ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Подумайте гарно. Це вагомий додатковий заробіток. Зимою на городі робота відсутня.

5 лайков

Танічка аби все так просто, по матер,ялам теж дорого а ще плюс робота, та до нього ще нада чехол, це вже получається ціла майстерня а нова почта у другому селі і нічим добраться, це так помріять і годі.
Беріть собі за приклад щоб не купувать.

12 лайков

Мій хлібчик на заквасці .Ліколі від Левітомадре тільки в пропорції 50/50 50


закваски від левітомадре і одержуємо закваску ліколі готова опара для випічки тартіна на 05 кг муки ,вода 350 мл додавала по трохи щоб не переборщить, мука з різною клейковиною веде себе по різному.

Верхній тартін а нижній 50/50 житньо- пшеничний, получивсь як український тільки набагато смачніший.

20 лайков

Дуже гарний. Напевне смачнючий.

1 лайк

Дуже смачний сьогодні спекла то українського вже нема а тартіна половину , здержаться не можна, чуть легка кислинка і такий вогкуватий їж і хочеться

4 лайка

Козо бум нового приплоду розпочато.
Від Ади зааноламанча і Раша ламанча народились двійко козлик і козочка.
Мама Ада первістка два роки з округлим вимям без кармана , біла з ушками ельфіка.
Родились чорна козочка з білими сапожками і сірий козлик обоє з ушками ельфа, вся сім,я шукають нових господарів, час мені уже на заслужений відпочинок, хочу щоб хоть половину моїх дівчат знайшли домівки тому всі хто народять будуть шукать нові домівки а їх ще чотири після нового року.
Зацікавленим зроблю фото.

13 лайков

Добрий вечір вітаю з козенятами ,мамі побільше молочка ,хай їм повезе попасти в гарні ручки .

3 лайка

Очень красивый и уверенна вкусный хлеб :smiling_face_with_three_hearts:
Аромат даже через экран телефона почувствовала :smiling_face:

2 лайка

Вітаю, Катя. Бажаю розпродати лишніх і залишити собі найкращих. Як ваша рука, можете вже доїти нормально?

1 лайк

Дчкую дівчата, ситуація на даний час з рукою не так як би хотілось, зрослось харашо але у самому запясті щось відбувається , то німіють пальці, то в сустарі тріщить і хрустить, то терпне, масаж роблю але це не на довго помогає, дою в основному одною рукою ця як на всяк випадок ,нею тільки сильніше прижму тут же різкий біль у запясті і знову одною дою.
Ну а спина то без таблеток ніяк.
Пораюсь і дою зі сльозима інколи, помогать нікому да воно їм не потрібне, як купили участок то вже все у них на подвір,ї є ісвині і кури і гуси з качками їм кози не нада козині продукти не вживають.
Нада все мені мінять кординально, доходу нема а от пенсія вся йде на дівчат моїх.

На щот хлібчика тартіна то поки гарячий то хрумтячий запашний їж і хочеться а вже холодним не такий,нада робить маленьким щоб не встигав захолонуть або практикувать з довшим замісом і жирів добавоять бо в цьому тільки закваска , мука вода і сіль.

3 лайка

Дуже вам співчуваю, що нікому допомогти з козочками. Нажаль, мало кому потрібні такі чудові тваринки. Я без них страждаю. А люди зараз такі, що і за гроші нічого робить не хочуть. Дуже шкода

6 лайков

Згодна з вами на 100% - треба міняти своє життя. В нашому віці уже треба думати просто за спокійну старість. Робити те, що приносить радість та необхідне. Інколи в буденній круговерті нападає депрессія і тоді рятує те що дає радість.
Для мене навіть пройти і подивитись як там мої грушки ростуть такий позитив, а зрозуміла це лише на пенсії. Зараз себе заставляю хоча б 5 хвилиночок пройтись садочком. Так що, Катю, шукайте свій позитив і радуйте себе.

9 лайков

Дякую, так і на городі з трьома сотками буде позитив, нада мінять все бо війна відняла ті сили які ще б не один рік водили козочок а так миттєво постаріла.

5 лайков

Десять днів як народилась малеча ,сьогодні раді цікавості зважила кожен важить чуть за п,ять кг, родились три кг з звостиком, ваги такі що як стоїш на всей зріст важко роздивитись грами.

8 лайков

Доброго ранку мої дорогенькі, за останні часи нас набагато поменшало а дуже хочеться узнать як ваші справи що новенького у вас на подвір,ї,яке сіно завезли як його споживають дівчатка.

Розкажу трішечки про моє про нас.
Курочок віддала сину на його подвір,я бо було важко справляться, кізочок перевела на одноразову дійку і дуже боялась що не вистачить молока клієнтам а вони майже не збавили мені лишається ще й для сиру.

Почала частіше пить не чисте молоко а робила заварку Іванчаю з травами дуже смакує як раніше пила два стакани за день то чай з молоком більше літри і бодрячку добавляє.
Із сіном мені ні в минулому році не пощастило а в цей рік взяла перший укіс а він наполовину з прошлорічною полеглою травою, гарно висушене але мало свіжого майже пополам пів тюка з,їдають а пів тюка стає як січка риже і вони його не їдять, добре що взяла 240 тюків то є в чому їм риться і вибирать .
Спасають зернові то ситі і дояться, пасти не вожу бо важко, ходить довго не можу швидко мерзну да і на спину нагрузка бо вдягачки на собі багато.
Радує те що можу піти і назбирать хвої яку вітер позривав із сосен верхівок все ж таки не пропадать добру а дівчаткам вітамінчики.

Ще по садах є омела я поглядую але незбираю бо всі з малятами а попереду запустить нада і Кася на старий рік привеле а решта три на березень місяць.

Так проходить день за днем двигаємось до весни до нашої перемоги .

13 лайков

Легких окотів вашим красуням.
А господині здоров’я, що з весною усі болячки розтанули, як сніг.

7 лайков

Дякую Сніжаночко,
Дав би Бог щоб усе закінчилось і ми з новими силами за роботу взялись з ентузіазмом і повні радості і натхнення.

7 лайков

Добрий день бажаю Вам одужання,щоб Ваші дівчата радували козенятами та молочком .Надіємося все буде добре ,тримаємося ,бережить себе.

3 лайка

Дякую, всі ми ждем покращення в Україні тоді і ми заквітнемо а зараз тільки триматься разом.

8 лайков

Сьогодні моя Ланочка поїхала освоювать інші простори в Броварах,
Такий вибір зробила хазяйка, хай їм щастить, від Лани осталась її нонечка Аглайя
яка народилась 20,03,2023 року.

11 лайков