Щаслива весна ☀️☀️☀️. Обмін подарунками до 8 березня, 2022 рік. Україна.

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайорить мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.
Дорогі форумчани запрошую вас до гри “Щаслива весна :sunny::sunny::sunny:. Обмін подарунками”


Весна - час подарунків!
Весна - як приємно звучить це слово після затяжної зимової холоднечі, завірюх і морозних вечорів.

Нехай ця весна принесе нам радість життя, відчуття оновлення, багато приємних сюрпризів!
Будьте коханими, щасливими і прекрасними!
Давайте зустрінемо весну з гарним настроєм.

38 лайков

Багато форумчан сумували за новорічним обміном подарунками, який нажаль в минулому році не відбувся.
Навіть мої діти запитували чому у нас на форумі немає в цьому році гри, ми за три роки ( коли я приймала участь) так звикли до приємних хвилюючих емоцій.

17 лайков

Пропоную надолужити згаяне :wink:!

10 лайков

Правила гри
Гра починається 26 січня 2022 року і триває до 8 березня.
До участі запрошуються активні форумчани, які зареєстровані на форумі не пізніше 1 грудня 2021 р.
З 26.01. до 12.02. всі хто бажає прийняти участь у грі повідомляйте мені про це.

Спробуємо в цьому році без анкети.

Відправляйте мені в особисті повідомлення коротеньку інформацію про себе, чи є сторінка на форумі, як називається та адресу на яку відправляти подарунок.
Або напишіть в темі
Шпаргалка до обміну подарунками Щаслива весна :sunny::sunny::sunny:.

13.02. за допомогою жеребкування визначимо хто кому дарує.
13.02 -15.02. відправка інформації.
З 15.02.- формуємо подаруночки і з 1.03. можна відправляти. Головне прикинути скільки часу займає доставка, хтось відправить раніше хтось пізніше.

20 лайков

Я гру організовую вперше тому шалено хвилююся. Буду вдячна за підказки.
Гарного всім настрою.

23 лайка

Мої теж цікавилися та дивувалися що обміну не було. Молодець, що організувала конкурс. Позитивні емоції теж треба.

Ната, напиши у заголовку, що це конкурс для України.

12 лайков

До участі запрошуються активні форумчани

А якщо форумчани не активні☺…?

4 лайка

А ти що, не активна? Я б не сказала так.

1 лайк

Дуже смішно :smiling_face_with_three_hearts:. Ти фея мильних шедеврів, спонсор, вже скільки років на форумі.
Про активність це стосується скоріше новеньких які зареєстровані, але ніколи нічого не писали.
Так що ласкаво просимо.

9 лайков

Тоді біжу :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

6 лайков

Напишу список бажаючих, які вже виявили бажання взяти участь у грі.
Отже наші перші :star_struck:
Tetyana_Stepanova - Таня
Iruna - Іра
Helen_OK - Лєна
11111111111111111111 - Наташа
Ivanna - Іванна
EkoBuryaky - Іра
Natalochka - Наташа
NATKA - Наташа
Alena_Gorelova - Альона
retera - Юля
@itti - Юля
@Postelka - Елена
@Kozuni - Алена
@yulyax - Юлія
@polissianata - Наташа.
Ще є 10 днів, щоб доповнити цей список. Наважуйтеся до гри. Зробимо собі свято.

10 лайков

Наташ, і мене запиши. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 лайка

Ура, пишу із задоволенням :star_struck:.

3 лайка

Наталочка і мене запиши)

2 лайка

Вже :wink:. Нас вже десять.

Треба побігати по сторіночках та розповсюдити посилання на цю тему із запрошенням. Я так робила минулого року. Бо не завжди відвідувачі форуму бачуть тему відразу, а іноді просто пробігають мимо.

3 лайка

Дякую за підказку. Пробіжусь :grinning:

2 лайка

Ух, как здорово! Сюрпризы продолжаются! Наташенька, Вы молодец, взялись за организацию праздника. И я с вами, запишите

7 лайков

Я також хочу свята)

7 лайков

И я ,меня забыли…:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

5 лайков