ЛПХ "Мой мир" О тех. кто рядом.

От і познайомились вже не тільки в живу. а й по форумному. Діток. дасть бог. колись діждемо. а пока хай росте. Багато дівчат пишуть.що і процентовок. якщо 50 кг є. то під козла пускають в 9-10 місяців. щоб не зажиріли. Була і в мене така думка. але дивлячись на її мамашку. я розумію. що вона ще козеня. ну геть дитина. хоч і дебеленька. Зерна їй даю наче і не багато. важила. вийшло 250 грам ячмінь+кукуруза і висівки жменя. ще картоплинка. яблуко. буває.морквинка перепаде.а на фотці бачу. що вже ляшки закругляються. Мабуть. по трошки треба зменшувать зернові. бо ще ж і їсть тільки сіно. Його у нас багато. то соломи цей рік і не купляла. Чоловік взагалі каже. то корова була. а це три кози. а площі під сіном ті самі .як косили.так і косимо :smile:

6 лайков


Кормушки метрів два з половиною.а у мами під носом завжди добріше.
Да.кормушка… :see_no_evil:Це так буває. коли главнокомандуючий :grin: одлучається на 5 хвилин до сусідки.Сказала ж. 25-30 см над землею. нєєєт. моїм хлопцям показалось низькувато. зробили по своєму. Тепер біля цього жолоба можна сміливо корову привязувать. висота позволяє. Требувала переробить і опустить. Не переперла. Посміялись. сказали. що не хочуть хвилювать кітну козу і зроблять для них по табуретці.Так і оставили.
Але не так погано і вийшло. під ноги практично нічого не витягується. голови позасовували і їдять.

22 лайка

Люда , вітаю тебе з хаткою і поповненням. Гарні дівчата в тебе - гляжені.

2 лайка

Ой. доброї ночі. Чого не спите так пізно?

2 лайка

Вишивала,а це сіла за комп’ютер, то треба ж в Козовод заглянуть. Хоч на чужих подивлюся, як своїх немає. Щось не відпускають мене кози… :sob:

5 лайков

Ну то у вас же відпустка. а не прощання :wink: Трошки підникнете. та й хоч одненьку…для своїх потреб.Сама минулий рік ледве пережила. пройшов. наче в тумані у свинцевому скафандрі.

3 лайка

О! Хотіла написати … на 11 місяців :thinking:?
То цілий кінь! Аж дивлюсь, а у Вас так і написано :joy::joy::joy:

5 лайков

Наче й коник.як одна. а біля мами маленькою здається. Та й мама нівроку. 80 см з копійками в холці. Копійки не вдається зараз точно поміряти. бо пані 4 місяці кітна. то неприступна стали :grin: і сурйозна.

27 лайков

У мене починається вже мандраж. У Бренди сьогодні 60 днів щенності.а з вчорашнього дня вона робить мені нерви. корм не хочу. кашку не хочу. одна обрізь це тоже не діло. з усього запропонованого зїла тільки сире яйце і свіжу капусту. Сьогодні зранку та сама історія. капуста і яблуко. Ну чим не коза ? :smiley: Ну да. хочеться легкого і чогось такого. сама не знаю що :grin:
Наварила бульйону на індичці на борщ.то половину відлила їй. добавила ще обібрану гомілку. вона соізволила зїсти. Ох. ще ці беременяшки. Щоб мені так годили…

11 лайков

Мої дитячі спогади. зв.язані з козою. це фрагмент із фільма-страшилки. де головний злодєй коза :rofl:
Колись давно…коли мені було ще років 10. нам. скоріш моїм батькам… бо якби наша дитяча воля. то не було б її і ноги в дворі…добрі родичі подарували козу. Звати її було Мадлєн. добре помню :imp: Пам.ятаю.що була вона велика. а може. то ми були маленькі. біла .з здоровецькими рогами. якими при нагоді старалась надавати штурханів нам з сестрою або піти на таран і придавити до стіни.
Коли когось з нас. а частіше мене. бо я була старша. посилали забрати ввечері козу з прив.язі додому. то йшли. як на гільйотину. Головним. і самим складним. завданням було встигнути висмикнути прикорня. коли коза знаходилась в самій дальній від тебе точці і встигнути прибігти додому першою :grin:. Іти ззаду не той варіант. коза додому не спішила…вона починала на нас охоту :see_no_evil: :rofl:
Смішно. як згадаю. і так свЄжо в памяті…Пам.ятаю.як зараз. Біжиш з усих сил. і ще й на ходу оглядаєшся. доганяє.чи ні …бо як дожене. то на ходу влупить під зад :crazy_face::…а ще треба й під ноги дивитись.щоб не впасти…бо тоді точно дожене :joy: :joy: :joy: …ааа…ще ж треба і лапті не погубить. бо попробуй. вишукай їх тоді у бур.янах :face_with_monocle:…Вскакуєш у двір і зразу трясучими руками закриваєш за собою фіртку… ззаду шпарко прибуває Мадлєн і …ГАГАХ!..голосно підпирає ту нещасну хвіртку рогами. Добре. що вона була металева і все витримувала. А може й погано. бо деревяну коза б за пару раз розвалила і нас не посилали б її забирать :smile:
:grinning: Такий моціон був у дні.коли тато був допізна у полі. а мама не встигала. Та й добре. що був…є що згадати.

22 лайка

Когда прошел огонь,воду и медные трубы в общении с норовливым животным,то все последующие кажутся няшечками,несмотря на огрехи в поведении. :joy: :+1:t2:

8 лайков

Даааа. тікала. і не знала. що колись. через пару десятків років буду щебетать до них. заглядать під хвостики і милуватись правильними горошками :smile: :smile: У сільских дітей більш емоційно насичене дитинство. бо хіба той гОрод коли брьохався в намулі. рвав у клинці спіднички на заборах. чи знає. як пахне свіжа солома.

13 лайков

Та чи знає той гОрод, як це корова втопилася в одстойніку ( у нас, у Бужанці, був цукрозавод) і її треба витягти, ще щоб і батьки не знали. Або ходити по яблука в чужий садок, та так, щоб один дражнив собаку, заглядаючи у ворота з дороги, а дугі в той час обносили черешні-яблука-сливи-груші, або просто клубніку. Ото було дитинство!

13 лайков

По яблука-груші не ходили. бо їх завжди валом було. У нас були популярними :grin: клубніка і кавуни.

4 лайка

А мы в чужой сад лазили, хотя и своего было вдоваль. Но в чужом всегда вкуснее и интересные.

7 лайков

От , і я пам’ятаю, що як ти не приміряєшся зістрибнути із забору щоб не зачіпитись платтям, відразу чуєш ще в польоті звук , що спроба провалилась і плаття тріщить ,а ще промаймув спогад коли свого старшого сина послала забрати додому кізку, а вона загнала його на каштан і строгим дозором ходить і висобірує під деревом каштани.:crazy_face:

9 лайков

А мені потрібні були рози,перед випускним.Пам’ятаю залажу подруга стоїть чергує за парканом,а бабулька не спить знає що будуть лізти.Тільки злізлаи і чую я тобі зараз дам рози,за секунду я вже перескочила через паркан і тікати.Що мені більш потрібно було адреналіну повні штані чи ті квіти не знаю.
Скрізь лізла,раки ловила засовувала руки в нори,а якби там була змія,навіть думки такої не було🙄

11 лайков

Ще про яблука в чужому садку.Залізли з подругою,по років 10 десь було понаїдалися зелепух,того ж вечора я вже не змогла встати на ноги,виносили мене з гострим приступом апендициту.У дідуся добре що була машина,зразу мене туди засунули і поїхали до другої бабусі яка працювала все життя мед сестрою в приймальному відділенні.Привезли до лікарні і зразу на стіл оперувати,лікар казав що ледь встигли.Це все відбулось десь за годину,оперативно спрацювали мої бабусі з дідусями,тепер оберігають мене з неба.Вибачте що на вашій сторінці згадала.

16 лайков

:smile: :smile: :smile:То ми з вами одного поля ягоди. Мій апендикс тоже вирізали після яблук.

5 лайков

Господиню і всіх гостей запрошую до гри Щаслива весна :sunny::sunny::sunny:. Обмін подарунками до 8 березня, 2022 рік. Україна.

3 лайка