Аренда коз

Приїде моя студентка на слідуючі вихідні і обовязково буде фото. Маркіз у нас як господар всього двору, ходить до корів і до бичка Султана їсти сіно, якщо йому уже не смакує в кіз.

3 лайка

А я бы на хорошую зеленую травку козюль в аренду сдала на близкое расстояние(не дальше 2-3 км) :slightly_smiling_face: и только вместе с собой :grin: :laughing:

4 лайка

Виходить не я одна себе в оренду пропоную :hahaha: :hahaha: :hahaha:

3 лайка

Як приємно, що люди, які тримають кіз такі відповідальні і турботливі.

1 лайк

В нас є коза Зайка. Так та малого любила, то коли він поїхав, через астму не може їздити в село, хоча там виріс, то вона ще з рік бігала до сусідських онуків, коли ті приїжджали, шукала любимчика свого. Прибіжить понюхає не те. Вертає.Так що память у кіз непогана.
А треба зазначити, що корону має страшну, але не користується ТТТ. Коли малий маневрував раніше між козами було страшнувато, щоб випадково не зачепила. То ми їй трішки кінчики підпиляли,
щоб не як кинжали були.

3 лайка

Ніколи не випалювала ріжки для козей, можливо ви це робили і це бистро робиться, і не страшно? Чи потрібно ветлікаря кликати?

Ні наша ходить з короною, тільки кінчики заткплені. Зрізали по 5 см гостряків. Коли було яскраве сонце на просвіт видно де живий ріг, от і підрізали, щоб не зачепити. Не кровило. Не радикально, але безпечніше.

8 лайков

Когда-то один мой сосед попросил прийти с одной-двумя козочками, чтобы они повыгрызали поросль вишни, которая несанкционировано лезет с корней соседа. Тогда у меня было их четверо, и я посчитала, что будет несправедливо, если пойдут не все. И, конечно, я пошла вместе с ними.
Сосед был очень разочарован, что козы ели не выборочно эту поросль, которую он им показывал, а больше заинтересовались розами :rofl:
На этом “аренда” закончилась :slight_smile:

…угробить животное!!!
Детям подходить к животным без наблюдения взрослого категорически нужно запрещать! Какая козотерапия??? Что им терапевтировать?

11 лайков

Ви звертали увагу на те, як ведуть себе кози на новому пасовищі? Ото так вони і будуть ті газони стригти -поки привикнуть, то аренда скінчиться.

3 лайка

Ось тут пасуться мої кози. Напевно ви праві, пасовища бувають різні, не такі як у мене

19 лайков

Для того, щоб кози працювали газонокосилками, по-перше, це повинні бути кози мясної породи без підгодівлі концентратами. По друге - це повинна бути ідеальна огорожена ділянка, де козам можна їсти все. Бо в першу чергу вони зїдять фруктові дерева, плодово-ягідні кущі і рози. Не можна випасати козу на мотузку поблизу кущів і високих бурянів. По третє - поблизу не повинно бути собак і дітей без нагляду.
Особисто я не дала б козу в аренду. Зараз масса тварин, яких віддають за копійки. Так що без козинього молока може залишитись тільки ледачий.

16 лайков

Каждый год покупаю нового козлика для своих козочек. Если б кто давал мне в аренду на недельку - две, я б не отказалась.

2 лайка

Это вы так говорите, потому что везло до настоящего момента.
Любое новое животное нужно месяц содержать в карантине.
Не дай Бог привезти себе какую-то заразу по типу Проблема месяца декабря Пастереллез!.

Несколько дней - и у вас больше нет коз! И не только коз.

Обратная ситуация. Купили вы себе очень достойного козла, долларов за тысячу. Все у вас с ним замечательно. Попросила подружка “в аренду на недельку”. Дали. И кормили вроде правильно, приехал домой. И через какое-то время у вас Проблема месяца декабря Пастереллез!.
И не только козла не стало, а и всех остальных, предположим, таких же дорогостоящих животных.
Стоит оно того?

Пусть даже не болезнь. Дали вы своего козла, покормили там его другим кормом. А в корме невзначай попались злобные микотоксины. Ну вот сложилось так - именно вашему козлу достались. И козла не стало.
Стоит оно того?

Список можно продолжить еще разными вариантами развития событий.
Я своих козлов никогда никому не дам и своими козлами никогда не покрою чужую козу.

15 лайков

Поцікавилась цією темою на німецькомовному просторі. Виявила дуже великий попит на “еко-газонокосарки”. Знайшла навіть кілька господорств, що займаються такого типу дизайном , типу цього
https://bnn.de/nachrichten/tiere/schafe-und-ziegen-als-tierische-rasenmaeher

Але на форумах козоводів, де потенційні орендарі шукають тварин, всі категорично відмовляють. З причин, які вже описані в коментарях вище.

6 лайков

Колись давно бачила сюжет ,овець беруть у використання ,як газонокосилки , при цьому у господарів був брак паші . То якщо їм там вдосталь їжі , а за вівцями трохи інший догляд ніж за козами , і господар може навідуватись і дивитись як там вони проживають - то чому б і ні .
А кози поз’їдають що треба і не треба (дерева,кущі) , плюс їх треба доїти , на мою думку для аренди вони не підходять , і плюс зміна господарів .

9 лайков

Ага,если еще и хозяйку кормили-поили,то можно и остаться в аренде :joy:

7 лайков

А если там ещё и мужчина хороший, то навсегда остаться стричь газоны :rofl:

14 лайков

С выше сказанного нужно ввести новую специальность - ревизор коз (сданых в аренду). Но что делать из пастереллиозом? Когда появиться вакцина, то наверное 10 % хозяев согласиться сдавать.

1 лайк

Пастереллез - это всего лишь одна из проблем, вакцина существует. Но есть еще огромное множество всяких опасных инфекционных заболеваний. Ото всех не привьешь.

3 лайка

У мене козел працює гозонокасилкою,і у теплу пору року цілодобово косить,до сараю попадає тільки коли у ночі появляєця мороз. Раз на день ношу йому воду та перебиваю.Після нього косити нетреба.

2 лайка