ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

А у нас ярморка была и весь день дождик был…

Погода портиться вітер холодний тут під києвом з сторони Одеси.Я зараз на полі ледве сіно на рядюшку нагребла , я нагрібаю а вітер розкидає.Не люблю я такого вітру бо опасаюсь що у сіно може розкрить хоть я сіно і вірьовками пообтягувала щоб хоть трохи провітрювалось , під пьонкою спід низу випадає роса хоть ісіно сухе.

1 лайк

Кать , это сено попреет и придется его выкинуть :disappointed:

Як це попріє я розтягнула пльонку на кілки і воно провітрюється а з низу воно лежить на лагах там набиті доски а потом сіно воно і низом дише. Не лякай мене бо серце стане, не откритим же його тримать.


Ось так виглядає куча , зараз я на клки зафіксувала вірьовки щоб сильно не піддувало щоб не скинуло пльонку вітром.

2 лайка

Сьогодні Фаня так заділа рога ногою що він трохи тріснув і потікла кров але він не відломавсь, довго стояла не їла але пройшов час видно біль ущух і вона почала пастись.
Я вже і сама боюсь цього моменту.

Катюша, это вы сами столько сена заготовили за лето? Или покупали?

Моя на выпасе луснула малую козку и очень сильно получилось, что из под рога сукровица текла. Думала, что вот-вот отвалится рог, а нет. Поносила она его ещё, только ещё больше беречь стала. Гавроша ходила с резинками где-то два месяца. Один отпал, а через день и второй. У Зефирки первый отпал через две недели, а второй через месяца полтора

Да Инна сама тільки це ще не все , є біля сарая копичка на случай коли сильно замете снвг то біля сарая рядом і удобно.Є ще на склоні гори оставила як ніхто не вкраде будем гулять зимою і брать звідти або їсти на природі.Я і зараз кошу , ношу до копиці і ложу під накриття туди можна підійти і перевернкть а коли непогода взять знизу щоб не тягнуть так заранє з кучі.

3 лайка

Я в этом году сначала кучу с соломой вертикально досками обложила, сверху пленку и эту пленку к доскам степлером прикрепила. не поддувает вроде.

Таня я даже і не записала числа але вже довго носить, перший помню що після 3 неділь а це вже мабуть місяця півтора.

Юля ця пльонка якась що реагує на сонце і прохолоду випадає під нею роса так що я спеціально верх притягую вірьовками щоб вітер не зірвав а під пльонку можна зайти і так провітрює і висихає.

Катя, я в шоке…
Столько накосить, наносить…

1 лайк

Січас і доски дорогі , я тоже думала закопать колки а потім доски прибить то получаїться дорого, своїх досток нема даже б/у.

Катя, у меня слов просто нет! Какая вы труженица!

3 лайка

Да Лариса тягала тачкою з мая місяця і досі тягаю щоб і на ніч положить вяле з просушеним мішаю.
ГОЖУ ЇМ ЩОБ ДОЇЛИСЬ ГАРНО:sweat_smile::smile::smiley:

6 лайков

Інна а що робить як ніхто з дітей не може допомогать мушу сама не різать же мені моїх дівчато а продаж жду жду і тишинааа.

2 лайка

Все пленки, брезенты и прочее у меня портятся, и сезона не выдерживают, это с осени до весны. Убедилась, что лучше правильно сделанного стога сена - нет. Это в случае отсутствия чердака и сеновала

Спасибі покійному чоловіку що купив бензокосу вона мене виручає да і кошу по горах і долинах де трактори не поїдуть і не викосять а я скрізь пройду от тільки ту копичку що осталась вивезти неудобно там великі ухаби і тачка не поїде тільки виносить на плечах а мені так важко от і рішила оставить і водить пастись до копички.

1 лайк

Да Наташа я понімаю але нема у мене горища да і для такої кількості коз це яке повинно бути горище щоб на всю зиму вистачило а їх у мене 15 голів осталось, якщо не продадуться 5 дівчат будуть зимувать.

1 лайк