Сімейне господарство "Мімоза"

Была фотосессия щенков. Насмеялись :rofl: Девчушка такая мелкая, шустрая, неугомонная. Кому-то будет не скучно точно :stuck_out_tongue_winking_eye:
Большие фотки, сейчас уменьшу

3 лайка




38 лайков

Тань, це бред з цими трьома постами. Ти згодна?

1 лайк

Які вони у тебе гарненькі!!!

1 лайк

А это старший Хлопчик. Запушился обалденный :star_struck:

29 лайков

Согласна на все 100. Зачем это сделали?
Оленка, спасибо :kissing_heart:

1 лайк

Тань, я збираюсь собі купити цуценя. Сторожове. Вівчарка, певно.
Як бути - я не маю жодного досвіду собаководства - купити пса, суку чи пса і суку? Явно йдеться про маленьких цуценят?
Мій мені каже, що треба пса, а через півроку сученя. І породисті з документами, щоб цуценят роздавати і брали, а не топити.

1 лайк

Если хотите разводить, то сначала суку берите. Вязать можно аж на третью течку (ну не можно, а желательно). А кобель к месяцам 9 уже готов. Так что…

Мои да, маленькие звоночки :rofl:
Взвесила мальчишку старшего и обалдела :crazy_face: 1.700 вес. Кажется больше, а то пух :rofl: А девчушка мелкая почти в три месяца 600 гр :dizzy_face: капец как мало! Откуда такая вылупилась

4 лайка

Олена, у мене зараз є Московська сторожева, то порівняно із кавказькою овчаркою вона ангел. Охороняє гарно, велика і ніякої агресії.

1 лайк

Танюш, ще раз, плиз) Сука спочатку, а через скільки кобеля? На скільки він має бути молодшим?

Бетховен) ну вона дуже велика… Маю звикнутися…
А де у тебе живуть собаки? Мені тре таку, щоб жила в сараї і веталася по ночам по трериторії.
Як вона з дітьми

Ні, Бетховен то сенбернар, хоча Московськп сторожова це виведена порода собак шляхом схрещення сенбернара, кавказької вівчарки і ще декількох порід спеціально для охорони. Живе вона у мене на вулиці без прив’язі.
З дітьми спокійна, я ж кажу що агресії у неї немає. Вона навіть двір від кіз стереже якщо не закрили калітку або вони самовільно якось вийшли, то вона окреслила межу до якої вони можуть дійти і все. Потім гавкає дуже і не дає їм проходити далі.

3 лайка

Смотри… Сук, особенно больших размеров, пускать в размножение желательно на третью течку (это приблизительно в полтора года) Почему? Чтоб сука сфомировалась и набралась сил так сказать, что бы выносить потомство.
А кобелей развязывают в 9 - 12 месяцев

1 лайк

Вибач, що гружу, але ще таке питання: якщо я заведу суку, а потім коли їй буде близько року куплю хлопчика, то вони можуть жити разом?
Не буде бити його?

Обычно собаки дружелюбны :slightly_smiling_face:

1 лайк

Забыла похвалиться :grin: Вчера муж вывел в гараж воду :grinning: Это такое облегчение! Теперь не ношусь с ведрами из дома до коз :+1:

11 лайков

Якщо кобель+сука то все нормально а якщо одностатеві, то може бути різне…ревнощі.

1 лайк

О да, это класс.С тех пор, как у нас сломался компрессор - основная работа по хозяйству - таскать воду из дома. Тяжело. Молодец муж!

1 лайк

Наконец-то дошли руки вытопить лой. Что делают со шкварками?

Если хорошо вытопили, то можно посолить пока тёплые и хрумать немного, мне нравилось, но это хорошо вытопленные.
Я и в жареную картошку добавляла.
Лук пожарить с ними и к вареникам, с яишницей можно, да везде их можно

4 лайка