Шукаємо гарного козла для покриття)!

Шановні козоводи Доброго Дня!)
Завчасно шукаємо кавалера,для нашої мадам).Можливо тут є козоводи не дуже далеко від м.Фастова ,які мають гарного козлика,будемо раді новим знайомствам:hugs::heart:

3 лайка

Вы для покрытия ищете или хотите в хозяйство взять?

3 лайка

Так…щоб покрити)

1 лайк

Козел має бути свій. Тоді всі щасливі. Доречі смердять прості козли, особливо народжені від боизьких родичів. В мене козел вже 2 роки і запаху немає. Заано-нубієць.

Це я до того, що можливо саме це зупиняло від купівлі для тримання…

3 лайка

Дякую за пораду!)Хто знає…можливо так і буде в майбутньому).

Доброго дня. Ми знаходимось у м.Василькові і маємо гарного козла (50*50 мама Ламанча батько Козел Зааненський). Йому півтора роки, усі козенята від нього в цьому році вдалися нівроку. Запрошуємо Вашу кізоньку в гості)).

Не можу зрозуміти… Чому майже всі так сильно проти, щоб привели до козла кізочку на парування? Якщо кізка здорова, і не безкоштовно, то чому ж не можна? Не всі можуть (і фінансово, і фізично) утримувати козла, і приміщення не у всіх є, і сіна накосити, і багато ще різних причин. Наприклад, у нас дві кізки, сарай маленький, і тримати козла, щоб раз на рік спарувати, ну не логічно якось…
Сама придивляюся тут на сайті, до кого б у гості з нареченими восени напроситися)) ), і тут - бац! - читаю, що ніхто такого не любить.

4 лайка

Если визуально коза здорова, это совсем не значит что нет никаких болезней! Особенно которые передаются половым путём! Сдайте все анализы, мазки, и тогда люди подумают, а лечить все своё стадо после «одной здоровой» никто не хочет! И точно так же люди находят место для козла, растят его, косят ему траву… а потом приходит «здоровая коза», а ваши потом начинают болеть и умирать…

15 лайков

Полностью согласна.
А ещё можно добавить, что если козы две, то сдать все необходимые анализы и
приехать, к чистокровному , например, англо-нубийскому козлу , это будет Вам дороже ,чем купить своего козлика. Потомство дорогих производителей то же стоит дорого.
К хорошим процентным козлам то же не знаю ,чтоб так просто пускали… Каждый своим козлом дорожит и стадом !
А с весны найти маленького процентного козлика совсем не сложно и цены на них сейчас очень даже приемлемые. До осени вот уже и жених для двух дам вырос. Не так это сложно , как кажется. Намного сложнее потом найти вариант паровки в чужем хозяйстве , вложится во все вышеперечисленное и успеть в нужный момент в нужное место. А кормить и содержать козлика надо, конечно. За то свой.
Мне сегодня то же звонили с такими вопросами…

15 лайков

Да, постоянно с такими вопросами звонят и просят покрыть. Говорю возьмите козлика маленького, вырастите, покройте, а потом решайте оставлять на зиму или нет, ещё и заработаете ) можно пол округи покрыть… никто не хочет почему-то… :roll_eyes: и заработок такой не интересен…
А мне из-за даже 1000грн. потом лечить все мое поголовье дорого как говориться рубль заработал сто потерял… дорого это очень… и не стоит того, если учесть, ещё, что можно потерять дорогих племенных животных, на которых копил не один день… да и просто любимок в которых душа и сердце.

12 лайков

Історія з ветеринарної практики. Почали до мене звертатися власники корів після паровки з одим бичечком - трихомоноз. Я й кажу дільничному вету - так і так. А вона зітхає - та ми говорили власнику, що бичечка треба пролікувати, а він: “Так хіба ж бичечок хворий? Він же ж їсть!”
Так і з козами. Всі їдять, тільки деякі абортують або безплідними стають.

8 лайков

Люди добрі :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:
Я ж нікого не змушую і силою того козла не братиму.
По-перше я не торгуюся за ціну,по-друге не відмовляюся від умов господарів…А ви вже тапками закидали)…
Дякую за розуміння ,хто відгукнувся і дав контакти!)

4 лайка

Можна ж просто написати:маю козла,умови покриття такі-то…

1 лайк

Ириш, тапками никто не кидает - просто обьяснили, ПОЧЕМУ не паруем чужих коз. Лично я прошла через такое - не было своего козла, свозили к парню и заработали такую болячку, что пришлось ДВА месяца лечить всех четырех коз! С тех пор держу своих козлов и чужих девушек ими не крою

5 лайков

Я не кидала тапками, а объяснила. Я дорожу своими девочками и мальчиками, и рисковать их доровьем я не буду. Просто риск есть что ваша коза может заразится От Козлика, который кроет всех коз подряд.

3 лайка

Это я еще к тому написала, что и вы не будете уверены, что ваши здоровые козочки не подцепят чего от козла - вряд ли вам предоставять козлика, у которого сделаны свежие анализы на массу заболеваний.

2 лайка

Дівчата,я це все розумію…І абсолютно погоджуюсь ,що ризик може бути.Тоді порадьте як зробити?Не крити козу,тому що свого козла немає?
В цьому році точно не передбачається.
Невже ви всі починали з великого стада,породи,з супер умов?просто цікаво?)

1 лайк

нет конечно, я купила первых двух козлов, когда у меня было всего 4 козы. Двух маленьких, потому что держать надо отдельно от коз, а одному будет скучно и начнет выбрасывать лишнюю энергию куда ни попадя - перегородки, стенки может одинокий козел развалить. Когда оставила от этих козликов себе девочек - продала, купила снова пару трехнедельных одного возраста, сейчас им по 2,5 года, милые создания, никаких проблем. И даже когда подселила к ним третьего взрослого козла - камерунца, особого выяснения отношений не было. Так вот и живем - 11 взрослых коз, и три козла.

1 лайк

Я виросла в селі,з бабусею у якої було завжди дві кози.Після смерті бабусі кіз тримала моя тітка.Влітку ми їздили з донею на молочко,і бавилися з козенятами.Потім народилася кізка,яку моя доця назвала Моня…І чомусь саме ця коза стала нам "своєю"Тітка захворіла…Ноги викрутило як колеса,ходити тяжко…Весною одна коза відірвалася і впала в якусь яму.Моню вирішили продати. Я живу в місті.В приватному будинку ділянкою в 10 сот.Тут побуваний будинок,гараж,баня…Але Моню віддати “непонятно кому” я не змогла.Сіли з чоловіком в машину і поїхали в Черкаську обл.Моня живе в бані🙄Їй там пречудово!
На даному етапі будуємо їй житло.Благо поруч незабудована ділянка,де можу пасти.Сіно замовила-купила.Почали перевіряти здоров’я .Дещо відправили в Харків,щось перевіряємо в місцевих.Консультуюся з ветлікарями по будь-яких питаннях,так як ніякого опиту не маю.Козу обожнюю і я і сім’я…
Звісно ми почали говорити про "більше кіз і село":relaxed:…І про цапа теж)
Але виходячи з умов ,які маю на сьогодні -написала оголошення про пошук кавалера тут.
На сьогодні гарні умови можу гарантувати поки що лиш Моні і її дітям в майбутньому.
Купити цапа ,щоб зарізати на зиму я не зможу,чоловік тим більше.
На рахунок ціни,повторюсь,я не торгуюся…На умови щодо обстеження погоджуюсь.
Можливо можна запліднити її з пробірки,теж розглянула б…Але тут поруч,не чула про таку послугу,як і не бачила цапів).

5 лайков

Мы никаких тапок не кидаем, мы делимся опытом…
То что девочки начали писать в теме, это не лично Вам , задали вопрос

Мы и ответили.

Одной козочке скучно будет , козы стадные животные. На данный момент можно вполне поселить козлика с нею вместе в той же бане… Если он безрогий и молоденький, подружатся. У меня, например, молоденький племенной козлик живёт сейчас совместно с взрослыми козами, в фартухе. Спит с ними “в обнимку” . Одному ему скучно,не хочет в отдельную стайку, кричит.
Но мой, конечно, не воняет (порода + возраст). Если даже другой будет попахивать , так козочка ещё не дойная. Возможно это то же вариант. А дальше ведь сами пишете

То и козлика через перегородку ,со временем…

Может, кто то и откликнется спаровать своим козлом Вашу козочку. Мы просто описали тенденцию .
Удачи Вам ! Думаю, Монина семья однозначно увеличится со временем , в таких заботливых руках! Так душевно написали.
А на форуме много дельной информации для начинающих.

2 лайка