ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Хорошей жизни, теплой сарайки, доброй хозяйки и много душистого сена, девочке :hugs:

5 лайков

Люблю простих людей, уже відзвонились що доїхали добре , знайомиться Лана з новим обістям і хазяїнами, буде добре воьєр у 15 соток це круто.

9 лайков

Добрий вечір ,це добре ,звикне ,все буде добре ,головне добрі ,чуйні господарі .

3 лайка

Як би не любив але рано чи пізно нада буде з кожною з них прощаться,
нажаль роки не можна повернуть назад,
а так хочеться як раніше, самому вдосвіта по росі накосить травички а в обід побігти перевернуть чи розтрусить те сіно,
а як же воно пахне і їдять хрумкають за дві щоки і такі задоволені.
Де ті молоді літа, з кожним роком все губляться , і сил нема вже накосить і покайфувать.
Так нехай звикають у нових домівках
я тільки буду радуваться.
Ще дома є дійні, покриті дві білі і одна чорна, коричнева первістка роди припадають на старий рік.
Козлик ламанчик коротковухий Раш суслик довгошерстий обезрожений на 6 січня 2024
буде три рочки, криє гарно спокійний , гарне потомство від нього.
Є двійко козеняток які родились 04,11 ,2023,
Козочка чорненька ельфік ушки з ріжками і козлик сірий ельфік з ріжками, може хтось буде цікавиться підскажіть їм що в мене є, хочу на відпочинок.
Всі козочки доглянуті охайні і вирощені з любоью.

12 лайков

Сьогодні поїхала Кася у місто Васильків.
До родів дві неділі на 14-16 число січня.
Моя кохана ручна , хай щастить тобі щоб любили і піклувались як я і навідь краще…

12 лайков

Удачи девочке. Пусть все будет хорошо :smiling_face_with_three_hearts:

3 лайка

Добрий вечір ,все буде добре ,звикне до господарів ,Вам бажаю здоров’я ,не хвилюватися ,берегти себе :rose:

4 лайка

Дякую, Переживаю як за своїх дітей бо ручні, довірчиві.

8 лайков

Отче наш Українсько мовою, перевела Софія Бланк, професор.

Отче наш, що є на небесах,
Най святиться ім,я Твоє,
Най буде воля Твоя,
Най прийде царство Твоє,
Як на небі, так і на землі,
Хліба надсущного дай нам сьогодні,
І прости нам провини наші, як і ми прощаєм винуватцям нашим,
І недопусти до спокуси і визволи нас від лукавого,
Бо Твоє царство і сила і слава на віки !Амінь.

13 лайков

Доброго дня усим.
Вчора не очікувала несподіванки а вона вийшла.
Прийшла доїть у 7,30 , кози всі як одна сповіщають про щось бо зтурбовані , і тут підмиваю дійну і чую що якийсь голосок новенький підспівує, спочатку не зрозуміла а потім іще ,і іще і ще і тут я вже як кажуть роззула очі і уха що в мене вже козенятка є.
І так Мія народила трійню, всі сухенькі і місце вже замотане у підстилку.
Козочка з ушками сусліка як манюні розочки сіра один козлик сірокоричневий суслік і козлик з ушками ельфіка.
Отака несподіванка, вдень бачила що наливає вимя але я ще думала що до свого часу доходить а це 10 числа, да близенько .
Все добре всі з молочком але маленькі до двох кіло мабуть це так на око.

20 лайков

Вітаю з манюнями,всім здоров’я,мамі побільше молочка🌹

2 лайка

Поздравляю Катюша с пополнением, так прекрасно что приходишь, а тут такой сюрприз. Мы с Ланочкой тоже ждем :smiling_face: такая кругляшка ходит.

5 лайков

Поздравляю :rose:
Молочка и здоровья :smiling_face_with_three_hearts:

4 лайка

Да про молочко для мене моя Мія мабуть забула, за першими родами не зажимала а тут за другими каже мені обійдешся ти доросла а дітки маленькі їм нада рости .

4 лайка

Віддасть прийде час,коза з характером .

1 лайк

А у меня наоборот. Дафна в прошлом году зажимала сильно, даже продать хотела. А в это при двоих детках молоко отдавала без проблем. :slightly_smiling_face:
Кто их поймет. :sweat_smile:

4 лайка

Ну от останній окоз сьогодні від Лялі.
О 19,30 козлик і козочка ушки ельфа.
Жду ще послід.

16 лайков

Вітаю з поповненням, на сир та на масло!

4 лайка

Вітаю з малечею здоров’я всім ,які гарнюні :rose:

3 лайка

Да коли я була молодша то мені приводили чисто білих а як я уже у літах і лишать їх собі не можу то вони мені приводять красивих і цим мене підкупляють.
У Лялі послід відійшов за три години я вже трохи і здрефіла , боюсь і тільки молюсь щоб самі родили і послід щоб вийшов.
Але щось у цому році вони всі народили на чотири дні раніше наче домовились.
У Лялі вимя налилось зарано а сьогодні аж ходить важко, вийшли всі походить щось поскубать а Ляля тільки нюхає і назад так ні до чого і не притронулась але зробила розворот і пішла до вольєру назад, прийшлось запускать а з дівчатками піти дальші по тую вона лежить на кучі уже зрізана для них це зараз смаколики бо трави ще нема ,
і так все приготувпла до вечірньої дойки подивилась що все нормально всі по своїм місцям і пішла відпочить .
Вечірня дійка розпочалась із витирання козенят бо вже ждали мене обоє облизані.
От як Бог розпорядивсь, на тобі те що ти бажаєш готові і без біганини.
По підрахункам повинна була на 20- 21 березня, а тут на тобі на 17 число і ще й вечором.

7 лайков