ЛПХ,,Kaтюша & козы,,


Ось так виглядить під пльонкою де я підвялюю траву і підсушую сіно щоб навать на ніч.

6 лайков

Дівчата Васильківського і Фвстівських раьонів по чом у цьому році гарбузи? Мені предлодили 250 кг гарбузів позаочно і сказали що дам ціну не озвучують це що можу дать 2 головки сиру вилежаного це десь 800 з гаком гривен як думаєте не прогадаю? Мало чи багато?

У нас в райцентрі, на базарі, причеп гарбузів, від легковушки, місяць назад коштував 500-600грн.

У нас зараз на всіх городах гарбузи лежать - насіння забрали а остальне гниє нікому не нужне. У Галі Мінікозка спитайте, наче вона купувала.

Оля я у неї саму першу спитала але їй тоже ціну не назвали а зараз каже що в прошлому році просили всі підряд 1000 гивен за тону це 1 грвна кіло. Але ж то той рік все було дешевше.Мій сир 2 головки за багато буде.800 гривен за 2 кг вилежаного сиру.

Да Мар"яна може бути там 500 кг я колись прицеп брала буряків то там було 500 кг.може буряк важчий від гарбузів вони щитай пустота в середині є у буряк без неї.


Сьогодні робила БелперКнолі зараз в роботі, осталось в спеціях покачать а це буде суміш перців з аджикою у них запах голову кружить такі смачні і 3 штучки будуть в паприкі.

11 лайков

По 1 гривне за кило, даже на ОЛХ видела. А так в основном по 1,5 грн.

1 лайк

Спасіба Інна я с телефону ще не вмію по олх лазить пробувала ну найти так нічого не знайшла.

1 лайк


Попробувала робить пірамідки получились хоть з трудом я їх накладала в чашечку яка в мене є пірамідою але пагано вилазять назад нада щось друге придумать потом уже робить булєти по справжньому.

10 лайков

Просмотрите объявления в местной газете, не знаю как у вас, у нас много предложений о продаже тыквы, цены разные — от 0,80 - до 2грн. Мы привезли тонну по 1грн.

1 лайк

Мені цікпво прошлого разу робила з 8 літрів молока получилось 6 маленьких а сьогодні робила з 10 літрів молока получилось 9 чималеньких приблизно по 180 грам.
І вони в мене розходяться до 1 неділі більш вилежаних ніхто не хоче.

1 лайк

Наташа я і газет не виписую бо на дачі почту не носять., ну тепер знатиму що від 1 до 1.5 гр за кіло. Дякую тобі.

1 лайк

Спасіба Іночка тепер з ціною оприділилась.

Як добре що є багато друзів хоть і вертуально але прийдуть на допомогу.
ДЯКУЮ МОЇ ЛЮБІ ДРУЗІ!

4 лайка

Катя, качають булетики руками, спочатку ніби шарік, а потім придушую в долоні і ніби витягую. А кнолі у Вас класні. Треба і собі купити суху аджику і спробувати. Спасибі за підказку!

Оля дуже смачні ну і гоструваті по перцю дивись не переборщи попробуй один два понравиться потім зробиш більше.Напиклад для мене перець любий гострий я кашляю і душить в горлі значить є алергія на перець а була на все, зараз пройшло а я бачу на перець реагує.

1 лайк

Где заказывали? Подскажите. пожалуйста

девочки я уже ветеран по спинным грыжам перенесла 2 операции если обострение лучше проколоть деклоберн 5 дней он конечно дороже за деклофенак но и результат лучше а еще лучше олфен и прокапаться раз в полгода а велосипед и скутер осторожно и больше ходить чем сидеть и стулья должны быть высокие здоровья вам я могу только посочувствовать

1 лайк

а пособирала заанок рогатых перемотала рога эластичным бинтом ходили так месяца по 3 теперь не дерутся поэтому как мне роги и не мешали все мирные любимчики