ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Не знаю даже як і сказать ,чи застерегти інших.
Так от купила зимою сіно із Крушина .Це київська обл.
Сіно було підмочене та це не страшно але як дойшла до половини то замітила шо моя камерунка пригнічена і виплюнула жуйку сухувату я її розвернула і там просто жмут сухої повеліки , пізніше замічаю що в неї нема жуйки а а в решти все нормально так би сказать з жуйкою а стул прослабило деяких і камерунка запоносила, жуйки нема ,не пасеться .
Прийшли додому дала соди полизать і зробила бовтушку 50/50 олія,коньяк бо горілки не було і + 100мл води і це все за 4 рази залила з шприца,
Так ми з нею до ночі і пішли спати .
Вранці всіх погодувпла вона не йшла їсти а разом з усіма вийшли в ліс.Приглядаю чи їсть а пізніше замічаю що потроху жує кору і гілочки і пішла жуйка.
Всім кого прослабило дала імунобактерін Д
і все прийшло в норму.

Я вже не памятаю де читала за повеліку так от не знали чи сіном воно отруйне чи ні ?
Так от в сіні воно отруйне і якби вчасно не замітила то у мене б пропалаб коза.

Сіно перебрала то в тюку майже половина напхано цеї повеліки тоненька тягуча а де пересушена то вона дуде мєлка і вибирать проблемно, пильнуйте якщо сіно куповане наче вялене зеленкувате духмяне сіно в тюку а є тюки геть жовті і повеліка просто пластами.

9 лайков

Це вже не перший випадок отруєння кіз в цьому році на нашому форумі саме сіном з повелікою, чи повелицею. Так повеліка отруйна і в сіні. Раніше не було такої напасті, тепер нам ще і така проблема.
Нехай козки відновлюються і одужують.
Вам терпіння з тим перебиранням сіна.

4 лайка

У нас теж було в цьому роцi. Люди що продають сіно, їм без різниці що тюкувати. А ми потім маємо проблеми.

6 лайков

Це дуже добре що я звернула на неї увагу як вона виплюнула жвачку це за весь час теке у мене вперше а ветеринари говорять що спасаються одиниці що повеліка смертельно ядовита і не піддається лікуванню, от як тепер купувать сіно.

5 лайков

Обережно з повілікою.
Не кидайте до смітника, а спалюйте. Бо занесете собі цю заразу разом із сіном. А вона і на кущах росте, і той кущ потрібно тільки спалювати потім. Бо і не росте, і не родить, і позбавитись паразита не можливо.
Чи росте на деревах, не знаю. А кущ смиродини пропав, у моєї сестри.
Так, що обережно з цією заразою.

8 лайков

Сніжана ото ж бо і проблема що я із за дому ношу сіно через участок де мої грядки, я думаю що вже занесла бо носила пока не з,їли половину тюків , я сіно ненабираю у мішки а так на охапку і понесла буває що щось падає.

2 лайка

Мої найменші ярочки всі суслики обезрожені,хотіла лишить дома та я бачу що вже неподужаю , їх багато для мене.
Може комусь сподобаються.

Сьогодні хоть і вітерець холодний морозяний але погризли кору сосни і трохи побешкетували, так високо це вперше .

19 лайков

Добрий вечір ,гарнюні .

3 лайка

Багато такої трави у тюках і при жувпнні даже кози проковтнуть не можуть випльовують а сьогодні дорізала курицю першу яка наїлась цієї трави і забила воло , що це ща трава може хтось знає?
Цого року тюки з різним г…м що травиться скотина.

3 лайка

Мені наче на якусь гірчицю подібно, але добре не видно

Сьогодні ще три курки обдуті і кози якщо жують то випльовують або витягують під ноги а його як на зло по вів тюка щатюковано , єкономлю зароше бо осталось зовсім мало стараюсь чк погода виходить у ліс хоть щось краще наскубають.

1 лайк

Чому люди такі невже думають що гроші видурені в другоі людини підуть в користь?на жаль обманюють хто як може.Н

1 лайк

Люди різні трапляються,багато дурять,нажаль,хоч бери і тюки ті при покупці дивись,що там ,але ,якщо вибір є.А коли привезли зрозуміло,що кіз треба годувати.Все одно їм вернеться ,не наживуться.

2 лайка

Які гарнюні ,:smiling_face_with_three_hearts: обожнюю дивитись на фотографії ціх казок.

2 лайка

У нас теж таке попадається,кози їдять але тільки насіння, начебто нічого,а все інше не трогаютт

2 лайка