Информация из первых рук от форумчан

У нас тоже тишина. Мы от Вас не далеко.

12 лайков

Усім - доброго ранку! Дніпропетровщина, Криворіжжя - усе спокійно. Кривий Ріг загорожені всі в’їзди в місто . Стоять вогневі точки. Траса перекриваєтся нараз багатьма вогневими устріями .

9 лайков

Велике прохання, як що хтось пише інфу про перекидання москальских військ або ДРГ пишить по плану:
Що виявдено
Місце виявлення
Напрямок пересування
Час точний
Приблизна кількість по порядку.
Дякую вам за розуміння)

10 лайков

Полтава (район) тихо. Всім миру.

15 лайков

Доброе утро. Киев,ночь прошла относительно спокойно.

13 лайков

Слава Україні ! Ми на чернігівщині. Нічь пройшла спокійно, каву випили та помолились гуртом, бо до нас прийшло 20 односельців, до ночі наша компанія має вирости вдвоє. Чьоловіків тільки-но викликали перегороджувати дороги, от і стануть у пригоді наші бетонні блоки) Тримаймось! Все буде Україна!:revolving_hearts:

20 лайков

У нас открываются магазины и аптеки, написали что будут принимать и нал и безнал, уже везут в магазины продукты со складов левого берега и пекарен.

Новая почта тоже по всем нашим сёлам с 10 будет работать на выдачу посылок и денег

12 лайков

У нас побільшало дітей та жінок, чьоловіки приводять та гуртуються захищати! Стріляють дуже близько, але ж чужих бьють, а вони тікають та пакостять- взорвали заправку. Моліть Бога за нас :pray:) Героям слава !

15 лайков

Так ніхто ж не заставляє. Це особистий вибір кожного. Захисники попереджують про можливу небезпеку і радять сховатись в укриття.
А от хто йде туди хтось чи ні то вже таке. Може хтось не боїться бути порізаним банальними осколками скла з вікон які повилітали. Може хтось має зайвий запас бинту чи інших перев’язок. В мене наприклад нема. І мені не складно виконати елементарні засоби безпеки, щоб потім через таку свою впертість не зализувати рани в себе чи своїх дітей. А хто не хоче, то може нікуди не виходити, не клеяти вікна скотчем чи не забивати картоном. До речі, картон ще й прекрасно глушить світло і в хаті можна жити майже нормальним життям поки навколо відносно спокійно.

Для цього є профілактичні бесіди і можна дохідливо вкласти (ті хто в селі в теробороні навіть через місцеву вайбер групу можуть попередити всіх) в голову правила нерозповсюдження інформації і також 102
Було б бажання…

14 лайков

Тернопіль. Цієї ночі від вчорашнього вечора повітряної тривоги не було.
Слава Україні! Дякуємо Богу і Захисникам!

17 лайков

В нашем районе запор. обл. пока спокойно, а день и вечер вчера был очень напряженный для нас. Мы возле атомной, километров в 30 были гости, потом они стали кружлять по всем селам, хорошо, к атомке не поехали, вроде их встретили наши немного положили, они давай назад ехать. В Днепрорудном народ вышел толпой без оружия просто на танки, мер пошел поговорил и они развернулись. А вот затемно слышались взрывы где-то близко, часа 2 шумело. Люди стали как-то обьединяться, немного в себя приходить, варят ежи для танков, собирают шины, мешки с песком, организовали дружины обороны, организовали им питание, собирают подукты, ишут еду для приютов животных(в городе), одно только, походу мы отрезаны от подуктов и горючего. Знакомый ездил по району искал бензин, нарвался на отряд чеченов, чечен отобрал мобилку. Попытка поговорить, чтобы вернуть мобилку привела к автоматной очереди возле ног и выстрелу в мобилку. Другой чечен извинился, сказал, извени его брат, у него брата убили, купишь новую.

17 лайков

Вчора ввечері всією сім"єю провели на подвір"ї два уроки астрономії. Така тиша і такі зорі.
Обладнала підвал, кожному сидяче місце.
Ніч і зараз тихо. Тримаймося!

18 лайков

Під Васильковом.
Васильків відбивав вогонь і одночасно тушили нефтєсхофище.
Пожар приборкали, диму чорного більше нема.
Великий уклін всім хто вів бої і тушили пожарище а головне відвернули катастрофу.
Люди приїжають з дітьми старики .
В магазини нічого не підвозять з продуктів і першої потреби.
Завезли ікру червону рибу за сумашедші ціни.
Можливо це временно але пока так.
За молоком діткам пишу вже список щоб піддержать а його мало бо недавно окотились.
Будем триматись.
А заодно виготовлять коктелі молотова .
Проблема з склотарою та пальним.
Ну нічого зробим скільки знайшли , хоть щось.

20 лайков

пІд Обуховом. Вночі на блокпост вийшла група нзрозумілих чоловіків без розпознавальних знаків. За вимогою тероборони показати документи почали тікати, по нім відкрили вогонь. Одного положили. Вранці , пораясь з козами, знов почула автоматну чергу. В місцевій групі повідоміли, що розстріляли якийсь незрозумілий дрон. Ми напоготові! Село згуртовалося, навить хліб вчора у нас на горі безкоштовно разносили по хатах. Хто ежики варить, хто мішки з піском підвозить, хто їжу, хто коктейлі - на блокпости. Разом ми сила!

21 лайк

Киев. Тихо . Слышно очень далеко грюкает.
Муж пришёлся по магазинам за продуктами.
Многие полностью закрыты. В АТБ, в ФОРУ очереди. Но и те через пару часов закроются. Заканчиваются продукты.

Ничего. Это временно.
Мука есть. Хлеб в доме будет.
Главное, выстоять и сохранить жизнь наших украинцев.

18 лайков

Мариночка, читаю сообщения наших форумчан и сердце радуется. Какие дружные и сплачённые. Спасибо всем.
А мы в Киеве собирает лекарства, одеяла, подушки, продукты, одежду.
Много беженцев с детками. Размещают в д/ садиках, школах и т.д.
Лекарства для наших раненных военных.
Главное выстоять.
Мы победим.

21 лайк

Пока идут переговоры верхов…
в Чернигове бомбят мирных жителей… бомбят город… горит торговый центр Эпицентр… жилые дома горят…Смотрю прямую трансляцию из Чернигова… кошмар…Там наша Инна.

Погибают дети, отрывает ноги прохожим…

У меня интернет пропадает, не всегда есть связь. Девочки, если кто будет на форуме выяснять отношения и переходить на личности флажкуйте, после нескольких флажков сообщения банятся автоматичеки

17 лайков

в Харькове градами разбомбили жилые кварталы Там живут мои дети Очень много раненых среди населения

7 лайков

Мені здається зараз не цього, потрібно єднатися, допомагати один одному. Разом ми все зможемо!

11 лайков

Виточка, дети не пострадали ?
Взять Харков не могут. Харьков сопротивляется.
Боже, храни наш народ.

9 лайков