краса ! Простори. А головне скільки ж їжі для корівок і кізочок ! :heart_eyes: :goatlaugh: :goatlove:

2 лайка

Я собі уявляла таку природу і це побачила в дійсності.Треба своїх кіз на літній лагер,Наталочко до Вас перевести).
Дуже гарно,екологічно і їжі вдосталь.

2 лайка

А я не проти літніх ясел для козенят. Якщо не продасиш козенят - можеш привозити, але, щоб було не менше 2-х місяців. Буду висилати фото, а ти продовжуватимеш продавати своїх улюбленців у добрі руки. Ціна за місяць таких ясел 50 грн. за козеня. Можливий торг.

2 лайка

Не хочу вас засмучувати, але напишу про побачене. Взяли люди в оренду берег, гектарів 5. Обгородили, там паслося 5 корів. На другий рік трава була весною, а далі все вже вибили-виїли. Казав сусід - нагодую рано і вижену коровку, щоб вдома не стояла, в обід завезуть відро пійла, в 6 вечора вже ведуть додому, годувати.

3 лайка

Якщо 5 га на піску, то корови випасуть за дві неділі, а в мене глинястий грунт, а частина болотиста, не встигатимуть з’їдати, буду скошувати на сіно. Взагалі по проекту кошара ділиться на дві частини. Весною (квітень - травень) пастимуться в одній частині, а коли забереться сіно - в другій - переганятимуться через шлагбаум :goatlaugh: :goatlaugh: :goatlaugh:.

9 лайков

О! А я все дивлюся, чого це серед зими,така популярна тема про морозиво діткам :sweat_smile:, дай позаглядаю, а тут не тільки морозиво :sweat_smile::smiling_face_with_three_hearts:

5 лайков

Це у нас сушені літні трави, з яких ми п’єм чай

15 лайков

А будячки синенькі як заварюєте?

1 лайк

Це не будячки, а миколайчики або чортополох - ріжу ножнижками і тоже в чай. А взагалі сушимо віничками звіробій, безсмертник, чабрець кошачий клевер, мяту і достатньо на цілу зиму пахучого смачного чаю, який пахне літом.

1 лайк

Ну хай будуть Миколайчики сині. У нас їх використовують при проблемах з зубами.

1 лайк

Це наша Кусачка. У неї зуби як у щуки.

13 лайков

Запрошую до гри Щаслива весна :sunny::sunny::sunny:. Обмін подарунками до 8 березня, 2022 рік. Україна.

3 лайка