Плюшеві Вушка

Ми молода сім’я із Черкащини, вирішили спробувати себе в сільському господарстві. Після народження дитини нам виявилося мало турбот і почали обростати хазяйством. Спершу в нас появилися собаки, чоловік давно мріяв про лабрадорів


Завели хлопчика і дівчинку Лаккі і Луна назвали
Тут ми ролі розподілилися, чоловік називав дитину а я вже собак :joy::grin:
А далі посипалось… купили козочок.
Далі буду вести розповідь від лиця дитини :blush:
" Всім привіт мене звати Даяна і я хочу трішки поділитися з вами своїм життям :blush: розпочнемо з самого початку,а саме з мого народження
Народилась я 3квітня 2019 року,так так я ще зовсім юна баришня :wink:
І з моєю появою турбот в сім’ї прибавилось…але моїм батькам цього було мало і вирішили вони себе спробувати у козоводстві,і все це лягло на мої маленькі плечі :grin: паси козочок, корми козочок,але що я хочу вам сказати з цим я справлялася як найкраще,адже я мамина і папина помічниця… першого квітня 2020 року у нас з’явились наші нові мешканці: дві кізочки і цапчик,мені дуууже сподобалось обирати їм імена :grinning:хлопчика назвали Баюн а дівчаток Фіра і Афіна (вони сестрички)…так як Баюн був маленький то він тиждень жив з нами в будинку і я з ним гралася:blush: Ви напевно не повірите але маєте знати чим керувалися мої батьки коли заводили кіз, їм сподобались Вушка :grin::joy::joy: Вушка! Ви можете уявити?! :grin:Не удої, не якість молока,не кількість приплоду а Вушка :smile: хоча маю з ними погодитись,класні у них вуха,я сама дуже люблю їх потягати за них :relaxed:
Що для нас було відкриттям так це те що козенята п’ють багато молока,це добре що мої бабуся і дідусь по мамі тримають корів :slightly_smiling_face:просто цього батьки не врахували :slightly_smiling_face:Вушка все рішають :smile:
Як ви здогадалися 3козенят це був не кінець,батьки мої пішли далі і купили ще трьох козеняток із того самого господарства,це були сестрички від однієї мами Нюша,Няша і Маняша
Наміру зупинятись у батьків не було і наша родина поповнилася ще на трьох дівчаток,купували в себе в селі і в сусідньому відсоткових козочок. Дві сестрички:Шурка і Мурка,а також ще Філіна, от так ми укомплектувалися :blush::blush::blush:"
Продовження буде… .Шановні читачі як вам така рубрика?!чи сподобалось ставте лайки :heart: пишіть коментарі,питання :slightly_smiling_face: всім гарного дня та хорошого настрою.Дякую що виділили час і прочитали наша велика Козородина :hugs::goat:

62 лайка

привіт :heart_eyes_cat:! Чудова у вас сім’я та маленька Даяна сімпампулька :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:! Ви молодці ) бажаю вам вушків гарнюніх побільше!

5 лайков

С открытием виртуального домика! Красивая у вас семья и главный козовод!)

5 лайков

Дякуємо величезне :heart_eyes: такі приємні коментарі, ще більше надихають вести свою сторіночку :blush:

5 лайков

Спасибо огромное :blush::blush::blush: будем стараться вести активно страничку и делиться хорошими фото

6 лайков

А зараз буду більш детально знайомити з нашими дітками 2020 року, так сказати відмотаємо час назад :slightly_smiling_face:
І розпочну з нашої першої трійки


Наш хлопчик Баюн
За ним дві рижі “бєстії” Фіра та Афіна
Нюша Няша і Маняша до нас приєдналися 14 квітня, так як з чоловіком порадились і він сказав що для такого кавалера двох дівчаток замало фото маленьких разом не знайшла,ось на фото Нюша і Няша (розрізняємо їх по вухах :slightly_smiling_face: в Нюші більш темніші і вона більше на батька схожа за статурою - крупна дівчинка) це з Няшою в нас ніжності :blush:
Далі придбали двох біленьких сестричок із сусіднього села
Шурка і Мурка, різняться вухами, у Мурки одне вушко в трубочку як у звичайної кози
Ще трішки фото накидаю малечі

Ще ж Маняшу…Маняшуууу забула її саме найпростіше було розпізнати,біла пляма на боку. А сіра козочка то Філіна,в нас в селі брали

31 лайк

Поздравляю с открытием домика!
Пусть у вас всё будет хорошо и все будут здоровы и счастливы!
У меня тоже есть козодевочка Фира. Любимая козочка мужа :smiling_face_with_three_hearts:.

4 лайка

З новосіллям :rose::rose::rose:
Усіляких вам гараздів та побільше позитивних моментів у житті :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

4 лайка

Щиро дякуємо :heart_eyes: так приємно коли прийняли в таку велику родину :slightly_smiling_face: навіть і не думала що може бути такий збіг,покажіть свою красуню Фіру :goat::heart:

4 лайка

Дуже дякуємо, такі теплі щирі побажання :heart_eyes::kissing_heart: і вам лише всього хорошого світлого доброго :rose::rose::rose:

4 лайка

какие славные и красивые :heart_eyes: хорошо, что вы открыли домик!

4 лайка

нежности с Няшей :heart_eyes:, просто умироторенное общение без слов :hugs:

3 лайка

Привіт сусідам! З новосіллям! Як гарно у вас!

4 лайка

Дякуємо вам велике :kissing_heart: будемо і далі по чуть чуть показувати свої досягнення за рік в козоводстві :blush: я взагалі люблю тварин, але кози тепер моя любов :heart::goat: не думала що вони такі ніжні і так відчувають хазяїна і ручні ручні. Дуже тішуся ними :relaxed: хочеться більше і більше тримати, адже тепер це як діти, напочатку хотіла всіх цапиків які народжувалися нам лишати,але чоловік відговорив, тому знайшла їм гарні люблячі руки
Ось мій “пєрвєнєц”



Коли вперше була в ролі акушера, то навіть руки трусилися після :grin: і в шоці ходила, що я змогла ми це з Муркою зробили,вже як її подоїла і покормила малечу трохи прийшла в себе і така ходила щаслива :blush::blush::blush: ейфорія
Хлопчик дуууже красивим получився і знайшов люблячу родину :heart:

25 лайков

Сама тішусь із того фото :heart_eyes: Няшка не дарма так названа вона із трьох дівчаток сама нєженка, любить прийти поняшитись) щоб її погладили почухали,щось добреньке дали :wink:


І головне потицятись мордочкою до носа мого :grin: свого роду поцілунки :kiss::kiss::kiss::goat::smile:

23 лайка

Дякуємо :kiss::rose::rose::rose: обживаємось потихеньку і продовжуємо нашу історію із козочками

24 лайка

В Вы откуда из Черкасской области? Сама родом с Черкасс

1 лайк

Ми живемо в мальовничому селі Хлипнівка Звенигородського району :blush: в Черкасах родичів маємо, так і Даянку народжувала у вашому перонатальному центрі) можна сказати що Черкаси добре знаємо

5 лайков

Продовжу нашу розповідь :goat::goat::goat::goat::goat:
Паралельно нам папка чоловіка теж купив і тримає кізок,це він нас заагітував на нубійців,адже до цього ми і уявлення не мали що так багато різних пород кізок є :relaxed:
Розпочав він із простих кізок дворянок Айки і Зайки (купував кітних) , хотів більше попрактикуватися на цих козочках


Ось Айка на фото, вона повністю відповідає своєму імені - всіх бодає :grin:
Папка із нашими малюками, перше наше припасання 2020 року
Потім в сусідньому селі придбав козу із козеням % нубійців Кнопку і її доньку Біксу
Бікса із своєю темною плямистою донькою

Кнопка з донею Барбі
І ось так зараз виглядає наше об’єднане стадо :blush::goat::goat::goat::goat::goat:

Лише частина на фото

23 лайка

Про мого “пєрвєнца” ви вже знаєте, але ж у мене ще є дітки :slightly_smiling_face:
Другою мене порадувала Фіра і привела мені чудових дівчинку і хлопчика




Наш хлопчик красунчик знайшов уже люблячу родину

Далі мене потішила Філіна також різнополою двійнею - Вовченята ми їх назвали, сіренькі, маленькі :goat::blush:
Хлопчик в генах має дєдушку із лунним окрасом а дівчинка пішла вся в маму :slightly_smiling_face:

Наступна малеча від Шурки
Дві кізоньки Карамелька і Лялька


Із щасливим багатодітними татусем

26 лайков