ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Таня а от у тебе було таке що молоко закипіло.
Там в рецепті не доволять до кипіння а 80 градусів і туди вже льють уксус.
Якщо був случай то який вкус був у того сиру не резиновий.

Я всегда довожу до кипения. Он так более плотный выходит и моим так больше нравится
Нет. Не резиновый совсем.

1 лайк

Таня ти мене заспокоїла а то вже думала що прийдеться собак кормить.
Я посолила а тепер хочу обсипать паприкою, а другий з часником і спеціями думаю буде добренький і можна везти в гості до хрещениці не осоромлюсь.

3 лайка

От тобі й раз, накосиоа вчора трави, одну иачку привезла а подивилась по днях на погоду то тільки четвер під вечір дощ а він був сюніч і тепер трава мокра і що воно ткпер буде, так раділа що знайшла місце з різно травами і я з козами навипередки хто перший чи я накошу чи вони пасучись витопчуть.
Я перемогла але дощ зпаскудив мені вранішній настрій.:disappointed_relieved::thinking:

2 лайка

Кать, а я своим мокрую траву даю… правда, перед этим сено едят немножко. И пасутся и по росе и по мокрой траве

3 лайка

А я ДОБРЕ пресую! На головку сиру з 5 літрів молока (десь 750-800 грам) кладу прес 12 кг. - 2 пляшки води. Оин раз перевертаю і так стоїть до охолодження, ну хоч 2-3 часа.

1 лайк

Було, що і закіпало молоко. І нічого, смачно, плотненький, не кришиться, може тому, що пресований. А ще я солю молоко коли грію - на 5 літрів столова ложка з невеличким верхом,

1 лайк

Попробую так в воскресенье

Маріночка і як не поносять бо із за цього боюсь траву щаберать з поля думаю там на горбку вона бистріше обвітриться і не буде такою мокрою.Спасібо.

Оля я зовсім забула про сіль помолила уже головочку і прес не ложила , я подумала що він і так буде різиновиц а я ще положу прес то просто фор у з сиром поставила одна на одну.
Стоять в спеціях ну спеції пагано взялись мясцями.Трогаю головочки то так тугенькі держаться форми.

1 лайк

Сьогодні у мене прогулка по таву з Сергієм , хлопець підріс слухнянийпока не пристає любить буть разом зі мною щоками тулиться.


Вчора 25 .09 виповнилось 9 місяців.

17 лайков

Гарнюній хлопчик.


На повний ріст він вищий за мене.

27 лайков

Сьогодні зртбила яблучні цукати, шкірка твердувата може в банці і пройде час буде мягшою.

6 лайков

Мій завтрак, творог з цукатими і чашечка кави з молоком.
Цукати до творогу дуже смачно.Але шкірка на зубах мішає. Може хто робив без шкірки? Напишіть мені свій рецепт.
Тут 1000 грам твердих недостиглих яблок без серцевини 200 грам води 1500 цукру 1 чайна ложка кориці і на кінчику ножа ваніль.
Все засипаємо в миску і помішуючи варим да слабкому вогні 40 хвили.

1 лайк

9 лайков


Получилось 4 півлітрові баночки одну лишила на пробу.

8 лайков

Сьогодні уточняла у знаьомої чи треба шкірку чистить ; відповідь була ні, з часом вона помякшає а так цукати не будуть риматися тільки з шкіркою .
Можна добавить листочки перечної мяти а також 500 грам яблук замінити на груші буде ще смачніше.

2 лайка

Катя, какой шикарный Сергий вырастили с пупка, в монастыре хорошие животные, и хозяева заботлив и.
Катя, желаю вам здоровья, терпения, виростить до 3 лет, вот будет результат.

2 лайка

Галя мальчонка и вправду хорош ласковый и поцеловошный сам лезет целоваться а так впитанный мальчик. На пастбище идет как собаченка на пастбище нигде не отстаёт, пасётся активно и наедается.
Я им очень довольна и забеспеченна козлом на года три.

1 лайк

Только что попробовала сыр с Америки, приехали приятели к соседям.Сыр называется //CAMBOZOLA//
вкус отменный маслянистый с голубой плесенью.
Пошустрите в и-нете рецептик и попробуем сделать.
Нам же не в первой экспериментировать.

2 лайка