У Михайловны

Я вот надеюсь на большинство козликов, или вдруг кому надо своих козочек поменять на козликов, а козликов на осень “мяско”.

1 лайк

А я думаю, что козочкам дам надежду, вдруг найдутся хозяева. А вот козликов ну максимум до месяца подержим и пустим на шашлык. Конечно если дальше пойдут одни козочки, то прийдется и их проредить.

1 лайк

Инна, вы меня соблазняете с неимоверной силой. Каждый раз, когда рождаются козлята и им ищут новых хозяев, я открываю карту и прокладываю маршрут. А тут совсем рядом…

4 лайка

Ой Інночко,давно Вас не читала,ставила,ставила сердечки,поки не кінчились.Зі святами Вас,з окотами,бажаних кізочок від бажаних мам,хай повністю виздоровіє Ваша Латтерія,а воно так і буде і Вам саме головне здоровя,здоровя,хай Вам цей рік принесе тільки хороше. :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

5 лайков

Дякую, Вірочко! Ця дівчинка може вирости в таку ж лебідь як і Ваші, але мені щоб когось залишити, потрібго когось продати. Дійну козу за 500 грн не продам, краще подарую нужденним, а манюню за 500грн ще можна продати, головне якоможна швидше, щоб не привязатись до неї.

4 лайка

А у нас опять пополнение. Два козла и козочка. От Босса, даже не ожидала, что от молодого козла тройня родится.

35 лайков

:+1:. Вітаю, головне, що благополучно. На молочко, та на маселко.:rose::rose::rose: діточкам пошвидше заботливі ручки найти.

Дякую, Наталочко! Другі роди були важкі, але мабудь більше для мене. Перший пішов козел, а потім задержуються роди. Я почала з козою розмовляти. Пішов пузирь в якому видніються ніжки, а далі ще ніжки і голова. Це капець. Ідуть задні ніжки з хвостом і голова з ніжками. Спочатку думала одне завернуте. Ніжки толкаю назад, а вони не хочуть назад. Поки чекала телефон звонити лікарям. Коза видула двоїх зразу. Добре що вони не по 4 кг, а то була б біда. Взяла козлика з двійні, а він бездиханний. Але ж зі мною мої маленькі фермери, вори ж в шоці будуть від мертвого козеня. Давай його витирати і трус ти. В руках почула, що сердечко бється. Породілля ще в шоці від таких родів. Даю маля первій козі що вже вкотилась. Говорю ій оближи бо помре. Вона постаралась і козлик живий.

21 лайк

Как замечательно. Реанимировали козленка. Поздравляю с малышней :goat: :goat: :goat:

Количество козлят не зависит от козла, только от козы

5 лайков

Ну і добре, що все так розрішилось. Я уявляю, ваше хвилювання, але справились, ще і козлика реанімували. Головне, що все добре закінчилось.

2 лайка

Инночко з вдалим окозом.
Як добре не розгубитись.
Дай Боже швидко набрати силочки малишнi.

3 лайка

Вітаю ! Добре , що все закінчилося добре ! І козенята гарненьки ! Тройня - це не жарти … А яка вага у них ?

1 лайк

Поздравляю) Сплошные блондины у вас) Красота!

2 лайка

Я сегодня их не взвешивала. На глаз где-то по 3 кг. Но завтра перевешу.

2 лайка

Так у нас козел один потомок Алладина, второй был от Татьяны Броварчанки. Зааненские крови сильные. Не удивлюсь, если все будут белые. Это конечно скучно, но я когда- то хотела белых.

4 лайка

Отличные козлы! Ну и пусть блондины, зато все молочные!

3 лайка

Поздравляю Инна с прекрасными малышами.

2 лайка

Поздравляю с пополнением! Реки молочка, чтоб малышам и вам хватало

2 лайка

Добре, що все добре закінчилося! Вітаю з таким чудовим приплодом ! :heart_eyes:

2 лайка

Инна, как там ваша Латтерия?

1 лайк