ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

То я ще незнаю це під питанням його діти короткошерсті а чи будуть в подальшому з довгою це питання.

1 лайк

А нащо Вам довгошерсті тварини? Холод вони переносять краще і комарів, але біля вимені і , після окоту , хвоста треба стригти. В мене одна з кізок, та яка нащадок місцевих має таку шерсть. Діти спадкують це, але дійсно не завжди. Бо йде розщеплення в нащадків. Місяці в 2 можна вже помітити різницю

5 лайков

Я таку довгошерсту просту хоть і удойну продала ще вначалі бо надоїли її пасми і довго не линяють і шерсть мішає , я вже і кост щаплітала біля вимені з двох сторін і вплітала лєнточки і різинки то вона все розплітала.

3 лайка

Просто хочу) є люди які йоркширських тер’єрів тримають, а мені просто для душі таке волосяне козяче чудо хочеться.

3 лайка


І хочу щоб допомогли розібраться чи це півень чи курочка, брала як півня.



Курочки у мене білі несушки а півник для них на весну щоб виріс.

7 лайков

Який вік і розмір? Якщо великий, то може курійчик бути ( по розумному - інтерсекс). В півня з боків спини, між крилом і хвостом, іде гостреньке пір’я - косиці, в курочок воно не росте.
Борідка і гребінь слабко розвинені

4 лайка

Мені, так точно курочка.

3 лайка

Дівчата, раз розмова про курочок.
Підскажіть мені будь ласка як цих розрізнити? Так хочу парочку для краси.


2 лайка

У півника повинна бути гривка, великий гребінь і сережки, крупні лапки і у хвості довгі пір"їни.
Але можливо півник якогось промислового кроссу, де і курочки і півники виглядають унісекс.
Видно по кольору ніжок, що молодий, є надія що це всеж півник. І півники ще грудасті, придивіться.
Іще можно дати премікс для несучок, тоді, якщо це курочка, через неділлю занесеться.

2 лайка

З цими складніше, структура пірїни не покаже косиці. Я таких не тримала. Якщо хочеться спробувати, треба дивитися на одновікове стадо. Півень дійсно має довші ноги і крутіші груди, більший гребінь. Тут треба довіряти тому хто їх розводить. Можна ще по клоаці подивитися. Візьміть на звичайному півні потренуйтеся . З боку живота там маленький горбик всередині.

1 лайк

До речі в звичайних чубатих, не пухових, в півнів на чубах пір’я по типу косиць, а в курок заокруглене

1 лайк

Мені сказали що він ще ребенок він ще зовсім молодюсінький і кури його ганяють і голосок у його ще не поставлений не кукарекає.Це він з осіннього виводка помісь.

4 лайка

Так, це саме таке чудо) ваш козлик просто красень)

1 лайк

Наташа то я його буду мінять, якщо ти недалеко могли б обговорить.
Я трохи дала маху в цьому році , прощиталамь хто кому кум., вийшло що я покрила рідну сестру рідним братом тільки вони від різних козочок а батько рідний обом і получились красиві козочки рогаті і з ушками сусліка а от у рості вони відстають від своїх однолітків різниця місяць.Тепер уже родичів боюсь оставлять, нада мінять.

3 лайка

Мої дівчатка яких доглядаю, просили на два тижні а виходить що скоро рік як вони заїхали в Германію всією сім,єю бабушка троє внуків і син з невісткою.На жаль відео не загрузилось

1 лайк

мені кажеться що півень у вас верхні піріни закручуються вниз а в курей вони прямі.Я ціеі осені зарізала 12 штук вони не співали хоча травневі а на розтині показало що дуже малі сімяники.Поміняла з другого табуна в сусідки курку на півня то цей ще голос не зовсім розспіваний але хозяін дуже гарний

2 лайка

Голос хрипкий але ще не співає, мене смущає те що гребінь як у курки я думаю що він повинен бути більшим а по цей час ще нічого не змінилось.Поблизу кури у людей старі а то давно купила б дорослого бо курям моїм два роки хочеться обновить але щоб свій був виводок.

2 лайка

Я раніше купляла курчат але тоді більше ризикую занести інфекцію потом купила дешевий інкубатор на60 яець і дуже задоволена курчата практично не гинуть.А

4 лайка

Ячмінь_800
овес_1200
кукуру бита _660
висівка_300
макуха сон_350
всього 3310
+люцерка в гранулах330 Сухим даю
+гранули жома буряка 265 розмочен даю

У процентах зерносмеь:
Ячмень 24,17%
Овёс 36,25%
Кукуруза 19,94%
Высевка 9,1%
Макуха 10,6%

Це раціон зернових у моїх козочок все змішую і даю зернових по стакану з горою два раща на день виходить по 600- 650 грам в сутки.+ гранули люцерки і гранули жому розмочені.

Хочу знать відгуки по зерновим, що змінить чи добавить із того що я даю .
Зараз кітність 2,5 місяців у 4 кіз.

3 лайка

Да Новий рік це добре, трохи заспокоїлись і знову “В бій ідуть старики"Розслабились трохи а тепер знову звикать і викручуваться із обставин що склались і тут знову зриви, стреси щось мені і ліс не допомагає але може тому що воюю з МиЛаною я її запускаю а вона тільки сходимо в ліс молоко добавляє , я їй кажу на вушко, " рибонько нада йти у відпочинок” і ніякої реакції.
Як кажуть дівчата , псіхонула і все, ой я не витримаю.
Коли запускала Лялічку Алістну внучку , три дойки через день і все пішла на зменшення ну ця принцеса мабуть жде коли я вийду все таки з себе, зараз дою через два дні, сьогодні буду дивиться по вимені не тверде , не переповнене буду відтягувать на довше бо всі козочки із за неї сидять дома.

5 лайков