Черкаська область!куплю АН козочьку в розстрочку

Всім доброго здоров’я!дуже давно мрію про АН від50%і вище,козуню,але немає такої можливості відразу купити ,у нас велика родина,а мрія моя ніяк незбудеться,може найдеться така людина що погодиться продати в розстрочку на пару місяців.мій вайбер 0632273968.Тільки будь ласка без критеки!Шукаю козочьку по Черкаській області,так як свого транспорту намаємо.

10 лайков

Яночка, следите за новогодним конкурсом, а вдруг будет приз. Если постараться, то можна и выиграть.

6 лайков

Дякую,буду слідкувати,я зараз напевно кругом слідкую,та шукаю, обов’язково найду,свою.

2 лайка

У мене була 50/50 ламанче-нубійка. Але ж доставка золота вийде. Знайдете вашу козочку, вам пощастить

3 лайка

Якщо є кози годувальниці шукайте маленьку, днів до 10, її можна привезти в сумці в коробці. З соски вигодуєте. Виростите під себе, і в своєму стаді. Взяті дорослими не те. Взнайте, може в Сергії будуть такі козенята. В неї дуже гарні кози. 50:50 заан - нуб дуже гарні, це якщо для молока, а якщо для документів то тоді шукайте чистопородну.

7 лайков

В Умані зараз продають за 6500грн.підрощену козочку. Може попитали б за розстрочку?

1 лайк

Я чисто породну з документами,фінансово,незможу купить,і за документи я нестримлюсь,для родини,маленьких козочьок теж не вийде взять,запускаю своїх дівчят

Я якраз балакала,з жіночькой,но в розстрочку я непитала,запитаю можливе щось получеться

Порада від душі , чекайте в Сергії козенят , ставайте в чергу. В нас від неї кізка, то дуже задоволені. Але і годувати треба. Бо коли в рік окотилася і давала багато, то це була прогулянка над прірвою, крок вбік і зірвешся

4 лайка

В розстрочку не беріть, зберіть суму і купіть. Таким чином не підставляти мете ні себе ,ні продавця. Відкладайте щомісяця нз. Тоді купите

1 лайк

Я і козенят ком купила,але проблема небуде чим малечю кормить, молока немає

Так буде весна, буде молоко, будуть гроші, будуть козенята. Вирішувати Вам. Це я написала як би робила я

3 лайка

Яна, а на аватаркі не ваше козеня?
У Вас є взагалі кози?
Підтверджую, у Сергії гарні кози.

1 лайк

Знаєте,ви правильно кажете,но знаете,воно як захочеться,то з шкури випнешся,і гроші найду,і все .

Так це мій Мартін❤️,в мене дві козочьки первістки.

Ну? Так у Вас від Мартіна будуть гарні дітки, чи Ви ще хочете?

1 лайк

Тоді нащо Вам купівля на виплату?

1 лайк

Так ще одну козочьку хочю,а от моїх,кіз залишу, козочьку обов’язково

Ну я бы тогда предложила обратить внимание на объявление от Инны Варвары. Да, она из Чернигова, но козочки маленькие и можна спокойно привести в сумке.

2 лайка

Так молока ж нема