ВусаЛапиХвіст

доброго ранку землякам я з степанок теж біля тясмину в минулому квіткар тепер з теплиць де вирощували квіти у мене ферма для милих кізоньок

1 лайк

Доброго ранку землякам😉. Я оце теж загорілась кізками, а чоловік мені так і сказав, візьми собі кізку, пограєшся, вона пооб’їдає твої рози, садочок, огород, а тоді побачимо що ти заспіваєш. Та мене це чогось не зупиняє😁

4 лайка

як що буде загородка не обїсть. подивіться на фото у нас кози в загороді я не пасу. а квіти повиводились мало залишилось до землі не нахиляюсь перенесла 2 операції на хребті тепер стою або лежу рідко на стільчик сідаю. тільки як в черкаси їду або доюа нахилятись то на 10 хв.

1 лайк

Дякую за пораду, обов’язково загляну до вас, я теж про загородку думаю.

1 лайк

Минулої весни вирішили ми нашу Джессіку пов’язати, бо дівчинка вже доросла (на той момент було 3 роки), та й знаю що собак треба в’язати, бо інакше із здоров’ям можуть бути проблеми. Вишукали їй красеня нареченого і повезли в Канів на весілля🤭


На фото наші молодята😊
Чоловік мій її звозив на в’язку, та й поїхав на заробітки, а мені лишилося саме цікаве, прийняти роди. Я наче й не з боязких, та похвилюватися довелося.
Настав довгожданний день, моя Джессі почала грибти підстилки, а за тиждень до цього вирила у дворі нору в якій вся поміщалася. Я з градусником кожну годину міряю їй температуру, вона спершу сопротівлялась, а тоді вже звикла, дума міряй та відчепися🤪.
Рожали ми з нею всю ніч, я періодично від неї бігала до свого малого, кормити, йому на той момент було 7 місяців. А на ранок у нас було п’ятеро чудових маляток, 2 хлопчики і 3 дівчинки🤗.

І все б нічого, але далі коли я підклала цуценят до мами вона починала гарчати, я спочатку думала що то вона на мене, а тоді зрозуміла, вона не розуміє що то її діти і ричить на них😭. Добре що на зв’язку постійно була заводчиця нашого жениха, вона підтримувала і підказувала як діяти. Я примусово вкладала собаку кожну годину щоб вона кормила малечу, а ще виявилося що цуценяти не можуть самі опорожнятися, якщо мама їх не вилизує😭. Кожні дві години я брала теплу водичку і тряпочку і “вилизувала” їх замість неї. Добре що свекруха допомагала в перші дні з малим, а середня донечка з цуценятами і разом ми впорались🥰



Так я стала ще й собача мама🤭 і тепер точно знаю, що не все так просто як здається на перший погляд😉

27 лайков

Какие же милые малыши!

3 лайка

Красавчики и молодожены и щеночки :+1:,а потом все таки мамочка приняла малышей или вы так и выхаживали их?

1 лайк

Які гарнесенькі :hugs::hugs::hugs:, а чому старших четверо?

1 лайк

П’ятий не вліз в букет🤗

1 лайк

Такі красивіця порода- мрія моєї старшої доньки.

1 лайк

Прийняла через 7 днів. А до цього одного навіть укусила, після цього кормила в наморднику.

1 лайк

Якщо щось цікавить - запитуйте, поділюсь досвідом. Порода дуже дружелюбна, це собака-компаньйон, нянька🤗

1 лайк

Дякую, це донька порода дуже подобається але ми з дружиною наполягли, що дуже велика собака для квартири не підходить, тому завели спаніель,. їй вже 13-й рік.

2 лайка

Також мала фіалок багато видів. Зараз лише один. Якимось дивом одна від одної запилились і з різних видів перетворились на один :grinning:

1 лайк

Хочу подякувати засновникам такого бомбезного форуму, попала я сюди, коли шукала інформацію по сироварінню і з того часу я просто не можу відірватися від телефону. Дуже багато корисної інформації, а головне, люди дуже привітні та чуйні. Завдяки форуму я зварила свої перші строчки😊
Бринза


Фета в олії з французькими травами та часником

Гауда, зараз на визріванні, дуже цікаво що вийде🙊

А ще почала пекти цільнозерновий бездріжджовий хліб :bread:

Пекла пшеничний цільнозерновий, а сьогодні просто з білого борошна, на черзі житній😊

Чесно кажучи, думала що з закваскою дуже важко працювати, насправді все просто і виходить смачний, натуральний і корисний хлібчик👍

22 лайка

Як там колись Алла Пугачова співала: " Толи еще будет ой-йо-йой…"

3 лайка