Скоро окоти, буду козеняток роздавати за символічну плату, бо козенят ми не ріжем. Черкасская обл. Степанки

дорогі козоводи скоро окоти і що робить з козлятами якщо хто їсть козяче мьясо або кому потрібні козочки відгукніться. ми не ріжем і козочок достатьньо . то відправлю за чисто символічну цінуа їх буде багато 16 кіз кітних

31 лайк

Доброго вечора,а яка у Вас порода ,?нам би дівчаток нубійочок або зааненських , правда ми живемо аж в Харківській області мабуть не вийде нічого ,я Вам бажаю вдало пристроїти малечку.

5 лайков

Если к тому времени как будете продавать мы дом приобретем, то стану в очередь на покупку. Можете фото выставить кого продавать будете?

1 лайк

девочек однозначно продам и мальчиков желательно на племя от козочек которых привезла из созидоры а остальных по чем небудь

1 лайк

Добрий день, як з’являться козенятка пишіть, якщо мама і папа хороші я б у вас забрала - купила б залишила собі на молочко) Тільки хотіла дізнатися чи передаєте в сторону Києва?

1 лайк

січас передать не проблема мені передавали англонубійчика маршруткою і все добре. поки маленькі дорогою сплять а маршрутки кожні пів години ходять

2 лайка

А коли у вас окоти будуть?

2 лайка

після 10 лютого я постараюсь фотографувать і викладать на свою сторінку

5 лайков

Я теж купити хочу на плем’я козачок на м’ясо нам непотрібні ми козлятини не їмо.,у нас ціль на молоко шоб займатися сирамми.Так що якщо може буде така можливість щоб передати маленьких дівчаток то я з привеликим задоволенням куплю по розумній ціні.

1 лайк

Дамы и господа, тема на козьем рынке, для продажи, а не рассуждений и споров.

2 лайка

Можна у вас купити кізочок маленьких де ви живете в черкаські обл або мій номер тел 0980997872

1 лайк

Доброго дня, а Ваші кізочки яких порід? Цікавлять зааненські кізочка та козлик.

1 лайк

в більшості зааненські є ламанчі 1 горьковська .карликові

2 лайка

Хотів би уточнити які саме карлики? Гноми чи камерунці і так само за ламанчі ? В яких місяцях у вас окоти щоб не прогавити. Козочок хочу для подальшого утримання , тобто не на м’ясо.

1 лайк

ні не камерунці гноми ламанчі чесно кажучи я не знаю повністю їх родовід але вага не привешає 25 кіл.цап до 40 кг молочко солодке жирне до 2 літ.але так як нема вигулу і вони разом з великими .то здорові часто обіжають відштовхують. то після окотів бкду подавать обьяву і продавать окоти з середини лютого і до середини квітня але більшість лютий березень

1 лайк

Дякую буду погляду вати .

1 лайк

гномиків вигідно держать для сиру і їдять те що зьїсть одна велика то нагодувати можна 3

6 лайков

А ваших гномиків десь можна побачити чи у вас фото на сторінці не має?

А надої у гномів які? Літер-півтора дають?

1 лайк

да до двох літрів правда завжди держала біля них козенят бо родяться по півтора кіла

4 лайка