ВусаЛапиХвіст

Доброго дня, шановні форумчани і гості мого віртуального будиночка. Звати мене Марина, проживаю в живописному місті Чигирин, що на Черкащині.
Живемо з чоловіком в своєму будинку поблизу річки Тясмин. Маємо трьох діток, а також собаку Джессіку та котика Кекса.
Я захоплююсь квітникарством, люблю копирсатися в клумбах та в огороді😁.
Буду поступово детальніше розповідати про своє господарство та викладати фото.
І прошу звертатися до мене на ТИ, так буде приємніше і тепліше спілкуватись😉

34 лайка

Добро пожаловать! Рассказывайте и показывайте своих подопечных.
У нас тоже есть Джессика! Только козочка :slightly_smiling_face:

1 лайк

39 лайков

Це наша дівчинка, любимка🥰 порода золотистий ретривер їй 4 роки. І доречі чоловік її теж лагідно називає козою😁 є якась схожість🤭

3 лайка

Вітаю Марина, собачка супер, така: Дратуті :relaxed:,у віконце…
А фіалочки і я люблю , трошки маю . Цікаво ,велика у Вас колекція ?

4 лайка


Кіт Кекс, дуже ділова "ковбаса":joy:, з розряду тих, що в обіду себе не дасть, або як кажуть з таким котом і собаки не треба:face_with_hand_over_mouth:, кусючий-царапучий.

36 лайков

Фото позаминулого року, фіалочки всі роздарила як вагітна була, бо знала що після народження малюка не вистачить часу на квіти. З кімнатних лишилися орхідеї, філодендрони, фікуси, такі самі невибагливі.

3 лайка

Трохи весни в стрічку😉

32 лайка

Здравствуйте! Как у вас красиво! Только сердечки кончились, поэтому так:heart::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

1 лайк

Приветствую Марина,с открытием виртуального домика, мира и добра вашему дому. :blush: Заходите в гости, буду рада http://forum.kozovod.com/t/poberezhe-azova/31831

1 лайк

С новым местом, с новосельем!
С новым счастьем в новый день!
И пускай в пылу веселья
Хлопотать не будет лень.

Вам теперь не до рутины —
Сам себе «дизайн-проект»:
Где повесите картины
И каких цветов гардины?
Проявляйте интеллект.

И, конечно, мы не прочь
Вам всегда во всём помочь.
В вашем гнёздышке уютном
Будет пусть ежеминутным
Счастье, радость и успех,
Пусть не молкнет добрый смех,

Пусть всегда живётся вместе
Веселей на новом месте.
И здоровья вам, и лада,
И приятного уклада,
И удачных переделок,
И душевных посиделок.
:house: :wilted_flower: :tulip: :rose: :heart_eyes: :smiley: :heart: :heart: :heart:
@polissianata

6 лайков

Марина, вітаю на форумі. Квіти і тваринки супер :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.

1 лайк

Привіт, Марина! Вітаю на форумі :rose: :rose: :rose: Ми з одного міста,ти мене чудово знаєш :wink: :wink: :wink:

2 лайка

Привіт, Іринко, звичайно ж знаю, рада бачити😉Дякую за привітання😊

2 лайка

Дякую всім за привітання, дуже приємно:bouquet::kissing_heart:Заходьте в гості, буду рада:wink:

3 лайка

Здравствуйте,очень уютно у вас,по весеннему тепло,заходите и в мой домик,мое хозяйство Добродар.

1 лайк

Здравствуйте. Розы такие красивые! :slight_smile:

1 лайк

Дякую, їх у мене значно більше, але за правилами не можна багато фотографій виставляти, то я стараюсь не порушувати правила😉

2 лайка

Много это сколько?

Точно не скажу, ну кущів сорок приблизно.

3 лайка