EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Выпадение (выворот) влагалища у коз - причины, последствия, профилактика.

(Світлана) #21

Якраз вчасно. Дякую за таку тему.

(Ольга) #22

От читаю тему - про мою козу написано.
Коза крупна, полтавка, чекаємо третій окот. Пузо в неї завжди здооорове, як ми її купили після першого окоту, то я чекала 5 місяців, думала, що вона кітна від сина (козенята до двох місяців були під мамкою, козу не доїли). До їжі коза добра. За другим окотом біла трійня, 4100, 4200, 2,1. Ходила - як корабель. Перед самам окотом в лежачому положенні “виглядало” як маленьке яблучко. Після окоту все ОК. Але тут є пункт №2 , погане кріплення вимені. і багатоплідність.
Зараз коза все той же корабель, окот на 20.03 Як лежить, то знов яблуко видно, встає - ховається, пісяє і какає часто і по трошку. Даю сіно лугове, сушені гіллячки з листям, просто гіллячки свіжі , кукурудзу, живину, ячмінь рано і ввечері грам по 200 (сумарно суміші на раз). Сіль, вода, але п"є не багато. Побачимо, як окотиться. Вибраковувать жалко (пока), а там час покаже. Глистогонена весною і восени , перед паруванням.
Пузата коза завжди, а от чи жирна була, як купили, то це питання. Там була солома і омела (на вербах багато), овочів не було.
Питання: після окоту такій козі ставити внутріматочну свічку? (це щоб запастися, а то раптом окот вночі)

(Ольга) #23

Яблуко - то ще допустимо. А от коли динька - то треба задумались.

(Ольга) #24

З якою метою ставити?

(Ольга) #25

Оля, я з метою -“мати про запас”. Нічого сама не прописую… А питаю, а то раптом на оте яблучко якась погана мікробинка сяде, то щоб в середину не попала.
Оля, я питала по телефону про вим"я. Зараз воно менше стало і друга доля почала появлятися, уже не тряпочка. А молока ще нема. До строку нам ще тиждень. Чекаємо.
Дякую за відповідь.

(Ольга) #26

Ну тоді конкретно свічка з антибіотиком і тільки після виходу посліду і у самісіньку матку, а не в піхву.