Маленькое козье хозяйство "Ромео&Джульета"

Так я ж на работу не хожу, вот и целый день и есть на дом и молоки

Юля, молодець, так порівняла! В тобі ніхто і не сумнівався. Та і взагалі, дівчата, наш сир не гірший, чим хвалений заморський. Коли я перший раз пробувала ремісничі сири в Києві в 17 році, була зацікавлена смаком, післясмаком. Все розпитувала, ходила пробувати по три рази. Щось подобалось, щось було нове і цікаве. Я ж тільки починала “робити” сир. Пройшов рік, і знову Київ, ВДНГ. Пробувала багато, враження були різні. АЛЕ, я була задоволена своїм сиром, що він був не гірший від викладених на прилавки. Так, я не роблю сиру з пліснявою, найперше через те, що домочадці не їдять такий магазинний. (Мені подобається Брі),. Читаю про такі сири і готуюся весною спробувати хоч білі. Он Катя робить, і смачні в неї сири (чула відгуки тих, хто пробував).
Юля, ти у нас як локомотив, що тягне за собою вагони з бажаючими навчитися робити СИР! Спасибі!

21 лайк

Юля смелый поступок, я вообще не доверяю магазиным сырам.
Ходим мы переодически в один ресторанчик и у них есть сырная тарелка и говорят, что сыры типа сами делают. Ну сами не сами, зато какие они у них вкусные. Ассортимент тоже внушительный на любой вкус и обычные твердые и с разной плесенью, холодильник даже стоит и можно головку сыра лицезреть воочию, а можно и купить большой кусочек.
А ещё недавно ходили в гости к друзьям, они знают, что я сыры пытаюсь делать, так накупили в магазине разного на пробу…такой гадости я давно не пробовала, реально не смогла и кусочка проглотить.
Я просто одно время работала с продуктами питания, лучше б этого небыло. Это как в поговорке, хочешь кушать в ресторане не ходи на кухню.

6 лайков

Сири якщо і купую, то лише щоб порівняти зі своїми. Чи коли закордон вдається, то там в сирних краях купую, щоб зрозуміти яке воно у них на магазинному рівні…
Привчила родичів, що сир це ще й спеція - труть як і я у різні їжі
Але найцікавіше було з курми. Чоловіків брат кривився від домашньої курки - не така вона йому пишна для гріля. Але ми ж даємо, тотне викинеш… Отак потроху і присів… А потім пішов якось у магазин і побачив ту курку гріль і вирішив купити… Так і не зміг з’їсти…
До хорошого швидко звикаєш…
Хто присів на справжне бодровільно в магазинине повернеться… Але є й такі що сирний продукт наминають, а від справжнього сиру кривляться… У мене є сири які тільки чоловік їсть (для нього і перетримую) імшим і гірке, і смердюче… На вкус і цвет…

16 лайков

Мне очень нравится реблошон, но делала маленький до 500г. Покажи пожалуйста как вызреет и сколько интересно будет зреть. Мне кажется реблошон не так популярен как бри. Куда ты их продаешь если не секрет.

1 лайк

Сама впервые делаю такой вес, так что ничего пока сказать не могу.
Делала разные от 200 грамм до 800. Нормально.

Теперь рискнула так.

А вообще я работаю по такому принципу:
Пробую сама и делаю выводы, насколько это есть хорошо или не очень.
Мне , например, часто не подходят некоторые “приколы” придуманные другими сыроварами.

В сыроделии каждый имеет совершенно разные условия , поэтому то, что хорошо у одного, может быть не очень хорошо у другого.

У одних бреви расти не хочет, а у меня свирепствует, я с нею боролась несколько лет, пока не сдалась и не начала ваять РЕБЛОШОН.

Продаю везде, где берут. Стараюсь предлагать везде :grin:

16 лайков

От саме реблошьон я і перетримую гавмисне для чоловіка. Чоб смердів так, що в хату не зайдеш)

Оце ‘свіжий’ відкрила

11 лайков

Красивенный! До такого состояния я никогда не додерживала. У меня козий не текучий и съедаем быстро. На вкус наверное очень специфичный.

1 лайк

Вроде на фотке сырок симпатичный, но описание :rofl::face_with_hand_over_mouth:

2 лайка

А у вас РЕБЛОШОН с белой плесенью? Я бы с камамбером бы перепутала.
У меня РЕБЛОШОН так выглядит


Он должен быть на ощупь липкий и цвет от розового до кирпичного или оранжевого.
Этому что на фото, около полугода. И он не особо воняет, запах специфический, вкус с ума сойти можно, оторваться невозможно.
Это сыр был сделан в прошлом году.

30 лайков

У моих цвет скорее бежевый и я корочку подсушиваю, чтоб не липла. На вкус корочка как-будто пылью притрушена), серединка по консистенции типа плавленного, с кофе не могу оторваться особенно корочка интересной становится.

4 лайка

А я робив дор блю, а вийшов реблошон.

17 лайков

Так все! раздразнили вкрай хотела завтра делать камамбер, но наверное реблошон попробую :joy:

4 лайка

Ми ж виробники, тож і повинні враховувати побажання клієнта):stuck_out_tongue_winking_eye:

В мене з цого й і почалась історія реблошону вагою понад 70 кг. :hahaha:

3 лайка

Я роблю тонкі головки. Тоді він шаидше перезріває - а у мене замовлення на гострий.
Справді, візуально схоже на камамбер.

1 лайк

Попробуй ещё со спагетти и шампиньонами… Умопомрачительно…

3 лайка

Іменно) він реально як спеція працює! Я його у все додаю - бомба!
Але знов таки - на вкус і цвет…

2 лайка

Я на цей раз ризикнула зробити стандартні сирні головки по 2 кг і хочу витримувати рік. В мене був один недорокфор, який перетворився на реблошон, взагалі я писала вище що їх було багато, я притримала один на рік. Це був смак, який я ніколи вже не забуду.

11 лайков

А я слишком выдержанных с мытой коркой боюсь. Перед постом не успели съесть 4 головки разных сыров с мытой коркой, положила в контейнер в погреб при 6 град. После поста не смогли уже съесть. Описать вкус не возможно, но очень яркий и запах пуще прежнего. Буду стараться не передерживать. Может они задохнулись в маленьком пространстве? Юля, а ты свои в холодильнике влажном будешь держать? Подсушивать не будешь?

1 лайк