ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Добре ,що Ляля Вас не підвела молодець ,кози дуже чутливі .

3 лайка

Катя, вітаю! Всім здоров"я і смачного молочка!

3 лайка

Дякую, дасть Бог все буде.
Всі порожали , без відхилень ,я дуже задоволена своїми козочками а осоьенно від Лялі прям велетні.
Козочка 4 кг ,козлик 4500.
Я думала що там четверо а вони просто велетні, бігають по сараю вже з перших суток.

7 лайков

Поздравляю :rose:
Здоровья и молочка :smiling_face_with_three_hearts:

4 лайка

Хочу поділиться такою чудасією.
Без ніяких признаків козочка після 5 місяців після родів почала стрімко линяти, шия берда геть лисі чуть рідкий шерстяний покров на цих місцях ,живіт не сипеться.
З переляку уколола епрін 05 , одне тільки в тому що лівчика не знімала три місяці.
Чи може буть це із за лівчика.
Пасеться добре і зерно суміш теж споживає добре ,горохи в нормі, з рештою кіз і козлів все добре.

1 лайк

Добрий вечір ,можливо вона так ліняє,у нас у всіх лінька по різному проходить.Якщо немає укусів ,шелушиння ,та себе вона не чухає ,все буде добре :rose:

У нас одна коза ,так взагалі ,як ліняє ,страшна :grin:,виглядає ,як облізла ,а по іншим не дуже видно взагалі .

Да ото ж бо і воно що це в мене унікальний случай, за мої майже 15 років це таке чудо вперше, тому у мене шок.Остальні ще і не думають линять, шкіра чистюсінька ніде нічого нема.

1 лайк

У мене є щітка ,але вона для собак купляла в вет аптеці ,справляється добре ,якщо сільно ліняють ,вичисую пушок,тоді меньше замітно,що ліняють,козам дуже подобається процедура


Ось така,железні спиці,але вони не царапають,пух добре виймає.Тоді всі гарні ходять.

1 лайк

Юлічка у мене щітка для котів з шариками на кінцях, теж добре вичісує але мої до вичісування відносяться як до пожару стрибають як первістки при роздоюванні.
От у Ади шерсть без підшерстка то руками береш і вона лишається у руках.

2 лайка

Мої люблять ,коли я чешу ,копита теж вже привчила з маленького віку ,козлік балдіє,підрізаю копита йому ,терпить мене :grin:

Знаєш я люблю їм робить різні маніпуляції разом з обнімашками але вони такі хитрющі дозволяють тільки як є смаколики у руці.
Малих нада оьезрожить уже а я все ніяк ненаважусь ,після перелому боюсь що не вдержу.

1 лайк

Ящика немає,щоб козеня покласти,або когось попросити притримати ,я б допомогла ,але я далеко від Вас .

Або замотайте козеня ,щоб зафіксувати ,бачила на форумі у дівчат фото та відео .

Ящика думала зробить да так і все тільки у думках а от замотувала весь час як дитя сповивають , булу проьувать бо вже баришні 10 днів тій яку зочу оставить.

1 лайк

Все вийде ,я тільки мрію про термокаутер,дуже хочу,роги ,це для мене страх ,коли жинеш толпу ,рогатих великих веду,а в цьому році от безрогих ,рогаті народилися :grin:

Юля я живу на дачі тут нема таких щоб не боялись, ще в обморок упадуть.
Завтра жіночка прийде копать города до мене нада буде поговорить може вона подержить.

1 лайк

Це точно ,якщо бояться ,то краще самій робити😁

1 лайк

Сьогодні у мене (Шок)
Людина(мужик) який купив у мене козочку на четвертому місяці вагітну.
У місяць від неї козлика зарізав а козочка через деякий час померла.
Нагодував козу очистками від картоплі і листям від капусти, здуло ледь спасли , тепер жалуїться що нема зовсім молока .
Було рекомендовано поставить на гарне сіно і чиста вода більше нічого не давать поки не поправиться, все говорив , я знаю , я знаю держали кіз.
Тепер він не може витримать що вона не дає молока.
Ждать він не хоче,
прийняв рішення, убрать козу яка не дає молока і роздоювать по каплі це не для нього .
Козу на мясо по мінімальні ціні.
Оце продавать таким людям якщо молоко цінять більше ніж саму козу.

3 лайка