ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Добрий день ,співчуваю ,нажаль покупці різні та господарі ,не всі можуть любити козу ,у нас поза той рік не відбігала ,я її роздоїла ,в тому році спарували тим самим Козлом ,народила кізоньку ,звісно доїться зараз краще ніж ,той рік ,я їй дала шанс .Коза не молода покупна ,але для мене це немає значення ,вона живе та доїться,за два роки в нас ,це в цьому році перший її окот .Бережить себе ,нерви теж ,Ви потрібні своїм дівчатам ,дітям ,онукам ,рідні .Все буде добре🌹

4 лайка

Да уж люди странные есть.
У меня вчера приехали купили Дашиного козлика, через неделю месяц будет. Нужен был что бы козу раздаивал, и когда женщина на работе, на сутках, что бы не надо было доить ездить.
Вообщем приехала забрала, из дома звонит, говорит, он козу мою покрыть хочет, на сиську не реагирует, коза его кусает.
Говорю, везите обратно, и доите свою козу сами. Она у меня еще Ривер в прокат просила :roll_eyes:

4 лайка

Я своїми козлами нікому не порую,а напрокат даже мови не може бути, здоров’я моїх кіз мені дорожче

2 лайка

Одне аби не клявся що вrсе знає , попереджувала що я нічого не даю лишнього розказала і показала що їла коза , що ніяких пійлів очисток ні від чого недаю тільки морковку і то потрошки ,як на останньому місяці сочного не даю взагалі.
Просто люди неадекватні не жаліють ні козу ні витрачених на неї грошей, а я спеціально суму назвала гарну це не як Марина бабушка , і це не зупиняє їх.

5 лайков

Якщо купили ,хай тримають,козлік ,що це їм валіза ,захотіли ,не захотіли ,я в шоці,в нас були різні випадки ,що з під кози козлік не хотів соску ,нічого навчила ,хоч і дуже переживала,щоб він не був голодний .Але я його купила і це мої проблеми були ,як його навчити та годувати ,знала ,що він був під козою .

2 лайка

Катя мабудь справа не в грошах ,відношення до кіз різне ,люди різні трапляються ,просто скажіть йому хай Вас не напрягає.

3 лайка

Продана коза ,це вже не Ваша коза ,а нового господаря,звісно жаль ,що так вийшло.

2 лайка

Не, я его забрала вчера вечером.
Уж лучше я его съем по позже, чем в такие руки отдавать.

4 лайка

100 процентів ,краще так.

Катюша не вам одній такі припарені купці У мене сосідка через три хати прийшла просе козу продать а її коза не покрилась бо вже дуже возрастна була ще і шерсть вся випала вобщем здала на мясо Я їй говорю поки сарай не продезинфікуєш козу не продам через день приходе клянеться що все зробила взяла козу на ранок звоне коза нічого не їсть і тікає з сарая прийшла козу забрала сарай не почищений кури бігають облізли Тепер коза на карантині обробила від вошей бо коли шерсть розгорнула то шкіри не видно було через воші отака продажа Доречі оця сосідка двадцять років кіз держе а розуму не має

4 лайка

Душа крається да нікуди мені її забирать , я вже хочу відпочить.

А тут народились козочки і як зговорились , ходять у одне місце там 50/50 квадратік я оставила підстілку і посипала кліносаном а вона сама 20 днів від народження і малу 10 днів навчила і оце де б не були а біжять з вуличного вольєра у свою клітку нічну щоб попісять, ну ніяк рука не піднімається на них.

Коли ті неадекватні люди вже розуму наберуться і будуть цінить скотину , вони ж як діти і бувають вредні але ж ми їх любимо які б вони не були, ми відповідальні за тих кого приручили.

7 лайков

вірно Катюша кажеш як діти тільки більшість молока аби 10 літрів за раз а кормить зась

5 лайков

Катюша добрый день! Ужас как жалко козочку. У вас такие они все ухоженные и хорошие , была бы возможность всех бы купила :grinning: Люди просто не хотят узнавать нового вот так наши бабки кормили и я так буду. А потом возникают проблемы и животные виноваты. У нас с вашей-нашей :grinning: Ланочкой все хорошо, детки растут уже обезрожили. И молочка хватает тьфу-тьфу и малым и нам чуть остается.

7 лайков

Я дітвору на ніч всіх у дит садок а тільки ранкове молочко мені з половини вимені з кожної а решта їм маленьким, вони нічку ждуть щоб мамка їх напоїла от так вони тоді ще смакують цілий день і вечором знову у дитячий нічний садочок.

Після них у вечірню дойку тільки по пару струй і все, мені вистачає.
Сьогодні стріла ще одну баришню все її чоловік кляне мене що продала їм козенят а він хотів байдики бить а тут треба косить і носить,
так от вона до мене щоб я продала козлика а я вже знаю що вона молоко розводить водою і манку сипе ,
ні не продам кажу для мук, краще хай лишиться для шашлика, а сьогодні узнаю що в селі взяла двухнедільного козлика і зараз йому уде два місяці ,
і жаліється що ріжки у нього як роздвоюються,
я їй молока жалієш то і таке робиться з ним, паганий козлик з нього буде якщо не допиває молока,
кажу що мої пь’ю скільки хочуть і роги міцні і цілісні.
От так і погомоніли ,але ж знаю що нічого не змінить бо жаднюча людина ,тільки кізок жалко.
Ланкина Аглайя робиться точно така як мама коли була у мене, ніяк на станку не хоче стоять без мене ,все гукає і не їсть а прийду стану біля неї і розказую що вона така як мама, от тільки тоді їсть коли я поруч.

9 лайков

Розповім один случай з свого життя який стався чотири дні назад , а був би трагічний для мене.
Пасла козочок біля дач з малишнею всі разом.
Десь стало кричать козеня і я не задумуючить лазила шукала бо воно ж плаче зве на допомогу щоб його врятували.
Провалився козлик у каналізацію сусіда, вони зробили у ліс яму і положили шини а накрито було фанерою яка згнила за 25 років, хто ж знав що вони таке зробили.

Я незадумуючись про наслідки нагнулась аж до бедер щоб його якось упіймать , непам,ятаю за що тіми ногами циплялась щоб хоть якось утриматься спроби виловить і втримать було безліч а як виштовхнуть коли в тому колесі я вішу ,було проблемно, івін спорсав і вже із відчаю схопила за голову і виштовхнула проз себе боком вимастившись у …
Його виштовхнула а сама висячи у ямі вниз головою ще пів години мучилась ніяк не могла назад корпус посунуть і плечі застряли , я вже Господа просила допомогти і що в ті минути не думала, Господь уберіг , трохи вгамувала страх і плечі вийшли назовні наче хтось підштовхнув із середини.
Слава Богу що воно там давнє і багнюка не виділяла аміаку в то було б не поправиме і не знайшли б.
Отака пригода сталась зі мною.
В ту минуту за себе не було часу подумать , все було спонтанно.

13 лайков

Ой, Катю, оце спонтанне робить багато горя.
У мене мама, учора, з революційним настроєм пішла до кіз. І вирішила їх вигнати з сараю, щоб прибрати. Та поскільки настрій був бойовий, ухватила щітку-швабру і ринулась з нею виганяти тварин. А вони злякалися, забилися в куток. То мама не подумавши махнула тією щіткою до кутка та й … потрапила у лавину переляканих тварин , які винесли її на східці.
От тепер з синцями ходить стогне, але добре хоч не поламала собі нічого.
А я в цей час пішла за гілками, мене не було рівно п’ятнадцять хвилин.
Так, що пам’ятайте, що не молоді, як це не сумно, але треба все продумувати. Буде потім менше проблеми.

11 лайков

Ой Сніжана хіба було до думок,тут не було часу на ті думки, це вже коли все сталося тоді подумала - шо модґжна було поступить по іншому.
А на передодні снився покійний чоловік, наче десь ідемо разом , він чуть в перід а я відстала, він мене гукає ,ілґдемо скоріше, а я йому , іди я тебе скоро дожену,
Ото сон був попереддення і нічому мене не навчив, все що робиться спонтанно не зупинить.
Мамі швидкого одужання.
Якщо є настойка з живокосту дуже допоможе загоїти болючі синці.
Всім нам Божої допомого і захисту.
Хай Господь береже .

8 лайков

Добрий день Слава Богу у Вас все добре закінчилося🌹

4 лайка

Закінчилось, да а тепер тільки починаю відходить і всю як током трясе.

3 лайка

Бережить себе ,нерви теж ,все буває ,бажаю Вам ,щоб більше поганих пригод не трапилося🌹

5 лайков